0 oy
702 göst.
Aile kategorisinde (351 puan) tarafından
Eşimle kumar çalışmadı yüzünden aileme defalarca küs geldim bu son gelişimde eşimin boşanan yeğenin karısı bana dediki akrabalarından olan eski bir sevgilisi var daha önce onu istemiş ama eşim çalışmaz diye vermemişler bunu evlendikten sonra duydum eşim ne zaman ablasına gitse oda oraya gidiyormuş sürekli bir birilerinin üzerine geliyorlarmoş eşimden bu yana hiç şüphelenmedim ama doğumdan sonra hiç cinsel ilişkide bana yakınlaşmadı bunu yaşadımız kavgalara bağladım şuan 2 haftadır küstüm ve ben bunların sürekli bir araya geldini yeni duydum eşimi arayıp hesap sordum inkar etti sonra o kızı aradım ama o söyledi diyince oda bül bül gibi öttğ evet o kız hep burda ne olmuş yani diyip durdu oysa ben kızla konuşmamıştım bile :( şimdi ise bu olayı ailesine duyurdum hepsi hak verdi bugün işte barışmaya gelceklerdi sizce boşanmalımıuom yoksa onu affetmelimiyim ve az önce o kadın o kızın yine burda bi arada olduklarını söyledi bir senelik evliyim 2 aylık bebem var

13 Cevaplar

+1 oy
(119,139 puan) tarafından
son cumlene kadar bosan derdimde zaten bariscan kesin 2 aylik bebegim var yazmissin bu bariscam ama az nazlaniyim demekmi
(351 puan) tarafından
Hayır ondan o kadar iğreniyorum ki onu boğup öldürmek istiyorum uzun olmasın diye demedim ama boşansam o kızın istediğini mi yaparım bilmiyorum ekmeklsrşne yağ mı sürerim
(119,139 puan) tarafından
igrendigin adamla ayni eve ayni yataga nasi gircen simdi kocan ablasina gittiginde terslese istemese o kiz gelebilirmiydi ? yani sen bilirsin bosan demiyom ama sirf onlar birlikte olmasin diye istemedigin tiksindigin adamal bi omur yasanmaz
(3,419 puan) tarafından
O kızın ekmeğine yağ sürmeyim dıe nie kendi hayatını mahvediyorsun sen eşini affedince onun la bir daha görüşmeyecegınden emin olman lazım canm sonra pişman olma keşke boşansayfım dıe egerki affedeceksen bedel ödetmen lazım seni kaybetme korkusunu eşine hissettirmen lazım ki yuvasına odaklansın oda bir daha o kişiyle görüşmesin
(351 puan) tarafından
Canım o kadar acıyorum ki ne düşüneceğimi bilmiyorum
-Reklam-
0 oy
(12,777 puan) tarafından
Yani 1 2 karsilasma neyse de devamlı devamlı orayi buluşma evi gibi  yaptılar ise bu yanlis tabiki
0 oy
tarafından

Boşanıp o insanları mutlu etme savaş kocanı kendine yönelt o insanların arasından çek... 

