+1 oy
446 göst.
Diğer kategorisinde (22 puan) tarafından
6,5 aylık hamileyim açılmam var yatış verildi bugün 3. Günüm pazartesi ye kadar da çıkarmıyorlar pazartesi de net belli değil. Kızım 2 yaşında eltim bakıyor babası ile de kalıyor hastaneden izin saatleri var dün geldi ama eltim dedi daha da içine kapanmış. Terkedilme duygusu yaşamasını istemiyorum anne gelmedi diye söyleniyormuş. Sizce izin saatlerinde gelmesi mi uygun yoksa hiç konuşmamak mı? Sesli de konuşmuyorum morali bozulmasın diye. Çok zor ilk defa ayrı kaldık. 

13 Cevaplar

+1 oy
(12,887 puan) tarafından
Öyle yapılır mı canım çocuğa her zaman kocan evdeyken getirsin 

Hasta olduğunu vs söyle az çok anlar 

Görüntülü ara sürekli 
(22 puan) tarafından
Psikolojisi için çok korkuyorum ne yapacağımı da bilmiyorum
(12,887 puan) tarafından
Böyle daha kötü iletişime geçmelisin
(22 puan) tarafından
Evet öyle yapıcam ebelerle de konuştum onlarda görüntülü konuşup gelmesinin daha iyi olacağını söylediler.
-Reklam-
0 oy
(9,502 puan) tarafından
Benim kızım 3 yaşındaydı sezaryen doğum yaptım hastaneye ziyarete geldi gelmez olaydı beni öyle görünce korktu kalkamıyordum yataktan 3 ay yanıma yanaşmadı 
(22 puan) tarafından
Elhamdülillah ayaktayım ama beni burda bırakıp gidiyor ağlıyor şimdi eve gidince sürekli kaybetme duygusu yaşar diye korkuyorum.
(9,502 puan) tarafından
Yanına gelsin o zaman  ayrılırken üzülecek ama alışmış da olur bir yandan doğumda da bırakmak zorunda kalacaksın
(22 puan) tarafından
Evet maalesef
0 oy
(1,541 puan) tarafından
Canım bence yanlis yapıyorsun görüntülü araya bilirsin benim yeğenim 2 yaşında korona oldu aynı evde oldukları halde yeğenim annesini özlüyordu ben görüntülü arıyordum sürekli babasını arıyordum bence yanına gelsin ara görüntülü böyle daha kötü olur eve yeni bebek gelecek iyice kötü olur
(22 puan) tarafından
Tamam inşallah bi eşime de danışayım soracak psikolog da yok  afff.
(1,541 puan) tarafından
Ablamın yeni bebeği oldu yeğeni ben baktım 5 yaşında o bile kıskandı değiş huylar edindi sizin kızı düşünemiyorum bile bence onu ilgisiz bırakma
(22 puan) tarafından
Anladım inşallah teşekkür ederim.
0 oy
(322 puan) tarafından
Bence gelsin görsün konuşsun seninle. Evet küçük belki tam olarak olmasa da anlar geri geleceğini 
(22 puan) tarafından
Denicem. Eşim gelmiş bile getirmemiş getirme dediğim için çok özledim sabah ı iple çekicem gibi.
0 oy
(5,714 puan) tarafından
Çocukla görüşmeyi tabii ki kesmeyin. Her  fırsatta görüşün. Sonra bebeğr düşman olur beni annemden ayırdın diye 
(22 puan) tarafından
Evet o da ayrı stres.
0 oy
(48,494 puan) tarafından
anlstirsan az cok hastayim de anlat eltinlerde anlstsiinlar konuş bence 
(22 puan) tarafından
Konuşucam inşallah.
0 oy
tarafından
Eltinde ne kaar geri zekalı öyle hamile kadına köstek oluyor destek olmuyor 

Bişey olmaz annesi kardeşini alıp gelecem fana de biraz eahatsizlandim dese 
(22 puan) tarafından
Eltim elinden geleni yapıyor Allah razı olsun kendi çocuklarından daha çok düşünüyor ama kendi çocuğu değil anlayacak yaşta da değil onunda yapabilecek birşey i yok.
0 oy
(366 puan) tarafından
Konuş bence sürekli eşinin getirme imkanı varsa getirsin oda çünkü küçük ve sana düşkündür.Allah yardımcın olsun zor bir durum.
(22 puan) tarafından
Allah razı olsun öyle maalesef.
0 oy
(9,161 puan) tarafından
Basta yanlıs yapmıssnz canm hic konusmadan gormeden olur mu? Daha cok kucuk ana kuzusu o da. Gelsin gör ara konuş. Gecmis olsun
(22 puan) tarafından
Allah razı olsun. İşte başta ne yapacağımı bilemedim
0 oy
(1,250 puan) tarafından
Bence getirsinler görsün seni en azından onu birakmadigini bilsin bende kızımı yeni dogurdugumda dört gün hastanede beni yatircaklardi çok ağladım dr de dayanamadı çocuğu yanıma hasta diye yatirmisti ama o zaman on günlük tü o yüzden izin vermişti normal de verilmiyomus
(22 puan) tarafından
Evet izin yok
0 oy
(1,021 puan) tarafından
Üzüldüm durumunuza.Gun içinde bol bol görüntülü konuşun.Sana hediye almaya geldim ne alayım gelirken deyin küçük ama anlar diye düşünüyorum.Gecmis olsun
(22 puan) tarafından
Maalesef hediye ile pek işi yok.
0 oy
(686 puan) tarafından
Gelsin seni görsun. Hasta olduğunu iyileşince eve geleceğini anlat cnm
(22 puan) tarafından
Denicem inşallah anlar
0 oy
(1,015 puan) tarafından
Canım bende kızıma çok duskundum oda bana çok düşkündü aynı yaşlarda kardeşi olacağını baştan beri söyledim beni bırakmayan çocuk hastaneye giderken el sallamaya başladı kardeşi oldu ne kıskanma ne bişey kız çocukları daha merhametli emin ol anlatsan anlar yaşı o kadar küçük değil konuştuğuna göre kesin anlar hastayım bebek hasta iyileşince geleceğim falan de hiç konuşmadan daha kötü olur 
(22 puan) tarafından
Kardeşini anlatıyordum zaten ama herkesin karnında bebek var sanıyor :)
(1,015 puan) tarafından
Benimkide bebek doğduktan sonra da inanamamisti bebek karnında diye gösteriyordu :))
(22 puan) tarafından
:))))

İlgili sorular

0 oy
3 cevap 294 göst.
0 oy
12 cevap 453 göst.
1 Mart 2020 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
28 cevap 1,529 göst.

378,267 soru

11,321,858 cevap