0 oy
529 göst.
Diğer kategorisinde tarafından
Eltim sabah bize geldi bende kahvaltı hazırlayacaktım 2 yaşında oğlu acayip yaramaz öyle böyle değil 10 aylıkken tezgaha tırmanıyordu kızımın topunu patlattı ses etmedim bu sefer plastik bir bisiklet var gitti onu aldı eltim de yanında 3 aylık oğlumu seviyordu bende yatak toparlayın diye kalktım kalktigim gibi oğlu bisikleti şaha kaldırır gibi havaya kaldırdı kafasına değdi ben şoka girdim çocuğum çok kötü ağladı korktu hastane gotureyim dedim eltim birşey olmaz beni sakinleştirme falan çalıştı yok ben 40 günlükken elimden düşürdüm diye söylendi bende sinirle bisikleti fırlattim başka odaya o hareketime taktı yok senin kizin benjm oğlumu 4 ay önce vurdu da falan saçmaladı ben oğlumun derdine düştüm oğluna diyor hade eve gidelim ben ses etmedim zorla kimseyi evimde tutamam ya öyle diyince gitti morleini bozarak cıktı dedim yenge kim olsa sana bu tepkiyi vermez diyor sen beni kovdun şoka yine ne dedim ben bisikleti sinirle odaya götürdüm attım ve hastane götürecem diyince mi böyle oldu oglumami yanayım senin tribinemi sinirleyim ne acayip yaa ağzıma ne geldi dedim işte sen canın bişey olunca aylarca oğluma vurdular tıpkı benim kızıma dediğin gibi yok naylonmus resmen kriz geciridm ya eşimi aradım geldi baktı dedi bişey olmaz biraz şişmis sütünü içti durdu ne yaptımsa eşim hastanelik değil dedi şimdi uyuyor iyi durumu kusma falan da olmadı ama hala çok kötüyum 

16 Cevaplar

0 oy
(25,224 puan) tarafından
Geçmiş olsun. Oluyor böyle kazalar oda çocuk sonuçta küçükmüş hastanelik bir durum olduğu bende düşünmüyorum anlattığına göre
tarafından
Ya küçükte saçmaladı ona sınır oldum aramadıda oğlun nasıl oldu diye benj suçladı gitti
-Reklam-
0 oy
(2,457 puan) tarafından
Ne rahat kadınlar var ya ben alıp götürürdüm hastaneye çocuğu korkudan birşey olucak diye eltinin yerinde olsam
tarafından
Çok rahat canım arama tenezzllu bile etmedi
(2,457 puan) tarafından
Yarın da seni suçlar beni evden kovdu kafamıza bisikleti fırlattı resmen diye
tarafından
Kız kapıda dedi ya beni evden kovdu dedi bende ne dedim şimdi dedim kim olsa başka tepki verir ben birseyde demedim dedim bu sefer kaç tane laf ta attım 4 aydır evine gitmiyorum ama kendisi aram kaynana ile yok diye düzenli laf için gelir
0 oy
tarafından
Böyle rahat insanlardan nefret ediyorum
tarafından
4 aydir evine gitmiyorum kaynana ile alt üst bende kaynana ile aram yok gitmiyorum oraya bu sefer laf için sabahın köründe uyuduğumuda biliyor laf için geliyor
0 oy
(12,264 puan) tarafından
Hastaneye götür kocana da bakma o yengen de bir daha eve sokma ne biçim insan bunlar hem suçlu hem güçlü insan bile değil
tarafından
Köydeyim ben canım dibimde olsa giderdim ama durumu şuan iyi canım ama çok küçük ona yandim
(12,264 puan) tarafından
Canım o zaman ambulans ara gelsinler baksınlar çocuğa Allah korusun çocuğun kafası su falan toplar 2-3 gün sonra bile belli olabilir emar çekilmesi gerekiyor bence ihmal etme
tarafından
Ben şimdi gözlemliyim baktim aynı hastane götürecem
0 oy
(1,897 puan) tarafından
Madem anlaşamıyor sunuz  çocuklarıniz da durmuyor ne diye yan yana geliyorsunuz bacım 