(351 puan) tarafından
Evet bazen diyorum ki eğer boşanırsam o kıza resmen onu teslim etmiş olurum
tarafından
Aynen +
tarafından
İşte o yüzden ne yap ne et kocanı kendine yönelt
0 oy
tarafından
Tavrını belli et ama boşanma sebebi değil.
(351 puan) tarafından
Bazen diyorum boşansam ekmeklerine yağ sürecekmişim gibime geliyor belki o kız tam bir oruspu onun hakkında öyle diyorlar boşansam tam istedini yapmış gibi olurum
tarafından
Tabi ki canım elin kızı için değer mi yuva bozmaya eşin de bi daha gitmez ya da sen de onla birlikte gidersin daha iyi
(351 puan) tarafından
Bilmiyorum burdakilerde başka şeyler diyor kafam çok karışık
tarafından
İki kardeşim boşandı boşanmak hiç kolay bişey değil bi şans daha ver
0 oy
(1,161 puan) tarafından
yani kusura kalmada  ihaner  bu arkandan is  cevirmis  yalan soylemis.  duzelirmi esin bunu bilmem ama.   oyld  birinden ne koca nede cocuklariva baba olur.
(351 puan) tarafından
Haklısın
0 oy
(61 puan) tarafından
Eşini seviyoyosan canım burnunu yak onun ama ipini asla bırakma
(351 puan) tarafından
Evet seviyorum ondan canım acıyor ya
(61 puan) tarafından
Hayatım o zaman bi şans ver ona eger gözündwki pişmanlığı görmessen eşinde dogumdan snra başının çaresine bakarsın
0 oy
(22 puan) tarafından
2 hafta küs kalmak mı ben 3 gün zor duruyorum barışmamak için. Neden 2 hafta küs kaldınız bu sürekli bşr arada dedikleri bayan için mi. Benim eşimde teyze kızı aşıkmış bir arayada geliyor sonucta bişiler yaşanmamış. Bende inadına onkıza ne kadar mutlu olduğumu gösteriyorum 
(351 puan) tarafından
Evet bişeyler yaşanmamış ama ya olmuş haberim yoksa bazen onu boşamak o kızın ekmeğine yağ sürmek olcak ama bilmiyorum bizde asla 1 gün küs kalmazdık eşim tatil niyetine ailesine gitti gidiş o gidiş daha gelmedi öyle küstük
0 oy
tarafından
Senin kocan zaten  koca değil ki bak kumarda oynuyor bir de üstüne sana bunu yapıyor sakin onu bu kadına bırakmayayım diye ömrünü bununla çürütmek bebgini de al ne hali varsa görsün çok pişman olursun ilerde 
0 oy
(3,246 puan) tarafından
Ben böyle konularda empati taraftarıyım. Yani aynı hatayı siz yapsaydınız, ablanız da aracı olsaydı eşiniz ne derdi? 
0 oy
(301 puan) tarafından
Olayın aslını astarini iyice öğren, o kadınla görüşüyosa bile elinde kanıt olsun .mesaj vs gibi . Sonraki süreçte eğer kesin aldatıyorsa yol vermeye çalış. Çok zor biliyorum ama bunu dene . İhaneti affetmemeye calis
0 oy
(1,950 puan) tarafından
Affetmeli miyim derken ? Kocan adim atmiyor ki barış diye ailesi atiyor. 

Bazen rüyalardan uyansak mi acaba ya?
0 oy
tarafından
Benim anlamadığım şey ahlaksız ablası buna nasıl müsade etmiş onun evinde bile bile buluşma ayarlamış gibi bişey olmuş evli barkli adamı eski kız arkadaşıyla görüştük nedir . Sen sadece kocan tarafından ihanete uğramamissin ki gorumcende bu duruma çanak tutmus . Ayrıca 2 aylık bebek değil karnında bile olsa bu boşanma sebebi böyle bı adamla omurmu geçer kumar var ihanet var yalan dolan var dahane o kadınla alt alta üst üste mi yakalamak istiyorsun aldatildigina inanmak için kusura bakma dost acı söyler senin yerinde ben olsam şuan o adamı iki seksen uzatirdim 
(21 puan) tarafından
Bende Sana katiliyorum. Erkeklerin ablalari bazen kaynanadan Beter oluyor ve yuvaya comak sokmayi seven cok. benimkilerde bosandik hemen götürüp evlendirdiler rahatladilar. Zafer kazaniyorlar sanki Zevk aliyorlar kendi baslarina gelse diye empati kurmuyorlar. Sende bacim bosansam ekmeklerine yag sürerim diyorsunda, kocan kötüyse bosan arkana bakma naparsa yapsin kimle napacaksa ama kocan iyiyse bosanma ozaman Baris ve bak yuvana keyfine. Ama kumarci tembel kocadan ne kadar hayir gelir ki
0 oy
(48,496 puan) tarafından
esinde o kizda aynu kaba osuruyo ve bunu bilip göz yuman akrabalarida. bosan diyememde birliktede supheyle yasamasi zor olur esin bide piskin piskin ne var diyo özür de dilemiyo

İlgili sorular

0 oy
13 cevap 992 göst.
26 Ağustos 2020 Aile kategorisinde Nesli (417 puan) tarafından soruldu
0 oy
18 cevap 867 göst.
14 Şubat 2020 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde NECİBE... (86 puan) tarafından soruldu
0 oy
9 cevap 336 göst.
6 Kasım 2023 Aile kategorisinde Niyeki (91 puan) tarafından soruldu
0 oy
8 cevap 546 göst.
26 Ekim 2023 Aile kategorisinde VB. (424 puan) tarafından soruldu

378,312 soru

11,323,275 cevap

34,774 kullanıcı

...