0 oy
299 göst.
Aile kategorisinde (53 puan) tarafından
Kizlar biraz uzun olucak ama lutfeeen okuyun ve yardımcı olun 15+4 günlük hamileyim eşimle gayet iyiydik sabah buzdolabinda sebzeler çürümüş suyu akmış cuma gününde aslında dolabı komple temizledim pazar günü onları görünce tartistk ben ağzımı acmadm hiç sonra biraz zaman geçti ben evin işini falan yaptım eşim annesinin yanına gitmiş bağırmış çağırmış yemek yapamıyor dolaba bakmıyor benimde yaşım küçük 18 yaşındayım pek yemekten anlamıyorum ama elimden geldiğinin fazlasını yapmaya çalışıyorum annesi aradı bağırdı çağırdı baya dedi eşim eve geldi ama gayet sakindi cips falan almış yiyordu benden ayrı odada kaynanam bikac eşya al gel dedi baya bağırdı bende annesine şikayet edip geldiği için bana bişey denediği için sinirlendim 2 gün hiç yazmadım eşime oda bana yazmadı sonra bebegm için orta yolu bulmaya çalıştım sonra gelip ortalığı birbirine kattı kaynanam benim annem ben fenalaştık beni hastaneye götürdüler düşük tehlikem var hayla sürüyor sonra ben ya kurban olduğum eve gelim dedim bı şartla dedi herkesi çağırıp bana bunu yaptığın için özür dilicksn ama benm biseyden haberim yok herkeste benim suçsuz olduğunu biliyor herkes benim arkamda sonra ben benim ailemide çağırdım herkes gelince ara dedi tamam dedim herkes geldi aradm bundan sonra kızınız gelininiz bana ne kadar saygı gösteriyorsa bende okadar saygı gostercem anahtar muhammette gelmek istiyorsa gelsin dedi o gün sinir krizi gecirdm aileler tuttu beni kafasını gözünü yarmaya gidiodm yani sabah evime geldim o salonda ben yatak odasında onun kapısı kitli senle ilgilenmiyorum artk diyip duruyor benimde moral 0 bişey yiyemiyorum napicam kizlar

6 Cevaplar

0 oy
tarafından
Sen neden bu kadar taviz verdin bu adama. Ailen de biliyormuş suçsuz olduğunu git ananın evine iki üç gün kal resti çek arama sorma kararlı olduğunu görsün bak nasıl kpek oluyor kapında
(53 puan) tarafından
Şimdiki aklım olsa asla vermezdm o hatayı nisanliyken yaptım boşanma davası açar kaynanamda kaldığım halde böle
-Reklam-
0 oy
tarafından
Kaynanana bagirip cagirtacak kadar izni neden veriyosun o kimki kaynana sonucta bana agzina geleni sayacak ben sadece sinir krizi gecircem oylemi onu itin gotune sokar o evide basina yikar celer giderim daha anasindan cikamamis erkekler adamin diye gecinsin ortalikta bu nedir ya
tarafından
E kaynanama sikayete etti aradi bagirdi cagirdi demissin bebem duzelt

Ay dur ben yanlis anlamisim kiz :))
(53 puan) tarafından
Ha yok kaynanama can kurban ya eşim kadın gibi Trio atıyor çok gururlu
tarafından
Hay ben onun gururuna
tarafından
Ayy ben de senin gibi anladim mihrim ❤️