Bebeğe gelince ne kadar mesafeden ne sertlikte tam olarak basının neresine çarptığını görmediğimiz için ona yorum yapmamam hastaneye gitsen küçücük bebek hemen tomografi alıyorlar oda iyi deil bilemedim 
tarafından
Normalde aramiz iyi ama oğlu öyle yapınca ben onlara bişey demiyeyim diye saçmaladı. 4 aydır kendisinin evine gitmiyorum kendisi haftada bir geliyor gelmesinde istemiyorum
(1,897 puan) tarafından
Valla bende sorunlu çocukları olan insanların gelmesini istemiyorum
0 oy
tarafından
Çocuktur aklı ermez yaramazlık tabi yapar ama annesinin gözetmesi lazım ben oğlumla bebekli eve gittiğimde gözümü oğlundan ayırmam çünkü belli olmaz gider vurur ağzına bişey atar Allah korusun. Çocuğuna çok üzüldüm inşallah bişey olmaz eltimin suçluluk hissetmesi gereken yerde bi de tavır alması hiç hoş olmamış 
tarafından
Kız şoka girdim diyor sen beni kovdun ben dedim ne dedim ben asla çocuğuna sahip çıkmıyorsun ben kizincada alınır çok vurdum duymaz. Çocuk iyi canım uyuyor şimdi biraz hafif şişti
tarafından
Kıyamam ya çok küçük bi de. Benim eltim değil de eşim fena birinde oğlum yeni doğdu kaynanan tutmuş 2.5 yaşında kızın kucağına vermiş oğlumu oğlan ağlıyo kafası yerde kaynanaya al diyom almıyo en sonunda aldım çocuğu kızdım eltim bana hak veriyo eşim hemen bana carladı ben de kızdım eltimden ötürü Rabia 9 yaşında kardeşine vermedi çocuklarını sevsin diye ben niye veriyom 2 yaşında bebeğin eline çocuğumu dedim hiç seslerini çıkarmadılar
tarafından
Kız beni suçladı gitti ben tepki vermiyeyim diye evden beni kovdun diyor bak ya yemin ederim oğlumun derdine düştüm ama onlar bu kafayla birinin sebebi olurlar çünkü gittiği her ortama böyle oluyor
0 oy
tarafından
Canım 2 yaşında oda küçük böyle kazalar olur keşke birbirinizin kalbini kırmasaydınız 
tarafından
Ben bişey demedim valla sinirle bisikleti diğer odaya attım bi o kalktı saçmaladı işte
0 oy
(6,047 puan) tarafından
Yapan çocuğa birşey diyemem ama öyle rahat anneye çok şey derim. Herkes çocuğuna sahip çıkacak.  Birşey olmaz diyipte hafifletemez. 3 aylık bebek yani daha çok küçük büyük bir çocuğa vursa belki en fazla canı yanar ama bebek olunca işler değişiyor. Birde şişti diyorsun.  Eltinin daha çok korkup hadi hastaneye gidelim demesi gerekirken küsmesi sinir bozucu. 
tarafından
Hastanelik değil yok benim oğlum böyle böyle oldu götürmedik ben dedim senin bünye alışık 2 yaş kızıminda geçen hafta kafasını şişirdi çocuk dedik ama bu bebek yani trip attı gitti
(6,047 puan) tarafından
Kaynanamın küsen insanlar için bir lafı var :) kendi evine kadar yolu var diye. Aynen öyle . Hem canin yanmış. Hem trip yemişsin. Kendi haline bırak
tarafından
Aradi canım bana benk evden kovdun niye dedin dedim inkar etti ilk sonra ben yemin edince işte helallik istedi bende dedim işte ilk başta oğlun çocukları vurunca ağzının içine bakıp gülüyordun tepene çıkartın bak işte kızdım falan
(6,047 puan) tarafından
Ohh iyi yaptın
0 oy
(119,153 puan) tarafından
cok gecmis olsun sen yinede bi dr gotur
0 oy
(74 puan) tarafından
Bence bı doktora götürün genede daha çok küçük şişmiş diyosun bide tedbirde fayda var en azından için rahatlar 
tarafından
Şuan ütüyü kalktı süt içti yine uyudu siskinigide geçti  sorun yok şimdilik inşallah birşey olmaz
0 oy
(1,426 puan) tarafından
Kızım 2 yasindw benim yapma dediğimi yapamaz biraz eğitmek şart herkesin evladı tatlı ama kendi gelişim için eğitmek daha önemli 
tarafından
Aradi beni az önce bende aynen bundan bahsettim eğitim veremiyorsun falan dedim
0 oy
tarafından
Geçmiş olsn vanm çocuk işte gözünü ayırmıcan 
0 oy
(181 puan) tarafından
insan yaramaz çocuğuna sahip çıkar aman bişey yapmasın diye  bu ne rahatlık 3 tane oğlum var asla izin vermem kuturmalarına. Hele misafirliğe gitsek yanımda koltukta oturacaklar öyle başkasının evinde koşturmalarına izin vermem bende eşimde çocuklara çok disiplinliyiz erkek çocukları diye fazla sıkı tutuyoruz.Şimdi 14,10,5 yaşındalar efendi sakin çocuklar.
tarafından
Ben asla evine gitmiyorum sırf çocuklarım zarar görmesin diye ama kendisi haftada 1 düzenli gelir
0 oy
(1,850 puan) tarafından
Eşini araman biraz garip olmuş biraz gözlemlersin baktın ters giden birşeyler var iste o zaman dr götürürsün 

