0 oy
295 göst.
Aile kategorisinde (255 puan) tarafından
Evi Ramazan'ın basinda temizledim 4 aylık ve 5 yaşında kızlarım var küçüğü kucagimdan inmez oruçta tutuyorum zatten ezan vaktine kadar miğde bulantısı baş ağrısı çekiyorum o halimle TV odasını koridoru ve mutfağı temizleyip pakladim benim ve kaynanamın odası kaldı iftardan sonra hallederim diye düşünüyordum ki kayananam mutfakta Kendi kendine söyleniyor du işte odamı yapmamis böyle sevapmi olur bu sevap değil felan bende üstüne çıktım kime diyorsun anne dedim hiç öyle kendi kendime söyleniyorum dedi bende kendi odama bile makina çekmedim temizlemedim dedim birde 36 yaşında bekar kızı var herşeyi ben yapmak zorundamiyim gelinim diye neden köle olunuyor herşey benden bekleniyor anlamıyorum bu zihniyeteki insanları 

9 Cevaplar

+1 oy
(792 puan) tarafından
Bu evde tek insan ben miyim de çıkar sesini. Ben 2 cocukla uğraşırken bunu yapabiliyorsan herkes bir ucundan tutabilir de. Sustukça tepene cikar
(255 puan) tarafından
Bin defa söyledim kavga ettik yine aynı çok rahat insanlar
(792 puan) tarafından
Çocuklarla ugras, sende rahat ol. Posmindedilerx Ekim defmio cocuklardan size zahmet temizleyin de
-Reklam-
0 oy
(355 puan) tarafından
Canım bekar kızı ne yapıyor peki 
(255 puan) tarafından
Gezmekten para harcamaktan başka bişey bilmiyor
(355 puan) tarafından
Sen iki bebenle yapıyosun hala yaranamıyorsun gitsin kendi kızına desin görmüyor mu iki çocukla da uğraştığını ayyy ne sinir oluyorum ya
(255 puan) tarafından
İşte bende buna sinir oluyorum hiç mi düşünmüyorlar yada vicdan diye birşey yok boylelerinde ben suyunu bile vermeye çalışıyorum herseyine yardım ediyorum yine kızı iyi oluyor
0 oy
(2,646 puan) tarafından
Evinizi ayırın  en iyisi birlik oturmayi asla kabul edemezdim
(255 puan) tarafından
Ayıracak durumumuz yok ilk evlendigim zaman ayrıydı zatten 1 senedir beraber yaşıyoruz
(2,646 puan) tarafından
Kiyamam ya zor  bi durum
0 oy
(124 puan) tarafından
Eşinle konuşup evinizi ayirsan olmaz mı ?? Birlikte yaşamak her kaynanayla geçinmek kolay değil maalesef. Allah yardımcınız olsun
0 oy
(2,309 puan) tarafından
Bi ayağı çukurda değilse kalksın kendi temizlesin. Küçük bebekli kadına laf söylemeye dili dinç maşallah. 
(255 puan) tarafından
Değil kız çarşı olsun para olsun yemek olsun bir numara hicbirseyi yok ise gelince oram ağrıyor suram ağrıyor
0 oy
(554 puan) tarafından
Yapma kuzum kaldırın gotunuzu yerden az yiyin de uşak tutun kendinize de kimsenin işini bitirmek zorunda değilsin 
0 oy
(187 puan) tarafından
Ay  siz böyle kötü kaynanam var diyince gidip kaynanamı başıma taç edesim geliyor valla bizde iki yıl oldu birlikteyiz hiç bir sorunumuz olmadı şuana kadar çok şükür daha 1 yılda birlikte olucaz benimde Bi kızım var ve 28 haftalık hamileyim çok yardımcı oluyo Rabbım ondan razı olsun 

Rabbım yardımcın olsun canım olmazsa ayrı eve çıkın eşinizle konuşun ne bilim böyle olmazki böyle kaynanaları gebertesim geliyo yaa
0 oy
tarafından
Yapma ya diğer odaları da yapmasaydın çok biliyor sevabı günahı madem kendisi cabalasin sevap kazanmak için. Arkandan söylenerek de günaha giriyor farkında değil heralde. Kendisine işlemiyor mu sevap günah. Yapma bir iş gelinler köle değildir yapmayın ya gerçekten. Bana da birkaç kere laf sokuldu iş yapma konusunda ilk zamanlar yapardım şimdi yapmıyorum senede bir sefer anca gidebiliyoruz zaten ailelere gurbetteyiz bide iş mi islicem bütün sene yatmış beni beklemiş iş gordurmek için eli ayağı en çok da dili çalışıyor yapsınlar kendileri bir zahmet. Sadece kendi odanı yap hatta diğerleri kalsın. Gicikligina yapmam şahsen. Gelinler hiçbir şekilde yaranamaz bunlara bari kendini yıpratma zaten hiçbir türlü yaranamicaksin 
(255 puan) tarafından
Yapmayınca senin eşin çocukların kirletiyor diyor
tarafından
Onun odasını da mi senin eşin ve çocukların kirletiyormus. Senin eşin dediği de onun oğlu işlerine geldiği gibi konuşuyorlar
0 oy
(496 puan) tarafından
ev üstüne ev neden olmaz bi kanıtı daha işte

İlgili sorular

0 oy
1 cevap 234 göst.
4 Mart 2021 Aile kategorisinde MaviJatun9632 (135 puan) tarafından soruldu
0 oy
24 cevap 1,048 göst.
21 Ekim 2020 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
6 cevap 558 göst.