0 oy
326 göst.
Diğer kategorisinde (94 puan) tarafından
Iyi qeceler hanmlar benim  bi oqlum var bir bucuk yasinda  21 haftalikta gebeyim allah nasip ederse  bi oqlum daha olacak   ilkini normal doqurdum  ben sunu sormak istiyorum normal doquranlara  benm doqumum uc dort saat icinde oldu  acilmam falan iyiydi lakin ikinamiyomusum   ben nefes almakta zorlandim hep nefesim kesildi bu nprmalmi  herkeste oluyomu  bunu merak edyorum ikincidede ole olacak dye korkuyorum sancidan cok bu korkutuyor  beni   

9 Cevaplar

+1 oy
(4,067 puan) tarafından
Bende ıkınamdım kadn ıkın dyo ıkınma gelmiuo diyorm suni sancı verilerde bna en sonnda doktra dedim bakın ıkınma gelmiyor Bi şekilde şu çocuğu çıkarn benm gücm kalmadı 18 saat sancı çektim kontrole dye Gttim yatış verdlr uykuszdum zaten dayncak hlm kalmamıştı doktr karnımı tuttu ıkın dediğim an ıkn dedi bnde dedpiğni yaptm doğurdum :) 
(1,584 puan) tarafından
Ayy sanki ben yazdım gibi geldi ayni acıları çekmisiz açım 18 saat bişey yemedim ikinamiyorum diye ağlıyorum bı yandan suni sancı geliyor karnıma bı bastırdı hemşire yine gelmedi doktor vakumla aldı mecbur
(4,067 puan) tarafından
Bnde açtım ya :) bakm olmadı bizde doktra söyledm benm gücm kalmadı açım uykuszm dye serumla vitamin takviyesi yaptılar :)
-Reklam-
0 oy
(22,070 puan) tarafından
Benimde öyleydi ya ikinamadim cok zorluk cektim sonunda bi ikindim pirtladi kizim çıkıverdi:D düşünme kiz bunlari bosver anı yaşa
(94 puan) tarafından
Orasi olede canm ya nefes  alamamak normalmi
0 oy
(3,457 puan) tarafından
İkinmayi bilmiyordun yani canım doğuma giren doktor ebe yonlendirmedi mi ıkınma konusunda
(94 puan) tarafından
Ebe vardi sadece doqumda ıkın diyip gidiyodu biraz sonra geliyodu
0 oy
(119,282 puan) tarafından
21.haftadan dogumu dusunme akisina birak
askim daha erken git yaa son ana birakma madem sanci gelse idare edilirde suyun gelse ne etcen
(94 puan) tarafından
Doqumdan ziyade nefes kismina cok takildim tranva qibi bse oldu  sanirim
(3,457 puan) tarafından
Eşim görevde sevda yarın gece geliyor otobüs ile gidemem o götürecek işte pazartesi en erken o günde cikacaz artık yolda suyum gelirsese de en yakın hastaneye döneriz ama dua et hamilesin öyle bişey olmasın ♥️
allah korusun sag saglim git dogurda gel
(3,457 puan) tarafından
Amin cnm sagol
0 oy
tarafından
Nefes egzersizleri yapmaya çalış
0 oy
(1,060 puan) tarafından
Nefes egzersizleri yapıp diyafram kasını güçlendirmelisin. 
(94 puan) tarafından
Tesekkr ederim
0 oy
(2,438 puan) tarafından
Nasıl ıkınılır nefes alınır anlatılıyor youtube da falan onları izle:D o zaman zorluk çıkmaz.
(94 puan) tarafından
Saqol canm
0 oy
(3,156 puan) tarafından

O ıkınmayı bende yapamamştım ya ebe diyo hani kabız olursunnda ıkınırsın ya öyle diye ama nafile en son sunı sancıyla oldu doğdu kızım ama biraz fazla kesmişlerdi galiba ıkınamayınca beni dikişim çoktu:( sağ salim kucağına almayı nasıp etsin Rabbim...

(94 puan) tarafından
Evet banada aynisini demislrdi  bende suniyle doqurdum   amin canm saqolasin
0 oy
tarafından
Youtubeden ıkınma videoları izle çok faydasını görürsün canım ıkınmayı bilmiyosan o videolarda öğrenirsin çok rhat olur doğumun da 
(94 puan) tarafından
Izliycem canm saqolasin

İlgili sorular

0 oy
7 cevap 157 göst.
25 Temmuz 2022 Aile kategorisinde Ceyda123 (42 puan) tarafından soruldu
0 oy
0 cevap 49 göst.
25 Temmuz 2022 Aile kategorisinde Ceyda123 (42 puan) tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 236 göst.
21 Nisan 2021 Diğer kategorisinde Sumosss14 (9 puan) tarafından soruldu