+2 oy
1,046 göst.
Aile kategorisinde tarafından
Kizlar anlatmıştım bazılarınız okumuştu. Halamın oğlu ile amcamın karısı arasında ilişki vardı. İki gün önce amcam yengemin mesajlarını yakalanmış şüphelenmis .karşı komşuda olanları anlatmış ama kuzenim olduğunu söylememis.  Karısına iş için İstanbul'a gideceğim istersen seni annene bırakayım demiş yengemde gerek yok orda çocuklar ders çalışmaz diye gitmemiş. Neyse amcam evden çıkmış gece bir gibi geldiğin de kuzenimle basmış. Aldatılmak zoruma gitmedi öz yeğenimin ihaneti beni öldürdü diyormuş. Kuzenime bu gece bu şehri terk et yoksa son gördüğün insan ben olurum demiş . Gece babamı aramış diğer Amcamı sonra yengemin babasını aramış . Eve toplanmışlar gece vakti.  Ben katil olmak istemiyorum. İki tane çocuğum var onlar için yaşayacağım kızını al cocuklarini unutsun. O kadın benim çocuklarımın anası değil demiş. Onu oldurmuyorsam su çocukları yetim ve kimsesiz bırakmamak için yapıyorum bunu kızın için bişey yapmaya değmez demiş. Yengem de ağlayarak kıyafetlerini topluyormus amcam sinirlenmiş bu evden hiç bişey götürmeyeceksin kuru canını al ve defol git demiş. Yengemin babası yengemi çok dövmüş babamlar elinden almamışlar babam bende dövecektim ama babası hakkında geldi diyor . Görevliyi çağırmış amcam karısıyla beraber yengemin bütün kıyafetlerini esylarini ona vermiş abla ister yak ister sat ister kullan demiş. Kadında ne var ne yok almış . Tek celsede boşanacaklar. Halamla artık ilişkilerini kesti herkes. Onunla da kimse konuşmayacak. Babam amcamı yalnız bırakmamis bize getirmiş çocuklarla. Üstünden bir yük kalktı kuş gibi hafifledim diyormuş. Duyunca sevindim amcam o kadından kurtuldu. Geç oldu ama kurtuldu. Halam oğlunu korumak için sustu ama çirkin şeyleri açığa çıktı. O komşunun elini öpmeye gideceğim yarın. 

