0 oy
693 göst.
Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde (1,494 puan) tarafından
Kızlar nasıl.ne diyim bilmiyrm eşim cumartesi sabah 4 de uyanmış odadan beni ariyo yanıma gel şöyle böyle diye bnde halisizim gtmedim sürat aştı atarlı konuştu çocuklara bagirmalar cagirmalar dedim noluyo dünde annemlere gittik anneme diyo al kızını aklına başına gelirse alırım diyo neyse akşam oldu 2 oğlum epilepsi hastası durmadı ağladı babasıyla aasagiya inmek istemiş tutmuş çocuğun kafasına vurmuş çocuk yere oturmuş ağlamış bunuda annem soyliyo bana dedim oglana niye vurdun e durmuyo yerinde durmuyosa vur öldür dedim kurtul napcam blmiyrm bu öküzle yolumuzu ayirsak 3 tane çocuk var aklıni basına topla iyi duusn taşın ya adam ol insan gibi davran yada bitir Tüm derdi ilişkiye girmedim diye 

23 Cevaplar

+1 oy
tarafından
tarafından seçilmiş

En İyi Cevap
Bazı yorumları okudukça hayrete düşüyorum valla ya sen suçlusun yazmışlar birde 3 çocuğa bak bütün evi yükü sende olsun sonrada adamın gönlünü yapman lazimdi bilmem ne onun asıl bu kadının gönlünü yapması kocaliktam önce babalığı öğrenmesi lazım geri zekalı bir yeribe o kadar düşkün olana kadar önce cocuguna karısına düşkün sonra sende onun gönlünü yaparsın 
-Reklam-
+7 oy
tarafından

Bir erkek eşini uçkur sevdası için sevmesin 

Böyle bir adama da ağzında kuş tutsa yanaşmam ben şahsen... 
Önce doğru baba, eş olsun sonra birliktelik sevgi istek ile yaşanır 
(1,494 puan) tarafından
Yüreğine sağlık bende öyle dedim adam olana kadar çocuğuna iyi davraranna kadar hiç bişe yok sana eve gelme dedim :-)
(1,494 puan) tarafından
Afedersin kullanıp atmış gibi bununki
tarafından
Tabikide sonuçta evlilik cinsellikten ibaret değil
+5 oy
(6,053 puan) tarafından
Bu seyinden bu kadar perisan erkekleri hadim edecen o cocumdan cikardigi hirsini onun bi tarafina monta ederim walla 
+2 oy
(7,118 puan) tarafından
tarafından düzenlendi
Kadını cinsel obje olarak gören bir hadsiz daha. Alistirmayin bu şekilde ya. Uçkur sevdasına çocuğu ağlatmak ne demek. 
(44,800 puan) tarafından
Kesinlikle ne güzel yazmissin
(7,118 puan) tarafından
Erkekle kadın bir değil yazanlar oluyor kızıyorum canım ya. O insan da biz degilmiyiz. Belli ki halden anlayacak birisi değil, böyle insanlara sacini süpürge etsen neye yarar ki. Kadın kendini yıprattıgi ile kalır.
+1 oy
(1,505 puan) tarafından
Zaten işleri gucleri cinsellik birlikte olmak yeterki beyfendilerin gönlü hos olsun nasil bir zihniyet anlamiyorum ya
(1,494 puan) tarafından
******** sırf onu düşünüyo zaten başka bişe yok
0 oy
(7,810 puan) tarafından
Tövbe tövbe           
(1,494 puan) tarafından
Tövbe ki ne tövbe korkuyom ölürsem 40 çıkmadan avrat arar
(7,810 puan) tarafından
Ya onu geçtim cocuklardan hırsını çıkarmak nedir delirmis resmen
0 oy
tarafından
Tövbeeee çocuktan ne istiyor Allah akil fikir versin
0 oy
tarafından
Töbe töbe adamdaki davranış tarzına bak
0 oy
tarafından
Sende suçlusun esinde suçlu

Yinede gönlünü alabilirdin erkrkler kadınlar gibi değil malesef 

Ama esininde bunun için çocuklarına böyle davranması çok yanlış ikinizde karilik ve kocalik görevinizi yapmadığınız için malesef böylesiniz 
(1,494 puan) tarafından
Ben istemiyorum rahatsızlıktan dolayı sigara içtiği içinde tiksindim yani bundan sonra gitsin duvara surtsun kendini
(7,118 puan) tarafından
Her post da aynı yorumlar, erkekler kadınlar gibi değil. Arzu, ıstek olmadan görevden öteye gitmiyor, normallestirmeyin su durumu lütfen ya. Kadın çocuğum rahatsız ve çok yorgunum diyor. Belli ki eşi anlayissizin teki, empati yapacağı yerde cocugunu ağlatıyor. Erkek bu isteyince yap, erkek bu alttan al. Böyle varsayımlarla kendimize olan değer verme duygusunu kaybediyoruz. Sonra adam istediği gibi davranıp, kadını yok sayıyor. Fedakarlık yapan niye sadece kadınlar. Erkek de yapsın, o insan da biz değil miyiz .
(1,494 puan) tarafından
Kurban olurum ağzına yüreğine sağlık baştan beri tamam dediğimiz için işte bizi böyle kullanıp atıyorlar bikerede yok dediğimizde böyle davraniloyo
(7,118 puan) tarafından
Burada kadınların actigi postları gördükçe üzülüyorum canım. Değer görmek her kadının hakkı. Biz kendimize saygı göstermezsek gelen gecen afedersin ama eşek gibi kullanır. Kim olursa olsun. Yeri geliyor anne babalarimiz bile bizleri bu duruma maruz bırakıyor.
0 oy
(5,132 puan) tarafından
Çok yanlış davranışı yavrum yazık çocuktan  ne istemiş 

