0 oy
254 göst.
Aile kategorisinde tarafından
tarafından kapalı

Küçük kız kardeşim bendeydi bir haftadır onu metroya bırakayım dedim abim alacaktı ordan

Kaynanama söyledim ağız yamulttu kaynın götürsün diye ben bıktım artık nefes alamıyorum

Birlik oturuyorum eşimde söyledim bana verdiği cevaplar 

image

image

image

notu ile kapatıldı: Aynı sorunun tekrar tekrar paylaşılması yasaktır. Sorunuzu paylaşatıktan sonra cevaplanması için beklemeniz gerekmektedir.

4 Cevaplar

+1 oy
tarafından
İşte sen otur o kocayı düşün onun derdine yandın günlerce onun da umrunda değil az kendine değer ver boşver çocuk falan yapmayı ya kendine değerin olsun akıllı kadınsın sen niye ezdiriyorsun niye soruyorsun ya kaynana kim ki ona soruyorsun tuvalete gidince de mi soracan ben ayrıyım uzağım ama sormam asla oraya gidince eşimle gideriz genelde ve dışarı çıkınca da gezmeye gidiyoruz deriz gelirseniz gelin de deriz ama gidebilir miyiz gidebilir miyim ne ya onlar kim ki kendinizi böyle ezdirmeyin ya bende gidiyorum diyeceksin senin kardesin tabiki sen gidecen onunla kaynin tek ne alaka
-Reklam-
0 oy
(2,785 puan) tarafından
Gerçekten iğrenç bir hayat
0 oy
(1,187 puan) tarafından
Kurtulmak için uğraşacağına ikinci çocuk diye uğraşıyorsan bıktım bu hayattan deme 
0 oy
(5,240 puan) tarafından
Ses ne attı nazlı merak ettim kendi kendine konuşmuşsun esin çok tepkisiz ya ben deli olurum böyle tiplere 

İlgili sorular

0 oy
36 cevap 1,289 göst.
+2 oy
24 cevap 921 göst.
19 Temmuz 2021 Diğer kategorisinde &488769123 (75 puan) tarafından soruldu
0 oy
11 cevap 390 göst.
11 Ocak 2021 Aile kategorisinde Nagehannn (5,949 puan) tarafından soruldu

378,380 soru

11,325,774 cevap

34,778 kullanıcı