0 oy
301 göst.
Diğer kategorisinde (886 puan) tarafından
Siz nasılsınız çabuk mu guvenirsnz yoksa analiz mi yaparsinz ben cabuk arkadaslik kuruyorum kötü yanları ne onuda cok bilmiyorum açıkçası tecrübeli arkadaşlar haydi yoruma

30 Cevaplar

0 oy
(12,492 puan) tarafından
Ben safım ya çabuk güveniyorum karşımdakine keşke böyle olmasam 
-Reklam-
0 oy
(7,015 puan) tarafından
Mesefa her zaman iyidir.

Pişman olmazsın. 
0 oy
(802 puan) tarafından
Çabuk güvenmem, hislerim kuvvetli, oldukça mesafeliyimdr.Uyum sağlamam zaman alır.Karsi taraftan soğuk karsilanirm.Yanima yaklaşmak, yakınlaşmak zordur.Komsularim var ama çat kapı gelemezler, o firsati kimseye vermem.Dedikodu eden insana tahammülüm yok hiç sevmem, Allah kelamı için toplanan meslise asla hayır demem.prensiplerim vardır onlardan taviz vermem.
0 oy
(1,363 puan) tarafından
Asla, kesinlikle yakinlik kurmam. Kimseye güvenmem. Çok iyi takip ederim. Kaşini gozunu, neye güldugunu, nasıl güldügünü.... kimsenin sınırı gecmesine izin vermem. 1 hatada soğurum. Benim mesela oyle sagimda solumda insanlar yoktur. Hani bu gezmelik bu dertlenmelik diye... Ya önüm vardiŕ yada arkam.. zaten arkamda biraktiklarim orda olmayi haketmis orda kalmis. Arkadasimda yoktur benim... sevmem oyle mıç mıç iliskileri, aşilan hadleri... mesela 7 yıl oturdugim yerde  sadece 1 komşuma gittim, onunlada hala gorusuruz.. Kimseye girip cikmam,samimi olmam, herkesle selamlaşirim ama okadar.. 
0 oy
(7,098 puan) tarafından
Bende çok çabuk arkadaşlık kurarım sicak kanliyimdir ama çok tez avantajı var herkese güven olmuyor 
0 oy
(2,964 puan) tarafından
Herkesle hemen arkadas olmam. Ilk geri planda dururum hareketlerine bakarim. Konusmalarina bakarim. Bir de ilk aldigim enerjiye cok guvenirim. Isinamadiysam kesin anlasabilcegim biri degildir. Uzak dururum
0 oy
(7,380 puan) tarafından
cok oldu arkadas ortamını bırakalı esımde kıskanıyo nedense kızar 1 sene once bı arkadasım yazmıstı baya kızdı arkadas ortamı bılan yok yanı
0 oy
(1,659 puan) tarafından
Uzaktayken birtane arkadaş kurdum kızımın fizik okulundan yavaş yavaş birbirimizi tanidik sonra birbirimize gidip gelmeye başladık çok iyi bir insandı şimdi memleketime taşındım ama hala konuşuyoruz
0 oy
(1,659 puan) tarafından

Uzaktayken birtane arkadaş kurdum kızımın fizik okulundan yavaş yavaş birbirimizi tanidik sonra birbirimize gidip gelmeye başladık çok iyi bir insandı şimdi memleketime taşındım ama hala konuşuyoruz:D

0 oy
(7,654 puan) tarafından
Biraz takip ederim sonra ortak bir paydam ya da ısınamadıgimda da uzaklasirim

İlgili sorular

0 oy
4 cevap 183 göst.
0 oy
11 cevap 297 göst.
12 Kasım 2021 Aile kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
8 cevap 361 göst.

379,812 soru