0 oy
738 göst.
Aile kategorisinde (1 puan) tarafından
Annişler merhaba şuan 6 aylık hamileyim ve çocuklarımın arasında sadece 1 yaş 4 ay olacak  sizde durumlar nasıl 

30 Cevaplar

0 oy
(7,118 puan) tarafından
Benimkilerin arasında yaklaşık 8 yas olacak. Pişman değilim:))))
(1,430 puan) tarafından
Tam istediğim yaş en ideali :)
(7,118 puan) tarafından
O kadar rahatım ki canım.  Evet yaş farkı olacak aralarında ama büyük kızım bilinçli beni üzen yoran bir çocuk değil . Bana çok desteği oluyor. Kardeşini de şimdiden çok seviyor doğunca ufak çaplı kıskançlık olur belki ama benden daha hevesli doğmasına:))
(1,430 puan) tarafından
Diyorum hep kızım büyüyüp bana yardımcı olacak yaşa gelsin kardeşi öyle yapıcam:) senin tam öyle olmuş maşallah en iyisi kuzum  sağlıkla gelsin inşallah
(7,118 puan) tarafından
Amin canım hepimizin inşaallah . Aynen öyle vallahi:)
-Reklam-
0 oy
(3,532 puan) tarafından
Benim bi oğlum war  bi 4 sene istemiyorum Bn erken olunca insan çok  yıpranır Bnce bunu büyütüp az raht ediyim öyle dsnuyorum
0 oy
tarafından
4yaş var aralarında doğacak olanla 
0 oy
(1,430 puan) tarafından

Ben daha ilkini doğuramadım ama en az 5 sene diyorum :)

0 oy
(2,067 puan) tarafından
Ben bebeğim 3 ya da 4 yaşına gelsin 2.çocuğu öyle düşünüyorum 
0 oy
tarafından
2.5 yaş var aralarında bu ayın 10 unda küçük 4 aylık olacak 13 unde de büyük kızım 3 yaş i bitirecek inşallah ")
(282 puan) tarafından
Benim kızım da 13 eyll de doğdu
tarafından
Saat kaçta doğdu benim kizim gece 03.03 de doğdu ")
tarafından
Bende 13 eylülde doğdum :))))
tarafından
Şimdiden doğum günün kutlu olsun o zaman ")) doğum gününü nasıl kutlamayı düşünüyorsun
(282 puan) tarafından
Saat 17:35 doğdu cnm sağol canım Allah razı olsun kardeşim bilmiyorum ki nasıl kutlma yapacağım i
0 oy
(1,887 puan) tarafından
Rabbim nasip ederde olursa inşallah kızım 2 yaşına geldiğinde düşünüyrum 
0 oy
tarafından
Oglumla kizim arası birbuçuk yaş bûyük kizimla küçüğümün arasida 6 yaş
0 oy
(4,875 puan) tarafından
Şu ilkim hanım  1 yaşına gelsinde ☺️ 2. Çocuğu öyle yapacam rahatlığa alışır isem yapamam öyle ☺️
0 oy
(150 puan) tarafından
Bende 26 haftaligim doğduğunda oğlum 4yasinda olacak. Seninki bi arada buyurler her şeyin bi zorluğu bi güzel yanı var dengede tuttuktan sonra sıkıntı yasamayiz insallah
0 oy
tarafından
Şuan ilk çocuk ama isterim ki 4 5 yaş olsun 
0 oy
tarafından
En az 5 6 sene olsn istiyorum. Çalışmam lazım kızım biraz büyüsün de işe giricem
0 oy
(348 puan) tarafından

Sisin kucuk daha ama olsun benin ilk oglumla ikinci oglum arasi 3 yas 3 ay var smsi kizima.hamikeyim ikinciyle ucuncu arasida tam.3.yas 3 ay :D iyi tutturmusuz

0 oy
(441 puan) tarafından
3.5 yaş var 
0 oy
tarafından
Benimkilerin arasında 2 yıl 1 ay var ölüyorum keşke az daha bekleseydim
0 oy
tarafından
benmde 2 kizm var araları 4 buçuk yaş
0 oy
(3,151 puan) tarafından

Bizimkilerin arası 2 yas 1 ay. Ikiside kiz. Pisman degilim iyi oldu sadece ufagi ele avuca gelene kadar sakinmak gerekiiyo. Suanda buyugu 26 aylik ufagi 39 gunluk biraz zor biraz kolay idare ediyoruz kisa biraz daha rahat olur diye dusunuyorum seneye yaza tamamen atlatirim heralde :)

0 oy
(446 puan) tarafından
Benmkide iki yaş üç aydi baya zorlandm yakınında kimse warmi annen yada kaynis
0 oy
(1,639 puan) tarafından
Bebeğim şuan 2 aylık ilk çocuğum. Eğer ikinciyi rabbim nasip ederse aralarında 4 sene olsun isterdim. 
0 oy
tarafından
Benimde 1 yaş 18 gün var aralarında :) 

İlgili sorular

0 oy
3 cevap 86 göst.
24 Ekim 2023 Diğer kategorisinde AyseBurak (306 puan) tarafından soruldu
0 oy
1 cevap 67 göst.
31 Ağustos 2023 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Zeyneb.Ali (50 puan) tarafından soruldu
0 oy
1 cevap 47 göst.
26 Aralık 2022 Diğer kategorisinde Esra Yagmur (1,070 puan) tarafından soruldu
0 oy
65 cevap 755 göst.

380,403 soru

11,389,811 cevap

34,897 kullanıcı

...