0 oy
694 göst.
Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde (1,494 puan) tarafından
Kızlar nasıl.ne diyim bilmiyrm eşim cumartesi sabah 4 de uyanmış odadan beni ariyo yanıma gel şöyle böyle diye bnde halisizim gtmedim sürat aştı atarlı konuştu çocuklara bagirmalar cagirmalar dedim noluyo dünde annemlere gittik anneme diyo al kızını aklına başına gelirse alırım diyo neyse akşam oldu 2 oğlum epilepsi hastası durmadı ağladı babasıyla aasagiya inmek istemiş tutmuş çocuğun kafasına vurmuş çocuk yere oturmuş ağlamış bunuda annem soyliyo bana dedim oglana niye vurdun e durmuyo yerinde durmuyosa vur öldür dedim kurtul napcam blmiyrm bu öküzle yolumuzu ayirsak 3 tane çocuk var aklıni basına topla iyi duusn taşın ya adam ol insan gibi davran yada bitir Tüm derdi ilişkiye girmedim diye 

23 Cevaplar

0 oy
(1,108 puan) tarafından
Böyle adamları okuyunca sinir oluyorum kadının işi mi bitiyor hiç anlayışlı değiller valla eşimi öpüp başımın üstüne koyayım ben 9 ay hamilelik yaşadım doktor ilişki yasağı koydu hiç yerinden kalkmıcan dedi lavabo hariç eşimin gıkı çıkmadı öncelik sen yavrum dedi doğum yaptım bebe 3 aylık olacak halimi görüyo dinlen sen der hala gıkı çıkmaz ben derim oda sen dinlen der cocuk bitirio zaten aeni der bu çocuk 2 kişiyle oluyo sen annesiysen o da babası anlayışlı olmak zorunda olmayacaksa yardım etmeyecekse yapmayacak çocuk bütün yük kadınların üstünde olmamalı yükünü hafifletmeli o zaten senin yükünü alsa sende iyi olduğunda yaparsın evdeki huzur cok önemli çok taviz verme sen iyi olmuş olsan keyfin olsa zaten kocanın gönlünü de edersin 
-Reklam-
0 oy
tarafından
Senle ilişkisi ayrı çocuklrla ilişkisi ayrı olmalı bi dr annrnr yansıtmış ne bicim adam bu
0 oy
(3,010 puan) tarafından
Benim eşim gibi olsa herhalde sıra dayağına tutacak sizi 

6 aydır girmiyoruz hamileligim riskli diye sonuna kadar da böyle gidecek 

İlgili sorular

+1 oy
18 cevap 980 göst.
4 Ekim 2022 Aile kategorisinde Sadebirgl (8 puan) tarafından soruldu
0 oy
5 cevap 226 göst.
2 Haziran 2024 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Sena98 (108 puan) tarafından soruldu
0 oy
19 cevap 889 göst.
23 Mayıs 2024 Aile kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
6 cevap 428 göst.
26 Nisan 2024 Diğer kategorisinde Panikanne (416 puan) tarafından soruldu

384,799 soru

11,510,360 cevap

35,170 kullanıcı

...