0 oy
978 göst.
Diğer kategorisinde (21 puan) tarafından
Selam kızlar ben bu yıl açıktan okumaya başlıycam ilahiyat fakültesini ama aralık ocak aylarında sımav gözüküyor benim doğumum da o zamanlara denk geliyor eğer denk gelirse sınavı kaçırırsam napcam tekrar girme şansım oluyor mu? Bilenler lütfen ilgilensin

3 Cevaplar

0 oy
(3,148 puan) tarafından
Vizeye girmezsen finalde daha yuksek not alman gerekir. Finallerden sonrada büt ler oluyor kurtarma sinavi. Ona girersin kurtarirsin.
(21 puan) tarafından
Anladım canım teşekkürler. Birde bu büro olayı nedir ben dün kaydımı harcı filan hep netten yaptım bazı şeyler için büroya gitmek gerekiyor filan yazdı nasıl bilgi alıcaz kafam karıştı işk defa dışardan okuycam
(3,148 puan) tarafından
Buro açıköğretimin binasi yani nasil desem eskisehir okuyosun ama eskisehire gitmiyorsun her sehirde anadolu universitesinin burosu oluyo islemleri ordan yapiyon mesela. Ben gecen sene istanbul universitesine kayit oldum aciktan islemleri netten yaptim büroya gelmeye gerrk yok dediler. Ondan onceki senede anadolu kazanmistim nettem yind kayıtları yaptim ama buroya gitmistim evraklari filan veriyosun kagitlar oluyo orda kayit onay filan yapiyolar. Hangi sehirdeysen internetten bak yerini ogren git bi an once yardimci olurlar.
(21 puan) tarafından
Tamam canım anladım araştırayım yine. İstanbuldayım ben bu arada sem neredesin
(3,148 puan) tarafından
Ben suan izmirdeyim ama dondurdum hamilelik yuzunden bende gidemedim sinavlara esimde yoktu yeni taşımıştık bide bilmiyodum bi yer. Seneye devam edicem insallah. Sen istanbulda anadolu univeristesi burosu nerde var bak once ara istersen sonra gidersin ona gore. Telefonda bilgi verirler. Ben once arayip sonra gitmistim.
-Reklam-
0 oy
tarafından
Anadolu üni mi, Atatürk üni mi? Anadoluysa vize ve finale ikisinede giremezsen yarım dönem uzar okulun 2 buçuk senede mezun olursun. Giremediğin 8 dersi bir sonraki sene yine o dönemde alacaksın. Ama vizeye girer finale giremezsen notların çok yüksek olmalı ki hesaplandığında 2 sınav ortalaman geçebilecek puanda olmalı. Olumsuz bir durumda ilk dediğim olur çokta sıkıntı değil. Hayırlısı olsun çok güzel bir karar almışsın sevindim senin adına. Bebeğime 3 aylık hamileyken 3 ders sınavına girip mezun oldum bende geçen sene :) 
(21 puan) tarafından
Anadolu Üniversitesi. teşekkür ederim sende mezun olmuşsun tebrik ederim:) ya işte elimden geldiğince kaçırmamak için uğraş vereceğim ama doğum denk gelirse çok sıkıntı olur benim için. Nasıl yaptın nasıl bitirdin zor muydu sınavlar nasıl çalıştın?  Çok sordum galiba :)))
tarafından
Hayır ben daha çok soruyorum daha doğrusu yazıyorum :D kısa kısa yazamıyorum hiç.
Zor değildi sınav öncesi 10 gğn çalışmaya başlıyordum bizim dönem kitap veriliyordu bürodan şimdi kitap yokmuş sanırım. Ekstra kaynak hiç almadım onların verdiği kitapdan özet çıkardım ve playstoreden bi program vardı her bölümün ayrı soruları ordan yaklaşık ders başı 100 soru çözüyordum. Gayet iyi geçiyordu sınavlarım bu şekilde. Vizelerde ilk 4 üniteden çıkıyor sorular, finallerde 8 ünite sorumlusun. Çokta eğlencelidi özledim o zamanları. Oğluşum az büyüsün 2.üni okuyacağım inşaallah.
(21 puan) tarafından
Yaa ne güzel maşallah canım:) bende play storedan indireceğim bakalım inşallah başarırım ya korkuyorum biraz :) sımav için peki bürolara mı gidilecek
0 oy
tarafından
Bnde ilahiyat okuyacam canm ama hamile degil yeni anneyim 29 gnluk kizim var basvuracam bu hafta insllah annemgln diplomami gondermelerni bekliyorum normal universitede kacirirsan butnleme var ama bundan yok herhalde
(21 puan) tarafından
Canım hangi üniversite senin ben netten başvuru yaptım hiç gerek duyulmadı diplomaya filan. Ücreti de ziraat kartımdan yaptım
tarafından
Eskisehir anadolu cnm internette yaptiktn sonra onlarin ciktisni alip diplomayla berabr  büroya goturuluyor canm
(21 puan) tarafından
Anladım canım teşekkürler

İlgili sorular

0 oy
2 cevap 159 göst.
6 Ocak 2023 Diğer kategorisinde Gzmlnr (13 puan) tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 135 göst.
28 Şubat 2022 Diğer kategorisinde Azad (54 puan) tarafından soruldu
0 oy
5 cevap 130 göst.
18 Ocak 2022 Diğer kategorisinde Esma Han (603 puan) tarafından soruldu