0 oy
361 göst.
Diğer kategorisinde tarafından
Al katımda oturuyo kendisi bende uyuyordum gelmiş az evvel tıkır tıkır sesler geliyodu kim geldi komşunmu geldi diyor ay sanane be kadin gelmişse gelmiş sana hesap mı verecem diyesim var ama :)) ne kadar meraklılar ya bir arada gece su sesi geliyordu yikaniyormuydun diyo tövbe tövbe :) 

6 Cevaplar

0 oy
tarafından
seçilmiş

En İyi Cevap
Bunların hepsi fazla samimiyetten geliyor ya şey de geçen yolda azraili gördüm sna mi geldi vaktinde gelmiş ya hani 
tarafından
fazla da samimi degilim aslında ayda yılda bir inerim aşağıya kendi hergun bizde
-Reklam-
0 oy
(160 puan) tarafından
Hahahhahhaha dip dipe oturmanın verdiği meraklılık canım :))
tarafından
Hayr dip dibe oturmanın zararları diyecektin galiba ahahaha
(160 puan) tarafından
Onu demek istedim zaten anlayan anlar sanırım
tarafından
Ay evet dip dile oturmanın zararları:)
0 oy
tarafından
De kız sanane herşeyi bilmek zorunda msn 
tarafından
Valla uykulu halimle sınırlı cevap verdim uyuyordum diyorum kim gelecek ya dedim evde buz gibi zaten üşüyorum:) valla kız meraklı gaci
tarafından
Mesafe koy canım herşeyini bilmek zorunda mı bu ne münasebet su sesı gelyor yıkanıyor musun denır mıı hee cenabet oldum yıkanıyorum sanane!!
tarafından
Canim mesafeliyim hiç aşağı inmem kendi her dk bizde nasıl mesafe koyayım ki gelme diyemem ki
tarafından
Yüz bulmasa bu kadar yapamazdı canım senın evine gelmeyen bir insana veya komşuna kız komşuu su sesı gelyor duş mu alıyon diyebilir msn
tarafından
Yok diyemem ne münasebet ayipdir ya benimki eski kafalı utanmiyo soruyo işte oğlu yani eşim hiç aşağı inmez samimi değiliz yani hatta gelir hiç beni sorduğunuz yok bu halimle ben cikiyom yukarı der .terslemistim onu sorduğunda baya olmuştu zaten daha da soramaz
0 oy
(6,737 puan) tarafından

Gecede nöbette desene puhahaha :D

tarafından
Ay kız hiç sorma nöbet tutuyo gece kaçta yattığımi bile takip ediyo :))
0 oy
(3,148 puan) tarafından
Kuzum ya belki sohpet olsun diye soruyordur aynı şeyi annen  sorsa kizarmisin o yüzden küçük şeylere stres olup sinirlenme :)
tarafından
Yok kuzum kızmadım alıştım bu kaynanama kızmıyorum artık gülüp geçiyorm napim :) ama tek bu değil gece noldu sesin geliyordu niye bağırıyorsun filan .ışığın yanıyordu geç mi uyudun falan daha sayiyim mi :) sanki nöbette beni bekliyo hahahha:)
0 oy
tarafından
Ben sanane derdim ama yaa dayanamam boyle seylere 
tarafından
Fazla iyimser olursan herbokuda boyle sorar fundam ona neymis gece yikandiysan
tarafından
He valla onanane bende o cevabı vermiştim daha da soramaz onu zaten de . Tersliyorum sorarsa eğer
tarafından
İyi yapiyon herkes haddini bilsin bence
tarafından
Bencede canım ya dün gelmiş ne diyor Mihros biliyonmu hatta eşime bile desem mi diye düşündüm inan zoruma gitti
tarafından
Cevizlerini başına atasim var o kadar sinir etti beni komşuma ceviz indirmisim ona buna ceviz verme etme diyo biter  diyo veririm sanane dedim ben misafir perverim senin gibi cimri değilim dedim böyle yapacaksan vermem daha size diyo sanki yalvarıyorm ceviz ver diye nasıl zoruma gitti bir çöpünü bile almam daha ondan

İlgili sorular

0 oy
9 cevap 294 göst.
15 Mart 2024 Aile kategorisinde Hayatnur (243 puan) tarafından soruldu
0 oy
0 cevap 75 göst.
10 Aralık 2023 Diğer kategorisinde Tuba Y (746 puan) tarafından soruldu
0 oy
8 cevap 254 göst.
9 Ekim 2021 Diğer kategorisinde cansu28bado (425 puan) tarafından soruldu
+1 oy
13 cevap 264 göst.