0 oy
123 göst.
Diğer kategorisinde (863 puan) tarafından
Anneler oğlum 17 aylık uzuun zamandır duvara koltuklara eli değerek yürüyor kendi kendine koltuğu bırakıp diğer koltuğa veya kapıya yürüyor desteksiz ama öyle oda oda gezmiyor dışarda asla yürümek istemiyor kucak istiyor gün içinde de evde sürekli kucak istiyor bu normal mi kendi kendine adım atıyor gerisi gelir mi yoksa doktora gitmem gerekiyor mu annem kucağa alıştırmışsın ondan yürümek istemiyor diyor çünkü isteyince yürüyor 

6 Cevaplar

0 oy
(9,022 puan) tarafından
Benim oğlum 9 aylıkken tutunarak yürüdü ama kendi serbest yürümedi uzun süre benim parmağımı tutup yürümeye başladı ama istediği zaman dediğiniz gibi ellerini bırakıp yürüyodu herhangi bi problemi yoktu yani birgün inat ettim vermedim parmağımi aynı gün yürümeye başladı ve bidaha parmak tutmadı.parka goturuyodum orda diğer çocukları görünce heycanlanip beni bırakıp yürüyodu öyle bı kaç adımda değil baya baya yürüyodu bazı şeyleri alışkanlık haline getiriyo haylazlar. Şuan 17 aylık tutabilene aşk olsun
(863 puan) tarafından
Bende bırakayım artik yere yürüsün diyorum ama kucak istiyor korkuyorum bir sıkıntı olur gelişimle ilgili ama canı ister yürüyor anlamadım bisey
-Reklam-
0 oy
(119,461 puan) tarafından
10 aylikken yurudu 20 aylik sua  canjma okuyo dert etme
(863 puan) tarafından
Başlarda korkması istememesi normal mi
0 oy
tarafından
Kilosu varsa geç yürüyebilir canım bende 18 aylık yürümüşüm baya kiloluymuşum annem tembeldin diyor
(863 puan) tarafından
Benimki de tembel
0 oy
(9,001 puan) tarafından

10 aylıkken yürüdü şimdi elimi tutup öyle dışarı çıkmak istiyor:)

Ilk yürüme zamanı normal hemen yoruluyor yeni alışıyor zamanla tam yürür annesi

(863 puan) tarafından
Normal mi evet hemen ya yoruluyor ya ağlıyor ya yan yan yürüyor tutunuyor

Allah bağışlasın sizede :)
0 oy
(3,426 puan) tarafından

B 12 eksikliği çıkmıştı. Doktor yürümek istemez o yüzden dedi. Vitamin takviyesi yaptık yürüdü.

(863 puan) tarafından
Kansizlik vardı en son gidicez bakalım belki vitamin eksikliği vardir
(3,426 puan) tarafından
Öyleyse bile birkaç haftaya düzeliyor. Hiç canınızı sıkmayın

İlgili sorular

0 oy
8 cevap 120 göst.
9 Eylül 2022 Diğer kategorisinde Cetineylul317 (1,248 puan) tarafından soruldu
0 oy
0 cevap 50 göst.
27 Haziran 2022 Aile kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 122 göst.
19 Haziran 2022 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 75 göst.
6 Ocak 2022 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Bizanneyiz (251 puan) tarafından soruldu

381,014 soru

11,406,748 cevap

34,944 kullanıcı

...