Aynı şeyi eltin sana yapmış olsa o bisikleti firlatmis olsa ne düşünürsün acaba sonuçta yüz yüze bakiyosunuz 

Çocuğun gün boyu hicmi düşüp aglamiyo merak ettim gerçekten 

Yada diyelim o bisikleti düşüren senin yigenin olsa napardin? 
tarafından
Benim çocuğum da düşer ama ben karşı tarafı asla suçlayıp iftira etmem 3 aylık bebekten bahsediyorum farkındaysan  hatasını anladı az önce aradi helal et hakkını dedi .esimi aramam ben evim kırsal yerde ben tek komşu yok birşey olur korkusuyla aradım gel hastane götürelim diye .
0 oy
(14,428 puan) tarafından
Geçmiş olsun kuzum hemen uyitmasaydın
tarafından
Denedim canım ama çok ağladı uykusu geldi ne yapsam beceremedim
0 oy
(1,363 puan) tarafından
Ikiside bilinçsiz yaştalar, suç onlarda degil. Gözetenlerde. Daha yatagini toplamadan misafircilik oynamak, el kadar bebelerle fazla samimiyet gereksiz. 
tarafından
Ben yanlarında değildim ben yatakta uyurken geldiler ne yapayım misafir gelecek diye tetikte mi bekleyeyim
(1,363 puan) tarafından
Kabul etme guzelim. Bebegin kucun duzenini bahane edebilirsin. Hoş bahaneye de gerek yok, o saatte kalkmiyoruz biz sonra ararim de geç, yada en en guzeli utanmasi icin bir kendime geleyim ayilayim cagiririm de ne bileyim muhabbetin gidisatina gore bulursun birsey.
tarafından
Canım zaten sorun orda davet etmiyorum 4 aydır evine gitmiyorum kendisi haftada bir düzenli gelir uykuda olduğumu biliyor uykusu sevdiğimi falan ama gel gorki sabh köru geliyor bi bana böyle valla başka yere misafirliğe gidince çocukları yaramaz asla götürmüyor üst katta Görümcem bekar var onu yanına bırakıyor kayananam tartışıyor kızım ders çalışıyor ama vurdum duymaz işte ne geçmesinden olur ama durum attım wpye gördü bana diyor sen bana attım bende dedim burda kafa yorup yorum yapacağına insan bi arar oğlun nasıl oldu diye üstüne beni yalancı çıkarttın evden kovuyorsun dedi başta inkar etti ben yemin falan diyince sonra hakkını helal et dedi bende dedim bu cocularin hep sen böyle yaptın 8 aylıkken gözümün önünde dovmeyi öğretiyordun sonra kocanla gülüyordunuz dedi ben küçüktü anlamıyordu diye oyke yaptim bende dedim balık bastan kokar sen öğrettin şimdide zapt edemiyorsun ama gerçekten çocukları acayip hiperaktif kızımın  topunu dişiyle patlattı herr geldiğinde  kızımın oyun oyuncaklarını kiraren son az kalsın  kafamizi kıracaktı evime gelme sebebi kaynana ile kusum düzenli olarak gelir ağzımi arar işte bende bugün baya patladım ama acayip şeyler dedim inşalalh artık gelmez
(1,363 puan) tarafından
Inşallah gelmez, işin zor. Hos bir olay degil ama belkide bu arayi acar biraz sende rahat nefes alirsin. Gecmis olsun.
tarafından
Sağol canım gelmemesini umuyorum bende işte ama ağır konuştum gelmez ya

İlgili sorular

0 oy
11 cevap 415 göst.
2 Temmuz 2022 Aile kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 417 göst.
0 oy
2 cevap 191 göst.
31 Ağustos 2023 Diğer kategorisinde Kadirinannesi16 (53 puan) tarafından soruldu
0 oy
0 cevap 75 göst.
31 Ağustos 2023 Diğer kategorisinde Kadirinannesi16 (53 puan) tarafından soruldu

378,381 soru

11,325,861 cevap

34,778 kullanıcı

...