Busra sinirle karmasik yazmis
tarafından
Demi kiz valla bitek kendim sandim yanlis anlayan :))) bosuna kadinada kufur ettim tuh skskksjs
0 oy
(76 puan) tarafından
Geçmiş olsun canım, yani ufacık seylelri o annesine anlatmasını anlamadım ki hamilesin yapamıyor olabilirsin eşin yardımcı olması lazım bu süreçte, söyle sende güzellikle kayınvalidene yada annene, eşin yardımcı olmuyorsa gelsinler onlar yardımcı olsunlar, bak düşük tehliken de varmış, yemek temizlik önemli değil yani pis kaliversin bir süre, kavga cıkarcaklarina sana yardımcı olsunlar, bence uygun bı dille yardım iste, hem orta yolu da bulmuş olursun, yapamıyorum ağrım var falan de.
(76 puan) tarafından
Kız dur bende mi yanlış anladım, bunları eşin yapıyor kayinvaliden sana destek mi çıktı anlamadım.
(53 puan) tarafından
Eşim bana destek degl kaynanam bana destek oluyor herzaman kaynanmda gelip bakıyor temizliyor evimi kendi annemde eşim en ufacık şeylerden kavga çıkarıyor bu ilk degl çocuk çocuk diyip duruyordu ama şimdi yok ilgi sıfır düşerse düşsün banane diyor
(76 puan) tarafından
O zmaan yanlış anlamışım canım kusura bakma. Ama niye öyle diyor ki eşin sonuçta onunda çocuğu düşerse düşsün olurmu ya yazık, o zman bence kaynananla konuş o konuşsun oğluyla, üzme kendini diyicem ama üzülmemek elde değil.
0 oy
tarafından
18 yaşındaki kızı gelin ederken bilmeleri lazımdı yeni yeni öğreniyorsundur yemeği işi gücü madem yemiyor g.tleri almasınlar küçük kızları gelin diye alırken kormuydu gözleri 
(1,698 puan) tarafından
Valla benim de 18 yaşında ve 21 yaşında yeğenlerim var hayal edemiyorum şu an evli olsalar heralde iki güne kocaları isyan eder ahahahah. Çocuk daha onlar ya ben öyle görüyorum
(53 puan) tarafından
Keskeee ben bilseydim benim gözümü çok buruduler çok merhametli falan sürekli hediyeler sana anlatamam neler neler kekler yapıyordu sürekli cikolata gönderiyordu çiçekler sonradan değişti
(53 puan) tarafından
Ben 16 yaşımda çok ağır şeyler yaşadım tecavüze uğradım hayata kusmustm ondn sonradır doğru kararlar alamiyorm
(1,698 puan) tarafından
Çok üzüldüm.. Allah yardımcın olsun canım. Üzülme hepsi düzelecek. Öğreneceksin. Aslında çok basit her gün mutfağını temizlerken buzdolabını da bi karıştır gıdalara bak. Poşette tutma sebzeliğinin altına kağıt havlu ser açık şekilde yerleştir sebzeleri daha uzun dayanır
(53 puan) tarafından
Kuzum o 1 günlük bişey belli yeni olmuştu cunartesi sabahtan gece 12 ye kdr annesindeydk cumartesi olmuş o
0 oy
(7,375 puan) tarafından
yaptıgı hata esının sende hamılesın esım askerde olsa emınım herseyımı yapar yanı bende 18 evlendım evet aramızda sorunlar oldu esımle yemek yapmasını bılmıyodum bende ama ınterneten yapa herseyı örendım 21 yasımdayım ısallah esın duzelır esım hıc bır zamanda yapamasın edemesın demedı yemek hep cesaret verdı yaparsın daha guzelını yaparsın dıye 
(53 puan) tarafından
Öle yapmaya çalışıyorum ama bunları haketmiyorum annesi bana diyorki ben buna karşı 25 senedir haksizim çokta takma diyo
(7,375 puan) tarafından
huyu oyle ozman esının babasına bılan cektıyse
(53 puan) tarafından
Babasının gençliği kaynanam aynı senin gibi diyor geçmişe bakma şimdiye bak diyor oda pişman şimdi adam 2 işte çalışıyor 22;30 da eve geliyor sabah 6 da işe gidiyor parasinida karısına veriyor
(7,375 puan) tarafından
anladım dayak atmıyosa tek buysa sorunu belkı zamanla duzelır
(53 puan) tarafından
Sözlü şiddet dolu amaaa doluuu
0 oy
(7,791 puan) tarafından
Ya simdi esin büyütmüş ama benim dolabimda sebze de çürümez suyu da akmaz günlük kontrol edilmeli o konular hakilelegin yatakta geciyorsa bilemem ama 

Ben hakileligimi yatakta geçirdim salona gitmek gezmekti benim icin.. o donemde Allah var esim ilhilendi her şeyle... Temizlige kadar o yapti zaten yakinda kimsemiz yok. Esine çok yüz vermissin. 

Diger konu bence yaş bahane değil 18 yasinda da olsan internette ne yapmak istesen tarifi var yani evlenince kemdiji gelistirmek lazim sahsen ben esim degil de cocugum icin yemek konusunda gelismeyi deniyirum :D esim ne yerse yesin cocugum buyuyunce ona xesit cesit yapmak icin ogreniyorum. 

Ailene git donme gerekirse o esine verdiğin yüzü geri al ne bu tripler hamile kadına? Hadsiz adam.
(53 puan) tarafından
Canım eşim 26 yaşında 7 yıldır aşçı ve ben onun kadar güzel yemek yapamam ki bende zaten güzel yapiyorum çok nadir kötü oluyor adam bana diyorki 1 ay önce bulgur pilavina biber kat katiyorm biber bulgur pilavina olurmu aynı pilavı annesine de verdm bunun neresi kötü gayet güzel dedi
(53 puan) tarafından
Sonradan kendi diyor bulgur pilavina bibermi katılır diye sorun bu cnm
(7,791 puan) tarafından
Ha o zmn kavga etmek icin kavga ediyor sebep bukuyor yani belli
Madem begenmiyosun kalk kendin yap de
(53 puan) tarafından
Erkekler kendilerini hep haklı cikartiyor nekdr konuşursan konuş boş boş beyin boş ne anlatım ******** adama

İlgili sorular

0 oy
6 cevap 376 göst.
21 Şubat 2019 Aile kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
53 cevap 602 göst.
0 oy
19 cevap 741 göst.
28 Haziran 2022 Aile kategorisinde wannabemom (7 puan) tarafından soruldu
0 oy
10 cevap 478 göst.
2 Mart 2021 Aile kategorisinde SMelek (31 puan) tarafından soruldu