0 oy
129 göst.
Diğer kategorisinde tarafından
Merhaba tecrübeli anneler dün gece spinal sezeryana doğum yaptim neler yapmam gerekir çabuk toparlanmak için  lütfen akıl verin 

8 Cevaplar

0 oy
tarafından
Agrin cok mu kuzu ? 
tarafından
Canım ağrı kesici veriyorlar ama haraket et dedi doktor biraz zorlaniyorum
-Reklam-
0 oy
(404 puan) tarafından
Surda bekleyim :/ bu arada bende ayın 18inde Olcam nasıl gecti sağlığınız yerinde mi kaç kilo almıştınız çok korkuyorum endişe sardı beniii bebek ile ilgilenebiliyor musun
tarafından
Bebek haftası öndeydi normal acile geldim karın ağrısı için sezeryana alindim  bisey hissetmiyorsun iğne yapıyorlar ama etkisi geçinve zorlandim ağrı kesici veriyirlar fakat yurumemi söylediler o biraz zorluyor
tarafından
yeniden gösterildi
Gene mutlaka biri olsun yanına canım sana yardım edicek sonuçta dikişli oluyorsun
(404 puan) tarafından
Eşim olacak bakalım Allah şifa versin inşallah hepimize
0 oy
(800 puan) tarafından
Ne kadar bol yürürsen o kadar toparlarsın

Kinmon iç demle gazını alır
0 oy
(1,160 puan) tarafından
Canım bol bol bol su iç kayısı hoşafı iç tuvalete kolay çıkartır nescafe iç anestezi etkisini çabuk atar vücuttan 

Rezene çayı iç gaz sancin olmasın ve ayağa kalkıp sürekli yürü yavaş yavaşta olsa yürü ve karnını sar sakın saramam açıyor vs deme yoksa alt karnın sarkar 12 günde ağrın geçer ödemli hallerin geçer o sırada karnını sararsan karnın çabuk gider 

Bestlak damla ve emziren anne çaylarından al sütun çabuk gelir 
0 oy
tarafından
Bol bol yürü canım 
0 oy
(1,298 puan) tarafından
3 kere sezeryan oldum tek bildiğim yatmıcan oturmıcan habire kalkmaya çalış küçük küçük adımlar bıle olsa yürü hastane koridorlarını gardiyan gıbı gıdıp geliyodum. Zaten yürüdükçe hem vücudun dik pozisyona gelıyor karnın geriliyor ve iyileşme kolay oluyor gaz için de tek çözüm bu. Yoksa gögüsün üst kısmı omuzların ve karnın çok agrır gazdan 
0 oy
(3,401 puan) tarafından
Bol bol bol bol yurumen gerek kuzucum hemde çok bol 
0 oy
(712 puan) tarafından
canım sana tavsiyem bebeği her emzirmeden sonra bı 5-10 dakika yürü inan çok iyi geliyor ben doğum yaptığımın ertesi günü büyük boy valizi topladim etrafı toparladim eşyalarımızı düzenledim ve kesinlikle bol sıvı tüket ben baş ağrısından öldüm resmen boğazımdan kan geldi kusmaktan sen düşün gerisini her emzirmeye iki bardak su iç sürekli yürü hem gazını çıkarırsın rahat hemde daha kolay iyilesirsin
tarafından
Sagolun Allah razı olsun yapicam hemen dediginizi

İlgili sorular

0 oy
13 cevap 172 göst.
17 Ekim 2021 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
6 cevap 147 göst.
28 Şubat 2023 Aile kategorisinde Poyrazinannesi12233 (133 puan) tarafından soruldu
0 oy
5 cevap 181 göst.
0 oy
11 cevap 309 göst.
13 Mayıs 2021 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Aysegull (375 puan) tarafından soruldu

380,250 soru

11,384,652 cevap

34,884 kullanıcı

...