0 oy
177 göst.
Diğer kategorisinde (1,272 puan) tarafından
Nasıl gidiyor anneler? Çıldırmaya ne kadar kaldı :D  :) K sesindeyiz full ezber yapıyoruz sanki. Sürekli eğlenceli şeyler hazırlıyorum sıkılmasın diye. Oyunla öğrenmeyi daha çok seviyor. Tavsiyeleriniz varmı? 

8 Cevaplar

0 oy
(119,001 puan) tarafından
kolay gelsin    
(1,272 puan) tarafından
Teşekkür ederiz
-Reklam-
0 oy
tarafından

Maşallah diyeyim okumayı heceleri birleştirmeyi başardı ve öğretmeni oğluma çok güveniyor :angel:

Her hafta seçilmiş kartlarla geliyor yavrum sıkılmıyorda mutlu da çok şükür gelir gelmez derslerini yapıyor. Kitabına defterine özen gösteriyor. 

(1,272 puan) tarafından
Maşallah ❤️ ödev konusunda keşke benim kızımda öyle olsa. Ben oturtmasam hiç ödevim var demiyor. K sesine geçtiğinden beri Biraz daha heveslendi sanki
tarafından
Özgüveni çok yüksek kendisine güveni tam destek ol canım öğrermenle iletişimde ol sütekli
tarafından
Maşallah  izi bizede gönder onlardan
0 oy
tarafından
Kelime yada hece tombalasi yapabilirsin. Kızım birinci sınıfa giderken oynuyorduk. Keyifli oluyordu 
0 oy
(44,604 puan) tarafından

Seneye bizde birinci sınıf olcaz (◍•ᴗ•◍)❤ne ara büyüdüler diye düşünüyorum şükür bugunleri gösterene şimdi ana okuluna gidiyo bakalım bizde seneye birinci sinifiiizzz:)

0 oy
(1,335 puan) tarafından

Ali ile ela el ele :ermm: 

K bitti biz i gectik tabi harfler cogaldikca kafada karışıyor bizde heceleri kesip tombala oynuyoruz bi harfin uzerinde bir hafta duruyor oyle tam giriyor kafalarina. Cok sinir stres oluyorum 3 bebem var okula baslayinca rahatlarsin diyorlardi koca bi yalan. :'(

(44,604 puan) tarafından
Üzülme kız :) birinci sınıf bir tek öle çok zor ama olsun oda ne gecicek ne güzel bak büyüdüler okullu oldular birde öle duşun☺️
(1,335 puan) tarafından
Orasi oyle kuzum ama kafa patliyo inan :) bak seneye anlarsin 1.sinif cok onemliymiş dedigin gibi cok uzerine düşüyorum eger basinda durmazsam oyun yapiyor. Ama ogrendikce insan gururlaniyor hep basarili olurlar insallah❤
(44,604 puan) tarafından
Benim kızım ana okuluna gidiyo Kuran'da goruyolar 1 saat ödevi oluyo cüz den basladilar haftanın üç günü ödevi var cim e kadar geldik evet zor ama olsun ya o hevesli olsunda hep
(1,335 puan) tarafından
Masallah kuzuma Evet canm kesinlikle :)
0 oy
tarafından
Yavaş ve isteksiz olması dışında sorun yok;)
(1,272 puan) tarafından
Daha ne olsun :D kriz geçiriyorum bazen. Bide bebek var onunla hiç ilgilenemiyorum
0 oy
(6,679 puan) tarafından
Bizim ana sinifiyiz N sesindeyiz :)) ama oglum kolay oyreniyo
0 oy
(3,794 puan) tarafından
Evde kendim ogrettim okul oncesi taktik filan yok dümdüz ogrettim tami tamina 3 ayda su gibi okumaya başladı.  

İlgili sorular

0 oy
1 cevap 85 göst.
12 Mayıs 2023 Diğer kategorisinde Seyma fadile. (18 puan) tarafından soruldu
0 oy
1 cevap 89 göst.
25 Ağustos 2022 Aile kategorisinde Ruhugencanne.. (613 puan) tarafından soruldu
0 oy
6 cevap 260 göst.
25 Ağustos 2021 Diğer kategorisinde Miraeymen (565 puan) tarafından soruldu
0 oy
8 cevap 118 göst.