0 oy
295 göst.
Aile kategorisinde tarafından
Asosyal birisiyim.bugun baktım oğlumun sınıf arkadaşlarınin anneleri bir samimi iler aman bir sohbet bir muhabbet ben nasıl çevre edincem biraz tanisayim diyorum sohbet tıkanıyor sanki 

11 Cevaplar

0 oy
tarafından
Konuştukça duzelir sadece 
-Reklam-
0 oy
(192 puan) tarafından
Aman napcan cevreyi yalnizlik en rahati
0 oy
(17,649 puan) tarafından
Bende okulda arkadaşlarım oldu bugün Bi tanesi sen doğum yapınca ben napcam ya diyo çocuk büyüsün gelirim dedim ama kendiliğinden gelişti arkadaşlığımız onlarda bende nerde görsek konuştuk selam verdik 
0 oy
(44,603 puan) tarafından
Bizde sınıfça anneler wp de yazisiyoz iki gün önce wp de grup kurduk sohbet muhabbet patlayıp gidiyo valla  şu iki gündür bir araya gelmeyi de dusunuyoruz hepimiz aynı yerde oturuyoz zaten
0 oy
(432 puan) tarafından
Aman boşver ne gerek var zamanla bir kaç tane olur. Hepsi boş muhabbet dedikodu filan işi gücü olmayan insanlar. Sen uzak dur bir ağırlığın olur 
0 oy
tarafından
Görünce merhaba de iyi günler de nasılsınız de öyle öyle sosyalleşirsin
0 oy
tarafından
Konuştukça açılırsn canm
0 oy
(119,126 puan) tarafından
kimle samimi olsam kazigi ondan yedim burada dahil o yuzden mrb de gec cokda gerekli degil arkadas
(2,885 puan) tarafından
Burdan nasıl yedin sevda kimse birbirini gormyki
(119,126 puan) tarafından
neşet babanin cok sevdigim bi sozu var

şahsiniza karşı haddini aşan,hududu gecen kustahlaşanları,altın olsa kesenizde bal olsa kasenizde tutmayin

demis nur icinde yatsin
0 oy
tarafından
Kız aynı ben ya
0 oy
tarafından

Bende cok cabuk kaynasırım :dizzy:

Aşırı sıcağım heral:D

0 oy
tarafından
Valla ben bazen içten seviyorum ve çok sıcak davranıyorum arkadaş olmak istiyorum ama sanırım ben den hoşlanmıyorlar ben de o yüzden artık bıraktım bı buçuk senedir kimsemin olmadığının farkına vardım. Ben aramazsam kimse de aramiyor o yüzden küstüm herkese :(
tarafından
Herkese bende küstüm canım yeni  vefasizlar taniyasim var belki bir dost bulurum kendime çok yalnızım burada
tarafından
Ayy yaa yeni vefasizlar tanıyasım var değince bı güldüm kusura bakma:D
tarafından
Ne yapalım ya yalnızda bir yere kadar oluyor

İlgili sorular

0 oy
4 cevap 182 göst.
0 oy
30 cevap 299 göst.
0 oy
8 cevap 240 göst.
18 Nisan 2024 Diğer kategorisinde Filiz039 (28 puan) tarafından soruldu