0 oy
298 göst.
Diğer kategorisinde (886 puan) tarafından
Siz nasılsınız çabuk mu guvenirsnz yoksa analiz mi yaparsinz ben cabuk arkadaslik kuruyorum kötü yanları ne onuda cok bilmiyorum açıkçası tecrübeli arkadaşlar haydi yoruma

30 Cevaplar

+1 oy
(8,975 puan) tarafından
Ben herkesle çok çabuk muhabbet kurarım sohbet ederim ama arkadaş olmak ayrı bı konu bence herşey herkese anlatilmaz diye dusunenlerdenim
-Reklam-
0 oy
tarafından

Kurnaz tilki gibiyimdir  :D

0 oy
(119,126 puan) tarafından
hemen arkadas olurum snr darbeyi yerim snr kazim yerim snr kinlenirim 
tarafından
Ahahah sevdos burcun ne djdjdj
(119,126 puan) tarafından
ikizler aysun
tarafından
Ne ka güzel:)
0 oy
(253 puan) tarafından
Hic arkdsim ykk. Kimseylede konusmayi sevmem . Evde oturmayi severm . Haftada bir annem kaynanama gidierim. Evimdede ders calisir kitap okurum surekli. 
0 oy
tarafından
Herkese selam veririm ama herkesle arkadaş olamam canım seciciyim
0 oy
(2,448 puan) tarafından
Pek öyle değilim ya kolay kolay samimi olmuyorum ama olmak isterdim tabi
0 oy
(3,551 puan) tarafından
Ben kimseyle kolay kolay arkadaş olmam. Hele bir kadın arkadaş asla yapamam. Benim en yakın arkadaşlarım hepsi erkektir. Burda 3 5 tane komsum var onun harici kadın arkadasım yoktur. 
0 oy
(3,148 puan) tarafından
Önceden herkesle arkadaş olurdum ama son 3 senedir falan yapayalnızım mükemmel Bi arkadaş grubum vardı evlendim diye müsait olmazsın ayağına şutladılar beni skshslsklsms
0 oy
(1,207 puan) tarafından
Mesafeliyim her zaman ince ince elerim  sonra gerisi gelir zaten  . 
0 oy
tarafından
Herkesle konuşacak bişey bulurum mutlaka sohbet ederim selam veririm ama okadar yani evime giren bellidir gittiğim yer bellidir
0 oy
(2,346 puan) tarafından
Bu huyumu seviyorum ben insanlar sevmese de. Ama ben mesafeliyim hep zamanında yakın olduklarımdan hayır görmeyince şimdi de gormeyecegimi düşünerek devam ediyorum gayette memnunum basım agrimiyor.
0 oy
tarafından
Sence:)))            
(886 puan) tarafından
Oooo knkaa nerelerdesn
tarafından
Ozelden yazdım dönmedin kalbim kırıldı pepe sna inanmadı:(
0 oy
(76 puan) tarafından
Önyargılı değilim ama mesafemi koyuyorum, bilmiyorum belki de bana yapılan yanlışlardan dolayıdır, güvenemiyorum, çünkü guvendiklerimi gördük, kendim nasilsam karşımdaki de öyle sanıyorum ama öyle olmuyor, sürekli kötü zamanlarında ben yanında oluyorum aradıklarında direk açıyorum donmemezlik asla yapmıyorum, ama bizim ihtiyacımız olunca telefon açılmıyor geri asla donulmuyor, bilmiyorum nerde hata, bende mi karşımda mı?
0 oy
(2,444 puan) tarafından
Ben kolay kolay herkesle samimi olamıyorum ya
0 oy
(4,189 puan) tarafından
Sicak kanliyimdir hemen sohbet muhabbet ederim ama hep mesafeliyim yillardir yeni samimi arkadasim bile olmadi hep eskilerle devam :)
0 oy
(7,791 puan) tarafından
Yani bunda da günüm günüme uymuyor :D bazen cok iyiyim bazen baya soguk. 
0 oy
(770 puan) tarafından
Analiz ederim kafama yatmazsa hiç konuşmam sohbet olsun diye
0 oy
tarafından
Yok ben herkesle arkadaş olmam önce bi şöyle incelerim güven verirse sonra arkadaş olurum ama herkese selam veririm dışarı çıkınca tanıdığım çoktur ama mesafeli olarak 
0 oy
(22,070 puan) tarafından
Olmam canim herkesle ama konuşur muhabbet ederim
0 oy
(1,314 puan) tarafından
Valla 30 yaşındayım 2 tane muhabet edigim adam akili kiz arkadaşım var 1 tanede evlendim markette kasiyer bi kadin ile tanıştım bide o var  bu devirde babana güvenme demişler insanlara nasıl güvencen 

İlgili sorular

0 oy
4 cevap 182 göst.
0 oy
11 cevap 295 göst.
12 Kasım 2021 Aile kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
8 cevap 359 göst.

378,250 soru

11,321,261 cevap

34,765 kullanıcı

...