39 Cevaplar

+11 oy
tarafından
Amcanin adamligina helal olsun gercekten adam gibi adammis 
tarafından
Evet canim
tarafından
Yatakta yakalamamis oturma odasindalarmis
tarafından
Bebelere sormusya halan ustumuze kapi kitliyodu annem demisya amcanda mesajlari yakalamis iste ha yatak o mesaj sonucta neler yazilidir o mesajda
tarafından
Bilmiyorum mesajın içeriği bende merak ediyorum
tarafından
Aman neyse ne gunahina girmeyelim ortak olmayalim daha fazla kisacasi amcan temiz bi sekilde kurtulmus sonuc guzel en azindan
-Reklam-
+1 oy
tarafından
Sana yorum yaptığım hatırlıyorum gerçekten Allah'ın adaleti şaşmiyor ve kurtuldunuz yengen olacak o kadından kurtuldunuz işte boş ver Allah hidayet versin amcana da yardım etsin
tarafından
Umarım amcam kendine zarar vermez. En çok korktuğumuz sey bu bizimkiler onu yalnız bırakmıyorlar
tarafından
Üzüldüm amcana zaten adam yine bir şey yapmamış kadına bak ne kadar merhametliyim iş sır çocukları için kadına bir şey yapmıyorsa çocuklar için kendine de zarar vermez inşallah Allah yar ve yardımcısı olsun
tarafından
Amin canım inşallah
0 oy
(13,202 puan) tarafından
Olan halana ve çocuklara oldu bence üzüldüm yine de 
tarafından
Halama bişey olmadi oğlumun adı cikmasin dedi durdu. Öz kardesini düşünmedi.
(13,202 puan) tarafından
O da öyle düşünerek kardeşlerinden oldu. Netice zaten belliydi
tarafından
Evet kendisi her türlü zararda
0 oy
tarafından
Uyyyy ben ne okudum az önce 
0 oy
tarafından
Amcan akıllıymış değmeyecek insanlar için katil olmamış   hakkında hayırlısı neyse o olsun bundan sonra 
tarafından
Amin canım iki tane çocuğunu düşünmüş. Hapse girse o çocuklarin psikolojisi ne olurdu. Ana mezarda baba hapiste
0 oy
tarafından
Ayy iyi bari çok sevindim ki amcan katıl olmamış o hatayı yapmamış yani asla kınamıyorum Allah korusun benim de kızım var ama rabbim böyle bi şeyi insana yasatmasin yaptirmasin amcan adına sevindim ıyiki öldürmemiş bisey yapmamış katıl olmamış canim
tarafından
İşte gene de korkuyor herkes ya kendine zarar verir bişey yapar diye . Hiç yalnız bırakmıyorlar
tarafından
Aynen yanlız bırakmasınlar gerçekten inşallah onu hakeden birinide en kısa zaman da bulur ve unutur
tarafından
İnşallah hayatına normal bir şekilde devam eder
0 oy
(305 puan) tarafından
Ohaa olaya bak ama amcani takdir ettim bu kadar kadın cinayeti varken ihanete uğradığı halde gerçekten bu sekilde davranması efendi duruşu helal olsun yani iste adamlık budur en iyisini yapmış 
tarafından
Evet bende taktir ettim.  Aklı basinda çok olgun ama bu kadad da olacağını tahmin etmemiştim
(305 puan) tarafından
Yaa pes dedim iste Allah sasirtmasin neler oluyo
0 oy
tarafından
Vallahi helal olsun amcana başkası olsa ikisini de orada bin parçaya keserdi yine ki iyi adam mis defetmis of o çocukların aklımdan nasıl silinecek bu pislikleri oofff çok zor allah ıslah etsin inşallah benimde eşimin arkadaşının başına böyle bir şey geldi kadın engelli çocuğunu bırakıp kaçtı adam kahrından mide kanseri oldu geçen sene vefat etti =// o kadar üzüldüm ki sana anlatamam 
tarafından
Rabbim böyle insanlardan korusun.
tarafından
Amiinnn amin
0 oy
(25,224 puan) tarafından
Ya işte sonra kalkıp erkek analarına demesinler erkek çocuklarınızı iyi yetiştirin diye. 
0 oy
tarafından
Yazacak bişey bulamadım kız :/ 
0 oy
(425 puan) tarafından
Aşkı memnu desene
0 oy
(1,370 puan) tarafından
Amcana cok uzuldum gercekten o an hissetdigi cok aci verici olmali:(
tarafından
Metanetli davranmis
0 oy
tarafından
Yuh yani . Resmen dayısının eşiyle mi birlikte olmuş? Dünya çok bozuldu . Kıyamet çok yakın . Amcan iyi dayanmış . Onların o hâlini nasıl unutabilir kim bilir. Olan çocuklara oldu yine yazık . Yazık ki böyle bir eşi , böyle bir anneleri var .
0 oy
tarafından

Tüylerim diken diken oldu yeminle offf Allah ım şimdi nasıl canı yanar amcanın hiçbir zaman unutamayacak bu ihaneti kalbi yaralı Rabbim yardımcısı olsun inşallah 

