0 oy
183 göst.
Diğer kategorisinde (3,794 puan) tarafından
Daha var öğretmenler gününe ama aklima geldi   . Okulda yeniyiz bide erkek otekiler her sene alıyormuş.  Kızım da geri kalsın istemem. 3 sinif bu arada.  Onceki bayandi ona bileklik kahve kupasi almıştık bide fanatik diye. Erkek öğretmene ne alınır ki . Kalem filan geldi aklima bilmiyorum 

8 Cevaplar

0 oy
tarafından
İsmi yazan kalem not defteri setleri var nette uyguna öyle birşey olabilir canim
(3,794 puan) tarafından
Benim düşündüğüm de böyle biseydi aslinda .
-Reklam-
0 oy
tarafından
Guzel bir kazak alin bershkadan falan .Ama maddi gucunuz cok da iyi degilse zorlama askim .
(3,794 puan) tarafından
Olurmu kiz . Böyle ufak ama aaa güzel diyebilecegi bisey
tarafından
Valla sanmiyorum oyle bir sey alindiginda begenecegini askimcim.Yani onun yerine guzel bi not yazsin minnos kendi elleriyle o daha makbule gecer .
Ben kendimden biliyorum oyle seyler aliyorlardi ama evde onlardan bi ton oldugu icin kullanmiyodum .not defteri kalem vs ogretmende en cok bulunan sey .
Kiyafet guzel olur .İhtiyac bir de .❤️
Ama biblo , kalem , not defteri olmaz.dolu vardir evde.
(3,794 puan) tarafından
Öğretmen deyince akla ilk gelen şeyler bunlar oluyo. Bizler öğretmenleri kalem kağıt la besleniyor saniyoz :D
Aynen doğru diyosun. Kiz olsa alması kolay da taki filan erkek buna ben ne alim kiz giyim alsam abarti olurmu bilmiyom ki. Giysi tarzını da bilmiyom ki . Gömlek doludur kravat doludur . Kazak evet olabilir bedeninden şüpheliyim ama iki kez gördüm sadece dikkat de etmedim
tarafından
düzenlendi
Normal sade bi kazak bence iyi gider ❤️☺️
Begenir bence .KiŞ geliyo herkes alisveris yapiyo :D degisim karti da koyarsin begenmezse degitirir
(3,794 puan) tarafından
Bunu koydum köşeye canım tmm. Pembe mı alsam :D bizim eski ogretmen bi kazagi vardı açık pembe v yaka devamli onu giyerdi yoktu galiba . Aklima geldi şimdi
0 oy
tarafından
Biz para toplayip takim elbise almistik irkek ogretmenimize 
(3,794 puan) tarafından
Ay yok kiz o kadar şey yapamam. Bizim okulda öyle toplanak alak da yok zaten
tarafından
He tek alinmaz zaten la :))) isim yazili aksesuarlar var onlardan al cicek sepeti ful dolar yakinda zaten
(3,794 puan) tarafından
Pazartesi sordurum çocuklara geçen sene neler alınmış diye ağızlarını aratim . Çok fazla alınan şey olmasın.
0 oy
tarafından
Biz gecen yilki erkek idi ona gomlek ve ismiyle kupa yapmistik vermiştik oglum okula gittigin dw vermişti ogretmen cok da mutlu olmus oglum diyordu sizede fikir olur belki.k
(3,794 puan) tarafından
Isimli kupa promosyon olarak olur hediye 'nın yanında evet. Oncekine gs li kupa vermiştik.  Bu biraz yaşı var simdi takim filan olayi olsa ona da alirdik . Isimli de iyi fikir internetten mi aldin kiz
tarafından
Yok bizim burda yapan bir yer var orda yaptık çokta güzeldi gercekten isim soyisim  olarak yaptık beraber çok güzeldi uygundu da fiyat 25 tl ye yapmıştım
(3,794 puan) tarafından
Bu sene ne alcaniz kiz merak ettim :)
tarafından
Bu seneki de öğretmende bayan  valla internetten modellere baktım da ona isimli defter ve kitap ayracı yapmayı düşünüyorum
(3,794 puan) tarafından
Serifekaya .. arkadaşımız dan esinlenerek . Kiz bende öyle düşündüm de çok oluyomus gereksiz oluyormuş öyle şeyler zaten öğretmende bulunan seyler yani . O yüzden o seçenekleri eledim aklimdan   . Büyük ihtimal başkaları alicak  defter kalem filan
0 oy
tarafından
Kalem olabilir ismi soy ismi yazılı olan 
(3,794 puan) tarafından
Kalem not defteri kupali setler de aklımın bi köşesinde.  Fikir arayisindayim
0 oy
(4,698 puan) tarafından
Kol düğmesi ve kravat mandalı seti alabilirsiniz fiyatı uygunda 
(3,794 puan) tarafından
Bizim öğretmen yaşı biraz var sivil giyiniyo . Kravat aklima geldi de . Dedim bunca sene bikmislardir emeklili gelmiş yavaştan kız
0 oy
tarafından
Cnm süvari yada hatemoglundan güzel bir gomlek alın
tarafından
Kığılı nin gömlekleri de güzel. Çok beğenir bence
(3,794 puan) tarafından
Gömlek kravat dan sıkılmıştir kiz senelerce artik okulda bile kisa kol başlıklı hirka giymisti ben gördüm de
tarafından
Gömleği ozel günlerde giyerler düğün davet vb. Kışın kazak altına da giyiyorlar. Is arkadaşlarımıza hediye olarak alırdık. Çok beğenirlerdi valla
(3,794 puan) tarafından
Bakalım ne alcaz.
0 oy
tarafından
Valla hiç anlamam bacım benim bi ogretmenler gününde annem kağıda dön atlet sarıp göndermişti bişey diyemem :)
(3,794 puan) tarafından
:Ddddddd öğretmen açınca ne dedi

İlgili sorular

0 oy
11 cevap 381 göst.
23 Kasım 2022 Diğer kategorisinde HASRETiM160121 (2,297 puan) tarafından soruldu
0 oy
7 cevap 154 göst.
14 Haziran 2023 Diğer kategorisinde Defnedamla (290 puan) tarafından soruldu
0 oy
13 cevap 284 göst.
7 Mart 2022 Diğer kategorisinde Selin knylmz (42 puan) tarafından soruldu
0 oy
6 cevap 166 göst.
28 Şubat 2022 Diğer kategorisinde Mislimisli003 (3,895 puan) tarafından soruldu

384,643 soru

11,506,249 cevap

35,159 kullanıcı