0 oy
256 göst.
Aile kategorisinde (188 puan) tarafından
Iyi günler kızlar günlerdir düşünüyorum  3 yıllık evliliğimde 2 çocuğum  var hiç  mutlu degilim eşimi seviyorum  ama hep fikir ayrılığı  yaşıyoruz her lafi  bir hakaret igneleme aşağılama  şaka yapiyon  diyo  ama şaka  bir defa olur veya seveme yapılır en basiti normal bi konuşmamız çocuklar biri sarı biri esmer kızım aynı ben gibi derim hıı ne alaka o babasının  kzii der niye bana benzemeyecek mi derim hyr o babası gibi der geriliyorum  sürekli onunla akşam başımı beşiğe vurdum eğilirken ***** misin gormuyon  mu diyo ağladım bende bu evde mecburiyetten  duruyorum  diye gerçekten de öyle hep böyle ailesi  alt katta kızını gelin ediyor bize çağırmıyor  dünürler gelip gidiyo bi  adet oluyo çeyiz gelme falan çağırmiyorlar  sürekli laf çarpıtma ben gerçekten bisey yapmak ıstiyorum  eşim ha bire kredi çekip 40 bin borca girdi ailesi yüzünden bende el işi edip harçlık  ediyorum kendime yani 50 tl dahi vermez neyin eksik alıyorum ben diyo ya benim  cebimde  para olamaz mi cok bunalıyorum  günlerce  ne yapabilirim die düşünüyorum 

4 Cevaplar

0 oy
(7,673 puan) tarafından
Tam bir hanzoyla evlisin
-Reklam-
0 oy
tarafından
En sonunda bsikolojin bozulur kafanın içinde sürekli kendi kendine konuşursun özgüvenin yokolur kocan sana sahip çıkmıyor ki seni harcıyor arada malesef tek sevgiyle olmuyor 
(188 puan) tarafından
Evet sürekli kafamda bunlar hep ama yoruldum takatim kalmadi
0 oy
(1,698 puan) tarafından
Kendin mi evlendin görücü usulü mü canım yani çok zor bi durum. Ama yapacağın şey çocuklarına sarılmak o adamı çok takmamak boşver gitsin..
(188 puan) tarafından
Severek cnm
0 oy
(60 puan) tarafından
Senin eşini klonlamışlar galiba aynı modelden bendede var ve her konuşma tartışma senin anlattığın gibi. 5 krş para vermez elime neyin eksik alıyoeum ya diye. Geçen günde post açmıştım burda düzelmiyolat maalesef. Bak ben hasta oldum düşünmekten, tartışmaktan, ağlamaktan, sinirkenmekten.. Sebebini bilmediğim Bi derdim var gitmediğim hastane kalmadı ama herşey tertemiz çıkıyo ama eşimi görünce yüreğimde bişey oluyo çırpınıyo bildiğin. Düşünme sarıl çocuklarına o nasılsa sende ona öyle ol ayne misali;)
(188 puan) tarafından
Elimde değil cnm takıyorum herşey ağır geliyor yoruldum  ailesi 5 para etm3z insanlar  kocaman kadın ha bire durum koyuyo ot *** yazip

İlgili sorular

0 oy
2 cevap 190 göst.
17 Mart 2022 Aile kategorisinde hdyemeryem (46 puan) tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 255 göst.
29 Ocak 2024 Aile kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
36 cevap 1,289 göst.

379,207 soru

11,351,313 cevap

34,822 kullanıcı