0 oy
515 göst.
Diğer kategorisinde (1,787 puan) tarafından
Evden kaçtım kızlar... :D son günlerde o kadar sıkıldım ki herrrrşeyden çocuklarla hep tek başıma uğraşıyorum eşim vardiya sistemi çalışıyor iki gecede bir tek kalıyorum evde olduğu zamanlarda da ek iş yapıyor elden  telefon alım satım. Yani hep tekim nerdeyse, o kadar bunaldım ki yemek yiyemiyorum sürekli evi temizliyorum çocuklar hep yanımda asla yalnız oynama huyları yok sürekli dip dibeyiz uyurken uyanırken vs. Eşim sabah işten gelecekti bende gelmeden aradım çok kötü hastayım çabuk gel çocuklara bak hastaneye gitmem lazım dedim oda bekle geliyorum beraber gideriz dedi bende kızdım olmaz sen çocuklara bak ben hemen gidip gelirim dedim mızmızlandi ama sonunda kabul etti. Neyse bende çıktım kulaklıkla müzik açtım yağmurda yürüdüm sonra bi AVM'ye geldim çocuklara biseyler aldım eşime parfüm aldım hediye olarak.d şimdi oturdum kendime yemek ısmarlıyorum❤️☺️ ama nasıl iyi geldiiii. Bazen böyle kaçmak iyidir aklım hep evde olsada kendimi dinlemek aşırı iyi geldi

20 Cevaplar

+1 oy
tarafından

Ahahhahahha harikasın kız  :D

(1,787 puan) tarafından
Heraldeeeğ :dd
-Reklam-
0 oy
(13,202 puan) tarafından
Eve dönünce ne olacak 
(1,787 puan) tarafından
İtiraf edicemm :/
(13,202 puan) tarafından
Mecbur alışveriş yapmışsın bir de
0 oy
tarafından
Aklımda tek soru eve gidince eşine ne dicen 
(1,787 puan) tarafından
İtiraf edicem tabi kiii kaçış yok
tarafından
Kız kızmaz mı benimki çok kızar korkuttu beni biseyin var diye der
(1,787 puan) tarafından
Yok bişey demez hatta beni bu kadar yükle yalnız bıraktığı için pişman olur
tarafından
O zaman çok iyi yapmışsın oh sefan olsun bacım
0 oy
(1,850 puan) tarafından

Hahaha iyi yapmışsın düşün sene akşam haberlere çıkıyorsun eşinde izliyo ahahah:woot:

(1,787 puan) tarafından
Soylicemm kizzz gidince.dd
(1,850 puan) tarafından
Söyleme kız guvenmez vallaha gerçekten hasta olsan adam gelmez
0 oy
tarafından
Vayyyyy çokk iyiiiii
0 oy
tarafından

Adamda bebeleri birine birakip hastaneye karisinin yanina gelmek icin hazirlaniyosa naneyi yedin :D

(1,787 puan) tarafından
Yokk artık hahshs
tarafından
Olabilemezmi :)
0 oy
(44,674 puan) tarafından
Yanlız uyarıda gelmiş :D
(44,674 puan) tarafından
İadeyi ziyarete gelmiş sana hahahaha:D
(1,787 puan) tarafından
Korkakkkk yorum yap lan görüyosan samannnnn ajshdvx
(1,850 puan) tarafından
Yoksa kocan mi uyardı :)
(44,674 puan) tarafından
Samanmi puhahahaaahaa
(1,787 puan) tarafından
Bilmem kocam bu kadar sinsi olamaz .d
0 oy
tarafından

İyi hoşta eve döndükten sonrasını merak ettim :D

0 oy
(119,326 puan) tarafından
uyariyi veren cok hossun yaa ☺☺
(1,787 puan) tarafından
Neyi hoş bee azıcık yürek olsa yorum olarak yazardı ahasdd
(119,326 puan) tarafından
gulumsetti beni son cumle iadeyi ziyaret
0 oy
(7,098 puan) tarafından

