0 oy
199 göst.
Aile kategorisinde (105 puan) tarafından
Selam kizlar 5 aylik kizim war dogdgnda ilk 3 ay hergn bnyo yaptrdm we wcdnu yagladm son 1 atı geçktir yaglamayi braktm son zManlarda bebegmn vcdnda dkntu we kizarklik oldu defalarca doktora gotrdm doktor bana ek bseyler weriyosan ondan olmustr dedi vaska doktora gotrdm oda böcek isrmis ewini ilaclat dedi verdikleri ilaclar hicbir ise yramadi dn tesadfen yne yagladm cocugu we mustelanin pisik kremini srdum gecti bgn yne olmstu yne yikayp ygladm mustela srdm gecti arastirdm kasnti kizariklik ve pul pul dkntu cilt kurulgu belirtisi dior sizce  kurulk olablrmi doktorlarnda werdkleri ilaclaar yaramadi neyi oldgnu vozemediler kullanmadgm ilac kalmadi ama iyilesmedi cocuk yglaynca dzeldi kizarkligi  drek alerji dyp gecyolrlar szce kurulk olablrmi basina felen warmi acaba ?

9 Cevaplar

0 oy
(3,128 puan) tarafından
Mevsimden kaynaklı kuruluk ve kuruluğun getirdiği şikayetler arttı. Banyodan sonra mutlaka nemlendirici krem veya yağ kullanın rahatlar. 
(105 puan) tarafından
Kurulktan olmus olablrmi bn bu tespiti kendm yaptm ama basina gelen warmi die yazmak danjsmak istedm
-Reklam-
0 oy
(4,089 puan) tarafından
Bizde böyleyiz banyodan sonra mustela stelatopia nemlendirici sürüyorum her yerine kızarıklık geçiyor
(105 puan) tarafından
Bzmde oyle iste srnce geciyo srmynce kizarp kaliyo gtmedgm doktor almadgm ilac kalmadi bulamadilar ne oldgnu
0 oy
(7,654 puan) tarafından
Direk alerji diyemezler sizin bi çocuk immünolojisj ve alerji dr na gitmeniz lazim bizim de ayni sorun var ilk kandan baktilar yumurta ve süt alerjisi cikmadi simdi deri alerji testi yapilacak bize bi hipokort krem verdi hafta da iki gün kullaniyoruz bi de

Bioderma atopik intensive nemlendirici ve aynı markanin şampuanıni önerdi kullaniyorum yumusatmaya basladi
(105 puan) tarafından
Kandan bakti sadece biseyi yok dyp gonderdi suan yaglyp krem srnce rahat geciyo kizarkligi
(7,654 puan) tarafından
Imkanin varsa uygun bölüme git canım
(105 puan) tarafından
Uygn blum neresi
(7,654 puan) tarafından
Çocuk immünolojisi ve alerji hastalıkları
0 oy
(4 puan) tarafından
Benim oğlumda öyleydi hercümerç sabah akşam nemlendir dedi doktor bizimki artık egzama olmuştu ,ben yurt dışındayım doktor burada güneş yok yazın güneş görsün d vitamini alsın dedi geçer ,gercektende yazın tatile gittim güneş aldı şimdi iyi şükür bizimki kaşıyıp kanatıyordu yaralarını üstelik şimdide banyodan banyoya nemlendiriyorum 
(105 puan) tarafından
Wala blmyorm bu bnm.kndi gözlemim kndi koydgm teşhis nemlndrdm 2 gndr kizarmiyor
(1,471 puan) tarafından
Meraba siiznkide benimki gibimiydi buraya fotoğraf attim bakabilir misiniz
0 oy
tarafından
Bio derman mavi kapak kızım hemde egzması var hemde cildi çok kuru onu sürüyorum
(105 puan) tarafından
Bana doktor cilt kurulugu demedi ama bu bnm kndi gözlemim sizce kurulukmudur ?
0 oy
(679 puan) tarafından
Bizim alerjimiz vardi ne kremler kullandik en son mustela rahatlatti cocugumu bende surekli kullaniyorum her banyodan sonrs tüm  vücuduna 
(105 puan) tarafından
Walla bnde kullaniyorm tum vicudna ama alejisi warmi blmiyorm kandan bakti doktor yok dedi dkntsu kizarklgi gecti skur ama blemedm neyi war
0 oy
(4,698 puan) tarafından
Canım benim oğlumda da var cilt kuruluğu bioderma atoderm krem kullanıyorum her banyodan sonra 
(105 puan) tarafından
Ben mustela ve bebe yagi srnce geciyo smdi yne olms sabqh srmustm yne boynunun arkasi ve boynunun alti oluyo gnelde bide kollati sabah yagladm smdi yne ayni olms blmiyorm ya walla delircm artk
(4,698 puan) tarafından
Benim oğluma pahalı kremler hametanlar neler yazdılar sadece bu krem iyi geldi egzama gibi döküntüler oluyordu dediğin gibi çoğunlukla boyunda çıkıyordu bu kremi önerdi arkadaşım sürdüm 2 haftaya iz bile kalmadı
(105 puan) tarafından
Acaba alsam gecermi ya
(105 puan) tarafından
tarafından yeniden gösterildi
Ne aldysam gecmedi nolrmal bebe yagi yda zsytnyag srnce kizarklgi geciyo anlamafm nesi oldgnu
0 oy
tarafından
Saf zeytinyağı surebilirsin.

İlgili sorular

0 oy
1 cevap 18 göst.
0 oy
0 cevap 27 göst.

374,623 soru

11,204,484 cevap

34,506 kullanıcı

...