0 oy
292 göst.
Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde (1,472 puan) tarafından

Ya kızlar oğlum kolikti alerjiliydi reflüydü derken 1 yaşına kadar çektim ne gecem ne gündüzüm vardı çok yıprandım yeterki sağlığı yerinde olsun dedim ama emdiği için bir türlü düzelmedi sonra hamile kaldım kestim zaten çocuk rahat nefes aldı şimdi güneşim aşırı gazlı çırpınıyor beni emerken ve inanın gaz yapacak bişe sürmüyorum ağzıma kimyonu yiyorum artık içmeyi geçtim ama felaket gazlı öyle böyle değil ilaçta fayda etmiyor 2 aylık olmak üzere daha çok küçük biliyorum ama inanın hem kızım hem ben çok yoruldum artık emmek istiyor ememiyor mama veriyorum rahatlıyor bir damla süt gitsin ağzına çığlık çığlığa ağlıyor napacam ben kafayı yicem artık yardım edin ya napabilirim :(

6 Cevaplar

0 oy
(1,664 puan) tarafından
Doktor ne tavsiye de bulundu? Bizim burda söyleminiz değil doktorun dediği içereceği yol daha önemli ... bence bırakma emzir en azından ilk 3 ay ama belki de doktor bırak diyecek mutlaka danışmadıysan da sor doktora
(1,472 puan) tarafından
Canım 1 aylıktı gitmiştik pes etmek yok 2 aylıkken tekrar gel dedi yine gidecez bakalım ama oda bırak dicektir eminim çünkü bişe fayda etmiyor :(
-Reklam-
0 oy
(48,668 puan) tarafından
çörekotu kaynatıp ic 
(1,472 puan) tarafından
İçtim tahin yağıyla masaj yap dediler yaptım yok canım
0 oy
(750 puan) tarafından
Bir oku göğsünü ve kızını belki nazardan olabilir yanlış anlama ama çocuklar çok etkileniyor nazardan
(1,472 puan) tarafından
Haklısın canım eşim ve ben sürekli okuyoruz zaten kimseyi kabul etmiyoruz yoğun bakımdaydı ordan çıktığı için neden oluyor bilmiyorum
(750 puan) tarafından
Kimseye de pek fotosunu atma cnm inşallah düzelir
(1,472 puan) tarafından
İnşallah canım inşallah
0 oy
tarafından
Ayniyim 7ay sabrettim dediklerinin hepsini dibine kadar yaşadım kizim sonra kilo alması durdu Dr kızdi mama verdim beni bıraktı önce çok üzüldüm ama sütüm kizizma hiç bir zaman yaramamış yani anne sütü vaydali ama yararsa yoksa çokta kasmamak lazımmış ben geç anladım çocukta bende mahvolmusuz yaaa
(1,472 puan) tarafından
Bende onu mahvetmek istemiyorum işte ilaçlara vereceğim parayı mamaya veririm canı yanmasın diyorum ama kıyamıyorum da napacam blmiyorum :(
tarafından
Benimki kilo alması mecbeur kaldım artikk
0 oy
(48 puan) tarafından
Canim maflor damla al acil cok faydasini gorursun benim oglumda 5 ay cektibende dahil tabi sise sise bitrdik rahatliyordu saglik ocagindaki aile hkimm onermisti bende kimyonlar caylar masajlar denmestim yok.sap siplexler bio gaiyalar maflor valla tek gecerim ultrason cekiceklerdi alt batin yogun gazdan cekemediler  sonucu yogun gaz diye cikti sen dusun halimi
(1,472 puan) tarafından
Oğlumda bütün gaz ilaçlarını kullandım yurt dışından bile getittirdik bi işe yaramadı canım kızımda aynı onun gibi o yüzden kesmek istiyorum :(
(48 puan) tarafından
:( kesme bence ama sen daha iyi tanirsin evladini tabi bilmiyorum keske densen dedigim damlayi erkek bebeklerin kaderi gaz sanirim
(1,472 puan) tarafından
Kızın olmaz dediler benim şansıma kızında aynı piskolojim bozuldu artık :(
0 oy
tarafından
Gaz damlasi kullanıyor musun. Daha çok kucuk gaz olması normal 
(1,472 puan) tarafından
5 günlüktü acillik oldu doktor bunu normal karşılamadı relactaz nurse harweys kullandım bi işe yaramadı bitkisel şeyler denedim işe yaramadı ben de hiç bişe vermiyorum artık boşuna ilaç giriyor midesine doktora demiştim sütten kesecem diye 1 ay sonra getir o zaman bakalım son duruma dedi büyük ihtimalle kesecem canım çok acı çekiyor mama içende büyüyor

İlgili sorular

0 oy
12 cevap 398 göst.
6 Eylül 2021 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Gizemr (1,472 puan) tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 100 göst.
26 Ağustos 2023 Diğer kategorisinde Mutlulukperisi (24 puan) tarafından soruldu
0 oy
5 cevap 91 göst.
28 Mart 2023 Diğer kategorisinde Mrvgul (3,080 puan) tarafından soruldu

379,716 soru

11,366,765 cevap

34,848 kullanıcı

...