0 oy
230 göst.
Aile kategorisinde (1 puan) tarafından
6 yasinda bir kizim var ve 2 yasinda bir kizim daha var kucuk kizim dogunc abiraz buyuk kzmla ilgilenemedm cok disa cikaramadm falan kizim kolikti ama kucuk kizimi bebek arabalarnda buyuttm sirf kizim parkta oynasn diye elimden geldigince her istedigini yapiyorum 1 ay onfe ablam geldi esinden ayrilmak icin teyzesini ve yigenlerini gorunce ilk hafta okula basladk hersey cok guzeldi raki twyzwai bize misafrlige gelene kadr ablam gekince ee cocuklar falan okula gtmek istemeid aglama kirizlerj bagrmalar cagrmalar ilk gun iyi niyetli davrandk snra bagrdk cagrdk nafile agladi girmedi 1 aydr okula gitmiyorz okul mudurumz aradi yarn getirin dite ama kizim bu gece tutturdu ben anneannemde okuycam diye neden cunku ablamin kizi orda okuyo oda orda okumak istiyoms ben ilcede oturuyrm annem merkezd3 oturuyor ve bj durum beni cok uzuyir gecsn haftalarda kizimi okula yollayamadm snr sitrrest derken 11 haftalik bebegimi kaybettm aicisi gecmemsken kizim anneannesi icin boyle agladikca moralm bozuluyor ben o kadr uykusuzlugunu cektm p kadar ugrastm buyuttm gozumden sakndm illaki hatalrm oluyo yeri geliyor kiziyorm yeri geliyor oynuyrm en som insam sabredemedgi zaman yeri geliyor vuruyor ama asla oyle dovmem kizimi ama bu gece beni ciledem ckardi ortada bsy yok annem 4 gundr bendeydi bugun gtti giderken beni binaya rwzil etti yerdn yeere yatti aglama kirizletine girdi sabtettm neyse daha snra saat 6 dan saat 11 olms hala agliyor anneanne diye gorsenz oyle boule degl alt kattaki komsular dovuyorum sanar iyle aglama kirizleri artk sabredemiurm bi anne olarakda olsa kizimin bu hallerine sabredemiyrm koluna vurdm bi kere pisman oldum kizimi hic dovemeun ben bagiririm genelde asla bende babasida dovrmz ama gercektn artk napcagimi sasrdm ben kizima nerde yanls yaptm nerde ben yeterli bi anne olamadimmida bu kiz anneannesinde okumak istiyo ha okumaz emin plun ablamin cocuklari annemde yasiyot diye yapiyor ordada okumaz burda okumaymca o kadr masraf ettk ugrastk ama husran yardm edj bana kizim istedigi olmasn yerdn yere yatip aglama kirizlerine giriyo bana sus anne diyr bagiriyo sen sus diyo snea sua artk diverm diye ustune yuruynce tam gelme diyo ama nafile  yine iki dk snra basliyo aglama kirizlerine sizce napmaliykm yardm edin nolur bana 

5 Cevaplar

0 oy
(1,161 puan) tarafından
canimm belli yorulmmusdundur. ama  sen kizina  fiziki de olmasa piskoloji jiddet  uyquluyosun resmen.. o kadar cocuga  bagiriyorsun oda sevildiyini ilgi gorduyunu yerde  olmak orda  oyunlar.oynamak istiyor.    biliyorum annelik zor  ama.      kendini bir anlik onun yerine  koy  dovmesen bile   sana  bile  o kadar bagirsalar  sende ordan uzaklasmak istersin.. yetemediyin yerde cocuk piskoloklariyla  konus onlar sana nasil yol alman gerek anlatsinlar
-Reklam-
0 oy
(48,742 puan) tarafından
cok zor ya Allah kolaylik versin. ustune dusmeyin gonlunu yapmaya calistikca dahada inatci oluyorlar. icini daglasada duymazdan gel. ananeside.gel gotryim seni falan demesin biraz kötü davransin kuzenleri babasina gitti deyin kandirin bi şekilde
0 oy
(301 puan) tarafından
Canım bugün anneanne diye ağlar yarın başka bir sebep bulur onun için ağlama krizine girer.  Ben daha çok ilgi beklediğini düşünüyorum. Biraz kendini onlara odakla .büyük kiz için yeni boyama vs al . Etkinlik yapmaya çalışın. Biraz sakin yaklas daha ccok sabretmeye calis. Sende bir huzursuzluk oldugunda bu çocuklarına direkt yansır unutma. Bebeğini kaybetmişsin onun stresi onlara da yansimistir daha fazla şevkat göstermeye calis. Ama bunlar zincirleme oluyor.once eşinin sana daha çok ilgi şevkat göstermesi lazım ki sende çocuklarınla ilişkini toparlyabilesin
0 oy
(4,089 puan) tarafından
Canım çok güzel ve eksiksiZ büyütüldüğü için sensizlik ne demek farkında değil oraya gidince kuralsız davranacak sanıyor ben olsam bir hafta gönderirdim ama annenlere de söyle kötü davranmasınlar ama olması gerektiği bey öyle yapsınlar onun için ekstra ayrı yemek yapmasınlar yemek saatini bilsin ödev saati bilsin normal ev kurallarını onun için esnetmesinler bak nasıl geliyor seni ağlayarak beni al burdan diye ağlıyor görürsün
0 oy
(1,292 puan) tarafından
Allah kolaylık versin ama ikinizin de desteğe ihtiyacı var. Bir uzmandan yardım alsanız iyi olur 

İlgili sorular

0 oy
5 cevap 107 göst.
11 Şubat 2024 Diğer kategorisinde BegumY (129 puan) tarafından soruldu
0 oy
9 cevap 182 göst.
7 Ekim 2022 Diğer kategorisinde HASRETiM160121 (2,297 puan) tarafından soruldu
0 oy
17 cevap 326 göst.
6 Ekim 2022 Diğer kategorisinde FazlaDertliBee (1,243 puan) tarafından soruldu
0 oy
7 cevap 148 göst.