0 oy
164 göst.
Diğer kategorisinde (48 puan) tarafından
Arkdaslar selam ozellikle bebegim odasinda ki evin her kosesine temizlikte cok dikkat ederim bebek olduktan sonarda daha cok dikkat ediyorum ve  ben dikkt ettikce cocugun odasinda boyle bocek desem degil karinca desem deg.sinek desem degil ne zikkimin kokuyse artik boyle kahve renkli mercimektende baya kucuk ucan yer cekime meydan okuyan bi mahlukat var hayir ellimde bile cani cikiyor boyle tuhaf bi asalak temizlik yaptikca cikiyor tahta kurusumu diye baktim o degil o olsa evde durlmaz zaten birde gumus bicekleri var ama onlarla guc belada olsa savsi kazaniyorum mutfagai hergun supuriyorum hergun havalndirmadan zaten olmaz ilac skiyorum vs ama hayvana care bulamiyorum bi gidiyorum geliyorum odaya tavanda bi gidiyorum geliyorum duvarda acaba dedim bebegimin gobek bagiyla sunnet derisimi boceklendi yok temiz yani minnacik bisey kalmislar zaten anlam veremiyorum ismiryor bisey yemiyor ama her yerde yani napabilirim ya pis biri ollsam tamama derim ama temizimdirde evde her yer kokmasin diye kizartma bile yapmam ne bileyim bu asalak habere cikip duruyor herseyin arkalarini cektim baktim bisey yok cocugun odasi diyr xaten ilacta skamiyorum  ay akil verin bana ne olur cildiriyorum odada gorunce bugun evi supurmeme ragmen yine 2 kere supurge actim uzanamiyorum artik dedim supurygeye cekiyim 

3 Cevaplar

0 oy
(868 puan) tarafından
susam böceği olabilir mi
(48 puan) tarafından
O nasil bisey canim bi o eksik kalsin evde ben harica hepsi var orumcek sinek mi artik neyse gumis bicegi deliricem valla bakiyim bi netten oni ilk defa duydum
(48 puan) tarafından
Baktim canim ona benziyor ama yani mutfaktan cok coxugun odasinxa daha cok  omu ya puffff bi o eksikti kurtukmanin yolarina baktim suouruyorum zaten gumus boceginn karektrine sahil cikleri zaten atmistim sigara kokusu cekermis evde sigar icilmiyirki durduk yere neiye olur
-Reklam-
0 oy
tarafından
Canım ya biri de yazmış böyle böcekten dertli demiş biri belediye yi ara ilaçlama yapsın dene istersen belediye belki ilaçlarsa gider komple 
(48 puan) tarafından
Bebek var evde ama yoksa ilac bendede var
tarafından
Anladım canım bir ara fotoğrafını at yakalarsan belki bilen olur böyle anlatınca bişi anlamadım ben
(48 puan) tarafından
Zaten cikicam bu evden bisey yapmaya degmez ama durduk yere niye oluyor sicagi severmis e bizim ev guney cephe her yer gunes
0 oy
tarafından

Susam böceği olabilir 

imageb  böyle birşey mi hatta daha küçük oluyorlar 

tarafından
Nasıl bilemiyorum ama böcekler sıkıntı bence sen  bir ilaç firmasına WhatsApp üzerinden bu böceğin fotoğrafını at ne olduğunu öğren
(48 puan) tarafından
Canim ilacta fayda etmiyiormus eger susam bocegi ise
(48 puan) tarafından
Yani skntidan cok okadar temizlik vs olmasina ragmen yine olmasi beni delirtiyor gun icinde habere bunlari temizliyorum sinir geldi ha bi bulsam atarimda evde bieeyde tutmam hersey buzdolabinda zaten mutfak cok gunes aliyor hububatlri 2 poset yapr koyarim kontrol ederim napicami sasirdim fasulyeye geliyomus onada baktim bisey yok bibara sarimsakta buldum sarimsaklrinattim ama oda degilmis ay boyle sinir harbi anlayacgin
tarafından
Evini lavanta yağı ile sil vileda suyuna kat..
Susam böceği nemden de geliyor sık sık havalandır kış gelince bitiyoorlar normalde kalorifer borçlarını  etrafı yada evde çatlak köşeler varsa kapat
Bu arada gümüş böceği bende de vardı lavanta yağı ile defettim
(48 puan) tarafından
Gumus bocegi ilaci aldim oda etkili oliyor lavanta yagim var   ben vileda kullanmiyorum mopla temizliyorum canim surekli her sildgimde yikiyorum  damla olark damltsam koselere olurmu yada gordgum yerlere ama bayadir yok dun bide bugun gordum hep havalndirrim ceran yaptirrim hatta kac kere usttim zaten onun yuznden yinede oluyor delirmessem iyi:(

İlgili sorular

0 oy
32 cevap 1,456 göst.
13 Ocak 2020 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
5 cevap 154 göst.
29 Nisan 2024 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde seoz (62 puan) tarafından soruldu
0 oy
12 cevap 125 göst.
28 Nisan 2024 Diğer kategorisinde fatos18 (841 puan) tarafından soruldu
0 oy
5 cevap 316 göst.