0 oy
388 göst.
Diğer kategorisinde tarafından
Her kadın bunu ara ara düşünüyordur. Eğer eşiniz sizinle evliyse muhtemelen son aşkı sizsinizdir. Ya da hem ilk hem son aşkısınızdır. Fakat nedense erkekler bazen ilk aşklarını ya da hayatında bir kadını muhakkak unutamıyor. Evlilikleri de tamamen evliliğe hazır oldukları, zamanı geldikleri ve karşısındaki kadın tamamen onun için uygun olduğundan evleniyor. Sizce bir erkeğin ilk aşkı mı olmak önemli son aşkı mı ?

18 Cevaplar

+2 oy
(1,592 puan) tarafından
Aşk bir sudur iç iç kudur aşka inanmıyorum tamamen libidosal olarak yoğun duygularkn adıdır aşk ulaşılmazligin adıdır aşk 
(1,592 puan) tarafından
Rica ederim seher kardeşim ❤️
(11,038 puan) tarafından
Ben yine de alfabe diye sesleneyim o zaman ;)
(1,592 puan) tarafından
Tamam canım nasıl istersen ☺️❤️
(856 puan) tarafından
abcdfghjklll.  Ay bende iki söz yazıyım şuraya senin sözünü okuyunca aklıma geldi:))

Aşk bir vişne, iç iç kişne
Aşk bir b*ktur ,yemeyen yoktur.
(1,592 puan) tarafından
Ahahahahahha kral yaa budur işte aşkın abv kızlar ❤️❤️
-Reklam-
+1 oy
tarafından
İlki değilimdir ama hayatındaki baskın kadın ve sonu olduğumu biliyorum 
+1 oy
tarafından

Bence ne ilk ne son, TEK aşkı olmak:D

0 oy
(770 puan) tarafından
Bence unutulmucak olan hangisiyse sadakat hangi tarafta baskınsa benim için o önemli . Ben onun ilki değilim ama son aşkıyım 
0 oy
(1,693 puan) tarafından
Aşka inanmıyorum. 
0 oy
(4,033 puan) tarafından
Doğru olan da bu aslında. Hem kadın hem erkek için. Zamanı geldiğinde, işini gücünü eline alıp (hem erkek hem kadın olarak), karakter uyumu, vizyon uyumu olan kişilerin evlenmesidir. Aşk falan tamam güzel duygular ama sevgi, saygı, hayat görüşünün uyumu bence çok daha önemli. O nedenle hiç takılmam ilk aşkmış son aşkmış. Geçmiş geçmiştir. 
0 oy
tarafından

Eşim kendi derki gençliğimde bu yaştaki düşüncelerim olsaydı asla ne birine aşık olurdum ne de severdim hiç biri evlenilecek kişiler değilmiş hepsi çocuksa saçma sapan der bana gelirsek benim hayatım da eşim ilk aşkım değil ama son aşkım eşimin hem ilk hem son aşkı oluyorum bende bu düşüncesiyle :D

0 oy
(342 puan) tarafından
Önemli olan son aşkınla bir ömür sürdürebilmek. Son aşkınsa ve buna eminsen ilkin önemi yoktur nokta.
0 oy
(4,011 puan) tarafından
Tabiki  ilk çok şükür ikimiz de  birbirimizin  ilk aşkıyız   o yüzden bana sevgisi   daha çok  ilkleri   birlikde yaşadığımız  için  değer cok veriyor 
0 oy
(120,751 puan) tarafından
bi erkege o kadar cok deger vermemek onemlidir bence ne kadar cok seversen o kadar uzulursun birak bi erkek icin sen önemli ol ☺️
0 oy
(4,043 puan) tarafından
İnsanın sevip de aldığı karısı sevipte alamadığı kara sevdasidir  bunu niye yazdım bende bilmiyorum
tarafından
Hahahah çok iyi
0 oy
(4,256 puan) tarafından
Böyle şeylere takilmam hiçte sormadım ben senin ilk veya son askinmiyim falan diye aşık olduk evlendik ne benim için nede onun için geçmişteki aşkı veya aşkları önemli değil  eşim de sormaz oda geçmişe takılı bir adam değil 
0 oy
(5,234 puan) tarafından
Eşimin hem ilk hem son aşkıyım başka türlü olsa evlenmezdim açıkça konuşmuştum çünkü sevmem böyle şeyler 
0 oy
(1,626 puan) tarafından
Bacım eşimin ilk aşkı ve bildiğim kadarıyla son aşkıyım. Bizim iş olmaz ben onu istemem diye bana aşıkken kaç kızla çıktı bide kanka gibi birşey dik gelip bana anlatır nabız ölçerdi. O yüzden ilkmiş sonmuş bunlara takılmak gereksiz geliyor bana. He saygı dersen evliliği asıl ayakta tutan o. 
0 oy
(4,832 puan) tarafından
Eşim zamanında çok çapkın bir adammış yani 4 kişiyi idare eden pi.sliklerden, hiç aşık olmadım dedi. Bana ilk ve son aşkım sensin diyor da ben inanıyor muyum? Tabii ki inanıyorum çünkü eşim aşık olsaydı kesin evlenir çocuk yapardı. Kırklı yaşlarını beklemezdi. Arkadaşları da bu konuyu teyit ediyorlar ama yine de gözüm üzerinde :p
tarafından
Yaşlarınız kaç
(4,832 puan) tarafından
Benim 40 eşim 47. Benim ikinci evliliğim eşimin ilk evliliği.
0 oy
(13,291 puan) tarafından
Hepsi hikaye o erkeğin haysiyeti olsun öncede 
0 oy
(15,235 puan) tarafından
Evlenmesine rağmen son aşkı olmayadabiliriz Allah korusun küçük yaştan tanışıp ilk son aşkı olmak isterdim ama esimi seviyorum seviliyorumda bence evet olgun yaşı doğru zamanı olduğu için benle evlendi ama benim yanımda ah keşke diye başka birine hayiflandığını hiç düşünmüyorum eski sevgilisi aklına gelse bile bence iyi ki diyordur 
0 oy
(2,416 puan) tarafından
Aşk açıdan başka birşey vermedi benim için o yüzden artık sorgulamayı bıraktım eşim şuan benimle mutlu benide mutlu ediyor önemli olan bu 

İlgili sorular

0 oy
11 cevap 410 göst.
8 Ekim 2021 Aile kategorisinde Beden dili (4,697 puan) tarafından soruldu
0 oy
36 cevap 1,296 göst.
31 Temmuz 2021 Diğer kategorisinde ❤sevgi seli❤ (667 puan) tarafından soruldu
0 oy
12 cevap 274 göst.
25 Mayıs 2021 Diğer kategorisinde zeynepcelik (2,458 puan) tarafından soruldu
0 oy
8 cevap 338 göst.
24 Temmuz 2020 Diğer kategorisinde Selo De Bana (25,223 puan) tarafından soruldu

397,018 soru

11,874,899 cevap

35,990 kullanıcı

...