tarafından
Amin inşallah
0 oy
(6,919 puan) tarafından
 Behlül vakası    yazık degdimi acaba  yuva yıkmaya
tarafından
Herkes ne yaparsa kendine eder. Kişinin kendisine verdiği zararı kimse ona veremez
(6,919 puan) tarafından
Aynen öyle   ama en kötüyü amca yaşıyor en güvendikleri vurdu zor valla
tarafından
Ya işte evine geliyor namusuna bakıyor. Bunu hayatı boyunca unutamaz ve artık herkese karşı şüpheyle yaşar
(6,919 puan) tarafından
Maalesef öyle olur
0 oy
(2,486 puan) tarafından
Ohh yemin ederim çok merak ediyordum ne oldu diye ama ben bile rahatladım o kadından kurtulduğunuza şimdi birlikte hangi cehenneme istiyorsa gitsinler 
tarafından
Babası onu öldüresiye döver . İki de abisi var cehennemi bu hayatta yaşamaya başlar.
tarafından
Cidden bende merak ettim ama gercekten amcan baya iyi karar vermiş gereksiz insan yüzünden hapislik olmamiş o kadinda sürüm sürüm sürünsün inşallah
tarafından
İnşallah zaten bundan sonra da iyi bir hayatı olmaz
tarafından
Olmaz ztn amcan kurtulduya başka birsey istemeyiz
0 oy
(762 puan) tarafından
Halan nasıl sustu anlamıyorum ya kadını ya oğlunu uyarsaydı tehtıt etseydi Allah ım dizi gercek oldu resmen dunya nereye gııduor 
tarafından
Bize anlattığı kadarıyla oğluna demiş oğlu ne alaka nerden çıkarıyosu. Böyle şeyler falan diyormuş
(762 puan) tarafından
Rabbım yardımcınız olsun cok zor bir durum gercekten
0 oy
(802 puan) tarafından
Eee cnm çıkacaktı kokusu ortaya, Allah mazlumun yanındadır her zaman Aldatan aldanır!! Birşeyler gizli kalır sanan yanilgidadir. Allah yengenide kuzeninide  ıslah etsin.Amcan için kötü bir tecrübe olmuş, umarım bu enkazın kalıntılarından tez zamanda kurtulsun. Rabbim cümlemize aile olma saadeti nasip eylesin.Amin.
tarafından
Amin canım amin inşallah
0 oy
(2,826 puan) tarafından
Ayy çok şükür öğrendi de kurtuldu o pis kadından 
tarafından
Evet şükürler olsun
0 oy
(12,777 puan) tarafından
Peki bu kadın dayak yerken o p.ust yigene bı fiske vuran olmamış mı ona ne oldu peki hep yengenden bahsetmissin amcanın kurtulduğunu vs vs o bebeye 2 tokat atan olmamış mı 
tarafından
Amcam eve geliyor bunları görünce bu şehri terk et diyor o da çıkıp gidiyor şimdi nerde kimse bilmiyor . Günün birinde çıkar gelir o zaman herkes onu dönmekten beter eder. Şimdi ilk kim ne dedi nasıl başladı bunların ilişkisi bilinmiyor ya kuzenim başlattı ya yengem sonuçta ikisi de suçlu . Kusura bakma ama tek suçlu o değil cümlesi burda yanlış sonuçta orta da bir aldatma var ister kuzenle ister başkasıyla olsun. Kızı namussuzluk yapmış o da dövmüş. Hakkıdır. Dinimizde zina edeni meydana çıkarıp yüzüne kırk sopa ile vurun diyor. Şimdi amcam onu dövmeye kalksa belki hirslanacak elinden kaza çıkacaktı. Bence amcam en doğrusunu yaptı.
(12,777 puan) tarafından
Amcan en doğrusunu yapmış tek suclu kadın değil işte kuzen de de varmış namussuzluk o hala olacak kadın bilerek susmasinda da mayasizlar amaaaan  neyse küfür ederek daha da onların hakkına girmeyim Allah  ıslah etsin
tarafından
İkiside pisliğin teki birisi oz dayısının karisina bakiyor diğeri kocasını aldatıyor.halam zaten ayrı sorun sustu kendince kapanır sandi
(12,777 puan) tarafından
Heh işte rezil edecen o hala olacak kadını da görecek sussun sussun haksızlığa sessiz kalan dilsiz s.eytandir demisler
(1,046 puan) tarafından
⅛¹⅔
 Nzp

İlgili sorular

0 oy
15 cevap 793 göst.
30 Ağustos 2021 Aile kategorisinde Prenses md. (11 puan) tarafından soruldu
0 oy
18 cevap 920 göst.
8 Temmuz 2021 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 108 göst.