Gitsin sinirini duvara vurarak çıkartsın 
0 oy
tarafından
Kız erkek her istediğinde olacak diye bşey mi var ayrıca çocukların günahı ne onlarda niye çıkarıyor onlara nasıl kıyıyor benım kocam kızımın kılına zarar verecek hemi yaşatmam o adamı Vala gebertirim döverim çocugum herkesten önemli!! 
0 oy
(44,800 puan) tarafından
Allah akıl fikir versin üç çocuğa bak büyüt uğraş kalk ilişki olmadı diye bütün bunları yap valla bacım demek cinsellik için sevmiş seni herşey ondan ibaret değil biraz karşılıklı anlayış saygı olucak hayır kaçan göçenmi var deseydin hele o çocuklara öle davranmasına ne demeli yazacak çok şeyde varda aslında..
(1,494 puan) tarafından
O hasta çocuğumun gunahinda boğulsun insallah
0 oy
(1,185 puan) tarafından
Beni yanlış anlama birincisi senden istediğinde sen kabul edecektin kabul etmemen günah ikincisi evet sana anlayış göstwrmesi lazım bu kadın yorgun çocklarla zaten uğraşıyor die  ve sen çoçuğa nasıl el kaldırırsın ya günah değilmi birde hasta vebalini nasıl verecekya 
(1,494 puan) tarafından
Her istediğinde evet dediğim.icin zaten bu hale geldim hep bana bana olmaz ki yok diyosam illa vardır bişe
(1,185 puan) tarafından
:)onu eşine diycen işte al karşına otur konuş
0 oy
(5,406 puan) tarafından
O neydi kız. Ne kadar merakliymiş kocan. Ama dinimizde de eğer bir özürün yoksa kocaya hayır demek reddetmek doğru değildir. Şimdi ilk defa oldu ve kocan böyle davrandiysa çok saygısızmis ama  sen sürekli mi böyle yapıyorsun canına tak mi etti 
(1,494 puan) tarafından
Hayır istediğinde oluyodu bnde de yanasiyosudum ama son zamanlarda başına vurması delieti beni yok diyorsam illa bişe vardır saygı duy otur yerinde
0 oy
(14,428 puan) tarafından
Adamın gözü evladıni bile görmüyo ya

Aklı şeyinde yaşayan erkekler ne kadar ucuz
0 oy
(886 puan) tarafından
Kusura bakmada onun o çocuğa vuran elini alır bi tarafına montalarim ne hadsizliktir ki kalkipta Annene kızını  al diyor terbiyesiz uçkur icn mi evlenmiş seninle öyleyse sokakta kaynıyor gidip onlarla işini gorsün kendimi tutamadim tekrardan kusura bakma canim üzülme 
(1,494 puan) tarafından
Görseydim görürdü gününü annem söyledi bana dedim bundan sonra git kadinlara naparsan yap
(886 puan) tarafından
Iyi demişsin agzina sağlık canim üzülme düzelirsiniz inşllah bagzi erkekler oyle uckur olunca akan sular duruyor
0 oy
(27,564 puan) tarafından

Dengesizlik etmiş o ne öyle kurban olsun o çocuklara şeyine düşkün olacağına ailesine çocuğuna düşkün olsun

0 oy
(573 puan) tarafından
Erkekler için reddedilmek çok kötü bir durum.Hasta olabilirsin yorgun olabilirsin ya da istemiyor olabilirsin insanlık hali çok normal ama eşine ifade edip gönlünü alman lazım yukarda bahsetmediğin için bilemiyorum belki güzel bir şekilde ifade etmişsindir.Doğru bulmuyorum ben de tabiki ama malesef böyle durumlarda agresif oluyorlar.Bazı şeyleri düzeltmek için tripten tepkiden ziyade gönlünü almak işe yarıyor 
0 oy
(53 puan) tarafından
Önce iyi bir baba eş olsun ondan sonra.. Aklını başına devşirmeden hiç yakınlaşma bence
0 oy
(1,037 puan) tarafından
Hasta çocuğa niye vuruo sınırını ondan cikario eli kırılsın kusura bakma çok sinirlendim ya sadece cinsellik üzerine ilişki olmaz tek derdi evlilik amacı bı ozamn ya 9 ay riskli hamileligim geçti ve altı ayda doğumdan sonra hormon bozukluğu yaşadım kanamam durmadı bikere bile bıktım.demedi eşim benim elimde olan bişe deilmi insanlar yorgun olabilir canı istemeyebilir bu nedir y zorlayıp duruolar .böle zihniyetle hayat geçmez aklının başına gelmesi lazım heleki en hassas konu cocukken onun ellerini kirardim 

İlgili sorular

+1 oy
18 cevap 980 göst.
4 Ekim 2022 Aile kategorisinde Sadebirgl (8 puan) tarafından soruldu
0 oy
5 cevap 226 göst.
2 Haziran 2024 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Sena98 (108 puan) tarafından soruldu
0 oy
19 cevap 889 göst.
23 Mayıs 2024 Aile kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
6 cevap 427 göst.
26 Nisan 2024 Diğer kategorisinde Panikanne (416 puan) tarafından soruldu

384,565 soru

11,504,053 cevap

35,157 kullanıcı

...