Hahahha ay çok iyi fikir bende istiyorum böyle bir kaçamak ya :D

(1,787 puan) tarafından
Dene bakalım.d
0 oy
(98 puan) tarafından
Ohh valla nede iyi yapmışsın :D
0 oy
(3,860 puan) tarafından
boyle bir sey yapsam esim cok cok kizardi sanirim . umarim senin esin oyle yapmaz
(1,787 puan) tarafından
Yapmaz hatta hatasının farkına varıp pişman olur.. nelerle uğraştığımı biraz anlasın
0 oy
tarafından
Yaptıkların güzel ama keşke doğruyu söyleyip gitseydin canim
(1,787 puan) tarafından
Huyunu bildiğim için asla söylemem. Kendim için bişey yaptığımı bilse 50 kere arar çocuklar durmuyo gel diye başımın etini yerr geldikten sonra söyledim zaten
0 oy
(3,888 puan) tarafından
Doğruyu söylediğinde, gerçekten hasta olduğunda ya inanmazsa yalancı çobanın hesap
(1,787 puan) tarafından
Öyle pat diye soylemicem tabiki beni buna mecbur bıraktığı için pişman bile olacak herşeyi tek başıma bana yükledi daha yaşıtlarım bekar gezip tozarken ben bütün sorumluluğu üstüme alıp kendi yüzümü bile unuttum daha neler neler... Bi zahmet oturup baksın babalık yapsın çocuklarına
0 oy
tarafından
Süpermiş valla iyi eğlenceler kuzum 
(1,787 puan) tarafından
Sagol canım.dd
0 oy
tarafından
Ulan var ya aboo akşam kocişin de sana İyi gelecek :D asadafaf bi daha gerçekten hasta olsan bile İnanmaz artık 
(1,787 puan) tarafından
Yok kız gerçekten hastayım sadece hastaneye gitmedim .d sıra vardı bende beklemedim diye salladım napim oda beni bu kadar bunaltmasin destek olsun dimi ama
tarafından
Haklısın canım :)
0 oy
tarafından
Kız alemsin valla eve gittinmi
(1,787 puan) tarafından
Geldim kız coktann.d
tarafından
Eşine ne dedin
0 oy
tarafından

Ay darısı bana diyecem ama beni eşim hayatta tek göndermez mübarek ölsem tabuta da benle girecek:ermm: boğum boğum bunaliyorum ya:ermm:

(1,787 puan) tarafından
Bende artık nasıl bunaldiysam iki gündür bu planı yapiyodum .dd
tarafından
İyi yapmışsın cnm
0 oy
(6,792 puan) tarafından

Yandın kızım sen:D eve gitmeden olacakları düşün. 

(1,787 puan) tarafından
Yok kız hiç bişey demedi iyi yaptın dedi hatta.dd
0 oy
(2,368 puan) tarafından
walla ben genelde buyuk kızımla kacıyorm :) sevidgmz bpgazlardan alıp geliyorz :) tek gidemyrm ya sanki herkes bana bakıyor gibi ama kuaföre bseye fln giderm öyle markete girmek bile iyi gelir kendine yemek ısrmalaman bayıldım tam benm kafadansn wlla hiç acımam :) cok iyi yapmasn itiraf ettin mi esine 
(1,787 puan) tarafından
Ettim canım oda sevindi iyi yaptın dedi burdaki arkadaşlar yandın eşin kızacak falan demiş ama öyle saçma şeylere kızacak biri değil bide parfüm aldığım için boynuma atladı sevinçten .d
(2,368 puan) tarafından
hahaha benmkode güler cok fenasın der ama ben kuafpr adı altında gezerdim gezeceksemde:) öyle işten hastsym diye cagırmama belki kızabilirdi işi uzakta aman burdakılere bakma
(1,787 puan) tarafından
İşten cagirmadim zaten eve gelecekti bide gerçekten hastayım sadece hastaneye gitmedim

İlgili sorular

0 oy
2 cevap 178 göst.
15 Eylül 2023 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
10 cevap 442 göst.
17 Ocak 2022 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
12 cevap 623 göst.
29 Ocak 2024 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Limonlukek (3,097 puan) tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 84 göst.
21 Şubat 2023 Diğer kategorisinde Prensesp (7,395 puan) tarafından soruldu

379,888 soru

11,372,214 cevap

34,855 kullanıcı

...