0 oy
189 göst.
Alışveriş-Hediye kategorisinde (2,055 puan) tarafından

image

image

image

kizlar 1,5 ay önce normal bir mağazadan bu masayı aldım ortadan açılır masa ama bir ay olmadan bu hale geldi 6 tane sandalyesiyle birlikte 2500 aldık sandalyelerinden çok memnunum ama masa geldiğindede sorunluydu gerizekalı adam bana sorunlu masayı gönderdi ortadan açılınca tam oturmuyordu gittim söyledim birkaç gün sonra bize türlü yalanlar uydurdu yok orasını yaparsa garantiden çıkar bir sürü birşey halbuyse yalan bunlar gittim söyledim sorunlu masayı gönderdim yok öyle birşey dedi eşimde boşverdi adamın sahtekar olduğunu anlayınca şimdi git diyorum arkasında Durmaz boşver diyor ama ben gidecem adama haram edecem yazık birde o parayı colugunu çocuğuna yediriyor

3 Cevaplar

0 oy
(13,869 puan) tarafından
Alirken kabul etmeyecektiniz canim. Şimdi en kalitesiz ürünün bile 2 yil garantisi olmak zorunda. Keşke daha kurumsal bir yerden alsaydiniz. En azindan onlar arkasinda duruyorlar sattiklari ürunlerin. 
(2,055 puan) tarafından
Canım zaten bn görmedim eşim vardı evde açılmadı masa ben yabancı erkekler var diye içeri girmedim adamlar gittikten sonra masayı açtım sıkıntılı eşimi arattım üstelik bn alırken sana başka sıfır masa go gondrecegiz teşhir ürün göndermeyecegiz dedi aldıktan yarım saat sonra hemen aradık bakarız dedi gerizekalı adam
-Reklam-
0 oy
(87 puan) tarafından

Hııhh aynı bizim masadan canım Bi sene önce almıştık aynen sandalyeleri güzel ama benimde kenarları böyle açılma oldu gittikçe yapıştırıcuyla yapıştırmayı düşünüyorum artık yani:pinch: Ben 900tl vermiştim bu arada 

(2,055 puan) tarafından
Bnde 1000 verdim
(87 puan) tarafından
Eşim benden habersiz almış yoksa bundan almazdım vala bende pek memnun değilim üstü cam olanlar var çok güzel
(2,055 puan) tarafından
Bnde  bilseydim böyle olacağını hayatta almazdım masayı oradan
(87 puan) tarafından
Aynen canım ya ama aldık Bi kere bide benim Bi sene oldu geri vermem imkamsız:D
0 oy
tarafından
Eve geldi kuruldu ya baktn sıkıntılı yollucaktn geri maalesef hatalarını kabul etmiyolar
(2,055 puan) tarafından
Ah canım bn görmedim bırakıp gitmişler zaten kurulu geldi arattim eşime yaparız dedi sonrada garantiden çıkar dedi yoksa ben görür görmez gönderirdim
tarafından
Böyle satıcılardan nefret ediyorm valla
(2,055 puan) tarafından
Bende evladının boğazindan haram lokmayı nasıl sokabiliyor anlamıyorum

İlgili sorular

0 oy
14 cevap 511 göst.
22 Nisan 2022 Diğer kategorisinde Ummebrar (1,169 puan) tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 128 göst.
11 Kasım 2023 Diğer kategorisinde Aşkı❤evladı⚘ (2,107 puan) tarafından soruldu
0 oy