0 oy
147 göst.
Diğer kategorisinde (63 puan) tarafından
Kızlar 37+5im sabahtan nişanım geldi sancım yok bekliyoruz öyle acaba bu durumdan sonra neler geldi başınıza bi baktılar 1 parmak açıklığın var dediler bi yok dediler nişandan ne kadar zamsn sonra doğum yaptınız

10 Cevaplar

0 oy
(1,763 puan) tarafından
Nisandan snra 1 haftaya kadar beklenebilir cnm yada enfeksiyon acisindan riske etmek istemezlerse suni sanciyla dogumu baslatabilirler
(63 puan) tarafından
Canım bakalm şuanlık tam açıklık yok kontrol amaclı bu akşamlık kal dediler ya suanlık bi tedavi vermediler
-Reklam-
0 oy
(12,494 puan) tarafından
Kız niye yatış verdiler nişanda haftalar sonra da doğum olabilir hem açılma da yok

Benim ilk çocuğum da doğumdan 1 hafta önce geldi nişanım bende tecrübesizdim gittim hastaneye 2.cm açılma vardı o gece orda kaldım sabaha eve döndüm 1 hafta sonra doğum oldu 
(63 puan) tarafından
Ne bilm bacm bn muayeneye geldm yatışta buldm kendimi ya
0 oy
(161 puan) tarafından
Ben nişandan bayaaa sonra doğum oldu. Nisan doğum başladığını göstermez yaklaştığını gösterir. Ama açıklık artarsa doğum başlaya bilir. Sakın süni sancı alma derim ben
(63 puan) tarafından
Suanlık sancı vs tedavi uygulamadılar bakalm ya
0 oy
tarafından
Benim 3cm acikligim vardi 5 gun sonra dogum yaptim canim hastaneye erken yatmissin banada yatis vericeklerdi kabul etmedim 5 gun sonra dogum zamanim geldi yatisim olsa suni vericeklerdi
(63 puan) tarafından
Canım suanda ne suni ne başka bişi hiç bişi vermediler sadece kontrol sancı bekliyolar gelmezse yarın çıkarcaklar işte
0 oy
(800 puan) tarafından
Cnm yatışı kabul etme sorin yoksa

Evde stresini çek 

Ayrıca nişan gelmise doğum yakın demek olcak dimik deıil

Ben 1 parmaktan fazla açıklıkla 1 hafta gittim.evde rahat rahat duşunu al hareket et

Kendibaşlayacakken doğum suni sanci alma

Suni sanci insanın kindi sançısından ağır oluyo 
(63 puan) tarafından
Canım sancm hiç yok ondan sunide vermiyolar sadece kontrol amaclı dediler bi akşam kal dedi doktor eğer olmazsa bnde yarın çıkıcm zaten ya böyle geç olabileceği gelseydi aklıma gelmezdim ya
0 oy
tarafından
Benimde nişanın geldiginin ertesi günü doktora gittim baktı 1 cm açıklık var yatış yapalım gönderemem seni akşama geri geliceksin çünkü dedi ve akşamına suyum geldi ertesi gün doğum yaptım 
(63 puan) tarafından
İnşallah canm bakalm ya
0 oy
(3,832 puan) tarafından
İlk gebeliğinse eğer 2 3 gün sonra doğum yapabilirsin canım Allah yardımcin olsun hiç korkma sonrasını düşün yavrunu kucağına alacaksın öpüp koklayacaksın bunları düşün rahat bırak kendini korkarsan zor geçer doğumun 
(63 puan) tarafından
Korkmak değilde hastanede kalınca daraldm sadece ya
0 oy
(2,244 puan) tarafından
Kız ben hiç anlamadım 37+1de suyumun gelmesi ile uyandım hastaneye gittim isteğimle sezeryane alındım sancım olmadı. Allah bir avazda kucağına almayı nasip etsin canım 
(63 puan) tarafından
Canım isteğe bağlı sezeryan yapmıyolarki ya devlette amin cnm inşallah

İlgili sorular

0 oy
7 cevap 164 göst.
30 Kasım 2023 Diğer kategorisinde Berfingok (44 puan) tarafından soruldu
+1 oy
13 cevap 449 göst.
0 oy
2 cevap 262 göst.
2 Temmuz 2022 Diğer kategorisinde Kaoskizzz (67 puan) tarafından soruldu
0 oy