0 oy
388 göst.
Aile kategorisinde (4,698 puan) tarafından

image

Ben ne olursa olsun ne eşimin ailesine karşı saygısızlık etmedim eşimde bana hep güvenip inandı şuan hayatımızda ne benim nede eşimin ailesi var zararı olan herkesi hayatımızdan çıkardık. Erkek ağaç olunca aile olunuyor ben bunu gördüm erkek ağaç olamamış hala ailesinin kollarının altındaysa evlilik bir yerden sonra sarsılıyor 

11 Cevaplar

0 oy
tarafından
Keşke herkes bunun farkına varsa. Aileler anlasana çocuklarının yuva kurdugunu 
(4,698 puan) tarafından
Keşke keşke
-Reklam-
0 oy
tarafından
O babayı bulup ellerinden öpmek isterdim en baba hareket bu 
(4,698 puan) tarafından
Aynen babalık budur
0 oy
tarafından
Ahhh ne tatli bir yazi ❤️ ne tatli bir paylasim.

İcimi isitti gece gece❤️
(4,698 puan) tarafından
Canımsın ❤️❤️❤️
0 oy
(12,263 puan) tarafından

Evet canım katılıyorum :(inan İkra Bebek aklımdan çıkmıyor ne olur sende dua et şuan kızım yanımda uyuyur ve ben ağlıyorum ;( 

(12,263 puan) tarafından
Amin kuzu kızıma benzettim sanırım
Kalbim ağrıdı resmen yatamam ebn artık
(4,698 puan) tarafından
Allah korusun kötü düşünme biran önce iyileşir inşallah bu yavruda
(12,263 puan) tarafından
Amin dua edicem inşallah iyi haber alırım yarın özelden yazarım sana da hayırlı geceler kuzu ❤️
(4,698 puan) tarafından
İyi geceler balım ❤️
(12,263 puan) tarafından
❤️❤️❤️
0 oy
(7,791 puan) tarafından
Kesinlikle katılıyorum. 
0 oy
tarafından
Bunu her yere asmak lazım 
(4,698 puan) tarafından
Assan ne olur katranı kaynatsan olmaz şeker cinsini.... Cinsine çeker diye bir laf var
0 oy
(1,208 puan) tarafından
Ama öyle insanlar bir elin beş parmağını geçmiyor ne yazık ki ben büyüttüm ben baktım sen el kızısin oluyor 
(4,698 puan) tarafından
Ya eşte bitiyor herşey eşin sana saygı duyup benim karımdır ona yapılan bana yapılmıştır dese bir şekilde herkes o geline ayak uydurur
(1,208 puan) tarafından
Tabiki öyle çok şükür eşimden yana sıkıntı yok her zaman arkamdaydi ama etrafımda da burda da gördüklerim hep öyle geline hep el kızı muamelesi yapılıyor
0 oy
tarafından
Sadece bir artı verme hakkım var elimde olsa binlerce artı vermek isterdim. Bunu diyen baba kendini aşmış belli bir olgunluğa erişmiş kişidir zaten oğluna ve onu ailesine onların özeljne saygısı olur keşke var ya devletin coooookkk acil özellikle erkeklere aile nasıl olunur? Evlilik hayatı nasıl olmalı? Evlilik aynı zamanda resitlktir rustunun farkında olup ona göre davranması gerektgi hakkında ciddi eğitimden geçirilmesi şart öyle dandik salla başı al maaşı hocalarla değil uzman psikiyatrist ve ilişki uzmanlark tarafından verilmesi gerekir bak bakıyım boşanma oranları düşüyor mu düşmüyor mu

Mutlu aile demek mutlu nesil demek mutlu nesil de umutlu gelecek ve toplum demek
(4,698 puan) tarafından
Bence artık kadınlarından erkeklerinde evlenmeden önce eğitim almaları şart
tarafından
Bizim insanımız zorunlu eğitime bile karşı neredeyse daha yeni yeni asıldı kimse kendini kolay kolay geliştirmiyor devlet azıcık insanını düşünecek aosyo kültürel olarak geliştirecek bu konuya muhakkak el atacak başka yolu yok.
(4,698 puan) tarafından
Bir ara vardı evlilik okulları talep görmedi kapandı
tarafından
Zorunlu yapacaklar başka türlü olmaz zaten
0 oy
tarafından
Katılıyorum çok şükür eşim de bu bilinçte ailelerle ilgili sorun yaşamadık hic
(4,698 puan) tarafından
Allah bozmasın canım
0 oy
(3,776 puan) tarafından
Allah'ım dan sadece babasının eline bakan birisi olmasın ostedim çok şükür otel degil
(4,698 puan) tarafından
Çok şükür canım
(3,776 puan) tarafından
:):):)
0 oy
(1,556 puan) tarafından
Bencede öyle olması gerekiyor ama çevremde onu beceremeyen çok insan var 

İlgili sorular

0 oy
8 cevap 437 göst.
29 Kasım 2021 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
18 cevap 375 göst.
20 Ekim 2023 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
2 cevap 32 göst.
24 Şubat 2024 Tatil-Seyehat kategorisinde Anneyimbennnn (431 puan) tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 216 göst.
26 Eylül 2022 Diğer kategorisinde ASEL ESRA (1,563 puan) tarafından soruldu

384,662 soru

11,506,826 cevap

35,160 kullanıcı

...