0 oy
291 göst.
Diğer kategorisinde (1,264 puan) tarafından
Kızlar benim erken doğum riskim vardı 10 gün yatmalısın dedi doktor benim ailem başka bir şehirde ablam gelip 10 gün bana kızıma baktı yemekti temizlikti hastaneye gidip gelmekti falan görümcemle kaynanam aynı şehirdeyiz kaynanam 2 defa aradı 2 sinde de beni strese koyup kapattı görümcem hic arayıp sormadı bile durumu bildiği halde ama o kadar şeytan ki abisine duygu sömürüsü yapıyor sürekli neyse bunun evine bişey lazımmış eşimden istemiş benim hic bir şeyden haberim yok kaynamamda aradı dedi işte eşinden istemiş bende zamanında istedim bana almadı falan dedi görümceme bir sürü beddua etti o kapatı o arada kayınpederimle tartışmış bu konuda kayınpederim de görümcemi arayıp tartışmış abinden isteme kocan var ne istiyorsan o alsın demiş görümcem beni aradı diyor ki ben parasıyla istemişim dedim benim hic bir şeyden haberim yok beni karıştırmayın oda kaynanama bir sürü beddua etti kapatı kaynanam üvey bu arada şimdi ikisi can ciğer olmuşlar benimle konuşmuyorlar ama eminim ortada benim adıma bir yalan dönüyor siz olsanız arar mısınız

7 Cevaplar

+1 oy
tarafından
Bosuna demiyolar s.ken yaraniyo diye dallas gibi olmus ahahhaha
tarafından
Kiz bosver arama neyi kendi pisliklerinde bogulsunlar yalan donuyosa bile gunahina giriyolar iste
(1,264 puan) tarafından
Canım annem buna yaprak gönderdi 5 kilo versem mi
tarafından
Babayı yesin verme kiz :)
(1,264 puan) tarafından
Vermiyecem
tarafından
Ahahha verme tabi :)
-Reklam-
0 oy
(1,698 puan) tarafından
Aramam sormam yoluma bakarım asla da umrumda olmaz
(1,264 puan) tarafından
Allaha havale ediyorum gerckten hic bir şeyden haberim yok
0 oy
tarafından
Ne araması. Mesafemi koyarım beni arayacakları zaman 2,3 kez düşünür hale getiririm.
(1,264 puan) tarafından
Haklısın canım
0 oy
(12,264 puan) tarafından
Hiç işim olmaz aramam başımı daha ağrıtma m
(1,264 puan) tarafından
Haklısın canım
0 oy
tarafından
Aramam sormam bir daha yalvarsaaannnn bile allaha çıkmazsa gecem sabaha arrraaaammmaaaammmmm "D
(1,264 puan) tarafından
Nokta...
0 oy
(3,052 puan) tarafından
Hayatta aramam. Israrla kendisi ararsa belki açarım. Düşük riskin olduğu halde gelip hâl hatır sormamışlar bide seni arayıp kocanı şikayet ediyorlar. Olayın seninle hiç alakası yokken kendileri seni araya sokup suçlu çıkarmışlar resmen. Eşime bir daha beni bunlarla muhatap etme meraba meraba o da senin güzel  hatrına der geçerim. 
0 oy
(48,731 puan) tarafından
esin ne diyor bu duruma aramam ben

İlgili sorular

0 oy
41 cevap 1,190 göst.
27 Aralık 2020 Aile kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
8 cevap 456 göst.
2 Kasım 2023 Aile kategorisinde Dolunay65 (716 puan) tarafından soruldu
0 oy
5 cevap 167 göst.
8 Ekim 2023 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Evlatlarim (220 puan) tarafından soruldu
+1 oy
17 cevap 566 göst.
1 Ağustos 2023 Diğer kategorisinde Bayannn1 (1,140 puan) tarafından soruldu

381,014 soru

11,406,748 cevap

34,944 kullanıcı

...