0 oy
334 göst.
Diğer kategorisinde (3 puan) tarafından
tarafından düzenlendi

image

evliyim adet olacaktım olmadan 1 2 gün önce çok kötü agrılarım oldu aşırı şekilde ayakta duracak halim yoktu agrım kesilmedi adet gördüğümde bu kadar agrı hissetmezdim ilk defa oldu bu kadar şiddetli  yarınsı  adet gördüm ama pek gelmedi tuvalete gittim peceteye sildim parça geldi ve bu devam etti teker büyük parça daha geldi şimdi küçük parçalar düşüyor sizce bu durum nedir 

9 Cevaplar

+2 oy
(2,443 puan) tarafından

Bilemiyprum da canım keşke başlığa resimli falan yazsaydın ya açar açmaz görüntü çıktı karşıma :( geçmiş olsun bilemedim

-Reklam-
+2 oy
(2,381 puan) tarafından
:((( mahreminizi buraya atmaniz hic doğru değil açıkçası sizi kırmak felan istemem ama bunu hic kimse bilemez gebelik supheniz varsa test yaptirirsiniz ona gore önlemini alıp yolunuzu cizersiniz adet mi düşük mü kanı olduğunu bilemeyiz rica ediyorum
+1 oy
(3,163 puan) tarafından
Resimli yaz canim 
0 oy
tarafından
rahim kalınlaşması olabilir kist olabilir
0 oy
(658 puan) tarafından
Hamile olma ihtimalin varmi? Kac gün gecikme yaşadın canım 
0 oy
(9 puan) tarafından
Adet öncesi kah pihtisi gelmesi cok normal. Bnmde duzenli olmasina raen arada olur. Ardindan duzene girip normal adet olursunm eger gebelik suphen var ise test yapip aklindaki soru isaretini giderirsin. 
(9 puan) tarafından
Bende bebek beklerken 15 gun adetim gecikti ve boyle geldi gebe olmadigimi bildigim halde belki vardir dusuktur diye uyuyamadim test yaptim gebelik cikti sabaha dogruda normal adetim basladi. Seni cok iyi anliyorum sakin ol kuzum
(9 puan) tarafından
Gebelik çıkmadi yazacaktim pardon
0 oy
tarafından
Parçayı atma eldiven tak suyun altında yıka ekinden düşürmeden sert dagilmayan parça kalırsa bilki düşüktür.  Ciğer gibi parçalanıp dagilirsa adettir. Ben yaşadım çünkü bu durumu. Düşük yapmıştım 
(41 puan) tarafından
Adete benziyor bı komsumda düşük ypmsti böyle et parçası gbydi beyazmsi demsti bu HC oyle durmyor
tarafından
Benim ki beyaz değil siyahimsi griydi . Kişiden kişiye değişiyor. Annem de beyaz olur demişti.
0 oy
(41 puan) tarafından
Komşumuz ilaç kullanms ilk adet görünce byle olmuş ama bebkmis. Ama belliydi bebek oldgu demsti kalın beyazımsı biseymis ondan duymuştum ben et gibi olyormus belki gecknce.ondn gldi böyle bazen bendede parça glyor ama böyle degl tbi
0 oy
tarafından
Doktora mi gitsem biz ne dersek yAlan olcak yeni evli oldugun için rahmin degisiyo olabilir ağrılı ve pihtilidir belki belkide kisttir hiç belli olmaz belki düşük yapiyosundur enfeksiyon kapmis olabilirsin

İlgili sorular

0 oy
2 cevap 96 göst.
17 Ocak 2024 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Balkaymakannesi (18 puan) tarafından soruldu
0 oy
1 cevap 109 göst.
20 Mart 2023 Aile kategorisinde tugceceribassss (144 puan) tarafından soruldu
0 oy
8 cevap 231 göst.
6 Ağustos 2022 Diğer kategorisinde Meryemhifa (22 puan) tarafından soruldu
+1 oy
8 cevap 259 göst.
21 Şubat 2022 Aile kategorisinde Sultantprk (105 puan) tarafından soruldu

381,550 soru

11,422,834 cevap

34,981 kullanıcı