0 oy
81 göst.
Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde (3,099 puan) tarafından
Kızlar surekli besliyorum saat başı ama uyuyo surekli karnini doyuruyorum geri uyuyor pazartesi yenidogan doktoruna goturcem sarılık olmusmudur anlıyamadım.

9 Cevaplar

0 oy
(2,704 puan) tarafından

Yüzünden belli olur sarılık olup olmadığı canım, bir de gözlerinden

-Reklam-
0 oy
(5,492 puan) tarafından
Göz bebeğinde ve vücudunda sarılaşma varsa ordan anlarsın
0 oy
tarafından
Gozlerine bak o beyazi sarimi diye bide koluna parmaginla bastir geri cek beyazliyomu
0 oy
tarafından
Gözleri yüzü sarı olur.uyandirmak zor olur.
0 oy
tarafından
Sürekli uyur gözlerinin beyaz yerleri sarı olur yüzü sarı olur canim
0 oy
(4 puan) tarafından
Uyuması normal canım demek ki doyuyo sarilik direk kendini belli eder göz içinde sarı olması yüzünde falanyani
(4 puan) tarafından
Beşiğine sarı renkte bisey koy ne kadar doğru bilmem ama annem benim bebeğin beşiğine çeyrek takmıştı sarılığı sarı renk önlermiş kızım hiç olmadi
0 oy
(3,504 puan) tarafından
Renginden anlayabilirsin canım bı de emzirmek için uyandirmakta zorluk cekiyosan olabilir ama her bebekte sarılık olucak diye bı şey yok inşallah seninki hiç olmaz 
0 oy
(11,076 puan) tarafından
Uyanmakta zorluk çeker, yüzü ve gözünün beyaz olması gereken kısmında sarı rengi fark edersin zaten. Çok da şaapma neredeyse her bebek oluyor kimi az kimi çok. Sen düzenli besle yeter canım 
0 oy
(1,403 puan) tarafından
Gözlerinin beyazı sarıysa ten renginde tenine bastirdiginda hafif bir sarılık varsa. Vede sürekli emzir sarılık olan bebek zor uyandiririlir. Zor uyanma gibi bir durumu var mi

İlgili sorular

0 oy
5 cevap 78 göst.
25 Ocak 2024 Diğer kategorisinde Minnoşun Annesi ❤️ (2,374 puan) tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 76 göst.
0 oy
12 cevap 341 göst.
26 Mayıs 2022 Aile kategorisinde Büşraaaa (2,945 puan) tarafından soruldu
0 oy
8 cevap 204 göst.
27 Kasım 2021 Diğer kategorisinde Rayiha25 (302 puan) tarafından soruldu

380,202 soru

11,382,817 cevap

34,882 kullanıcı

...