0 oy
121 göst.
Diğer kategorisinde (603 puan) tarafından
Kızlar özellikle eşimin ailesi tarafına gidince bebeğimin ismini asla beğenmiyorlar zoruma gidiyor her seferinde cevaplarını veriyorum ama bezdim artık oğlumun adı Alper Tunga sizce nasıl bir tavır almalıyım

8 Cevaplar

+1 oy
(350 puan) tarafından
Alper Tunga büyük Türk atasıdır dalga geçen işine baksın 
(603 puan) tarafından
Tarih bilmez kültür bilmez ne diyim ki işte...
-Reklam-
0 oy
(9,009 puan) tarafından
Alper güzelde tunga bana da tuhaf geldi açıkçası.. küçücük çocukla da dalga geçilmez ama
(603 puan) tarafından
Aslında tuhaf ya da farklı değil öztürkçe bir isim sık kullanılmadığı için yabancı geliyor bize
0 oy
(345 puan) tarafından
Yüzünü gösterme en iyisi isim verilmis nufus cuzdanı cıkarılmıs ne için karısıyorlar anlamıyorum adıyla buyusun oglusun❤
(603 puan) tarafından
Aynen yüzünü göstermesem kötü gelin olurum
0 oy
tarafından
Çok güzel bir isim bence kaynımın adı Alper olmasa bende düşünmüştüm. Duymazdan gelsen nasıl olur 
(603 puan) tarafından
İşte insan bir geliyor duymazdan iki geliyor üzülüyorsun en nihayetinde
tarafından
Senin sinirlendiğini görüyorlarsa inadına yapıyor da olabilirler
0 oy
(671 puan) tarafından
Cnm çok güzel iki işimde. Onlara ne hem.herkes kendi çocuğunun ismine baksın. Boşver takma. Siz benim çocuğumun ismini elestirecegine kendi cocuklarinizin ismine bak de
(603 puan) tarafından
Aynen öyle herkes doğursun koysun ismini diyorum gene diyorlar terslesem kötü geline çıkar adım
(671 puan) tarafından
Cikarsa çıksın bence .başta dışını gosterirsen kimse cesaret edemez bişe demeye.
0 oy
tarafından

Alper tunga öldü mü ıssız Acun kaldı mi :D bir edebiyatci olarak aklıma bu dizeler geldi boşver olan olmuş :) sen memnun desen beğeniyorsan herkese poh yemek düşer

0 oy
tarafından
Tunga değişik bir isim ama dalga geçmeleri hoş değil sonuçta konulmuş aldırış etme 
(603 puan) tarafından
Görkemli kuvvetli kudretli demek aynı zamanda da Saka hükümdarı Alper Tunga nın ismi
0 oy
(4,584 puan) tarafından
Dalga geçmek hoş değil tabii ki ama şunu da demeden edemeyeceğim aklıma Alper Tunga öldü mü ıssız acun kaldı mı dizeleri geldi :) Sonuçta siz beğenip koymuşsunuz kime ne? ;)
(603 puan) tarafından
Zaten sırf bu dizeler için koydum Alper Tunga büyük Türk hükümdarıdır yüksek lisansta tez konumdu adı unutulsun istemedim

İlgili sorular

0 oy
6 cevap 347 göst.
21 Temmuz 2021 Aile kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
0 cevap 62 göst.
23 Eylül 2021 Aile kategorisinde senemulucay3 (59 puan) tarafından soruldu
0 oy
8 cevap 114 göst.
10 Temmuz 2021 Aile kategorisinde misafir tarafından soruldu

380,259 soru

11,384,935 cevap