0 oy
524 göst.
Diğer kategorisinde (6,824 puan) tarafından
?????

11 Cevaplar

0 oy
tarafından
ben ugrastm ugrastm alamadı atyo diliyle ve oguruyo
(6,824 puan) tarafından
5 dakika kadar aliyor sonrasinda dedigin gbi ögüruyor canim
tarafından
benmkide oyle yaptı ve tutmuyo smdide gec kaldık sanrsam
(6,824 puan) tarafından
Insqllhh tutar canim ya 2 dakika bi is yapamiyorum ki uyanik kaldigi zaman hemen agliyor
tarafından
valla aynı benm kzm hic kendi kendine baknmiyo ve genelde hep uyank koşa koşa is güç yapyrm
-Reklam-
0 oy
(2,032 puan) tarafından
Kaç aylık bebeğin 
(2,032 puan) tarafından
Alısir cnm sürekli ver sen ama biraz daha gec kalirsan zor alısır
(6,824 puan) tarafından
Damakli emzik almistim ucu delik canim normalde delik mi olacak yoksa hatali mi ezmdik
(2,032 puan) tarafından
Hataĺi cnm bende emzik kullaniyorum ama delik falan yok degıstir wee baby 1 numarasını al cnm onu xabuk tutuyorlar
(6,824 puan) tarafından
Tamm canim yenisi aldiriyim  ben 0.6 ay olanini almistim
(2,032 puan) tarafından
1 numarada 06 ay oluyor cnm ver emzik.cok kurtarici
0 oy
tarafından
Valla almayan bebek almıyor kaç aydır uğraşıyorum yok almıyor 
tarafından
Başka bir emzik al onu dene bazı bebekler her enziği almazlar
(6,824 puan) tarafından
Tamm canim ben damakli almistim simdi nasil alim
tarafından
Avent in bir enziği var her bebek hemen alırmış diyorlar avent ultra air ismi onu bir dene istersen
(6,824 puan) tarafından
Tamm canim denicem iki dakika bi is yapmaya godemiyorum hemen agliyor insallh kurtarici olur
tarafından
Evet canım çok zor benimli 4 aylık almadı hiç Bir şekilde emzik zorlanıyorum biraz
0 oy
(7,410 puan) tarafından
Pes etme canim benimkide ilk basta oguruyordu ama tuttum agzinda alisti. 36 gunluktu alistirdigimda. Nukun 0-6 ay damakli emzigini kullanıyoruz biz canimm insaAllah sende alistirirsin. Rabbim kolaylik versin.
(6,824 puan) tarafından
Insallh canim yaa cok zor oluyo biyle 2 dakika bi isimin ucundan tutamiyirum
0 oy
tarafından
Ben lokumla alıştırdım valla uyuyacagı zaman az bişi emziğin ucunu lokuma batırdım ağzına verdim şimdi kendiliğinden alıyor 
tarafından
Lokum yapışkan olduğu için kolay kolay gitmiyor birde uyuturken emziği ağzına verince sürekli elinle tut bırakmasın
(6,824 puan) tarafından
Tmm cnim 39 gunluk bebegim bi zarari olmaz demi
tarafından
Yok ben 28 günlükken verdim bişey olmuyor ama lokumu renkli olanlardan değil sade olanları tercih et diğerinde katlı maddesi var o yüzden
(6,824 puan) tarafından
Tamm canim cok tskederim
tarafından
Rica ederim umarım alışır gerçekten çok büyük rahatlık emzik
0 oy
(3,151 puan) tarafından
Ne kadarlik? Benimkide bikac dk tutuyor emiyor sonra atıyor. Dudaginda gezdiriyom aranıyor sonra kendisi aliyor oyle biraz emiyor iste geri tükürüp itiyo heralde süt gitmiyor diye anlıyor yinede her firsatta veriyom ama 39 günlük bu arada bizim.
(3,151 puan) tarafından
Ben bugun yapcam yaa olmadi yarin yine abdest alirim nolcak :)
(6,824 puan) tarafından
Canim zaten sen dun yapmaliydin benim hesabima gore sen bgun al yarin yine al bakalim
(3,151 puan) tarafından
Yok internetten hesapladim 40 hesaplama diye var dogum gununu yaziyon soyluyor ordada bugun cikti diyordu uygulamada oyle gosteriyor. Seninkide 27 si demi onada baktim seninkine de yarin gosteriyor.
(6,824 puan) tarafından
Tamm canim ozman sana guveniyotum yarin 40laniyorum
(3,151 puan) tarafından
Oyle yap canim cunku farkli bikac yerden baktim oyle gosteriyor. Takvimden kendimde saydim tek tek yani bu sekilde cikiyo her yerde.
0 oy
(774 puan) tarafından
Benimki 5.5 aylık oldu. Kaç emzik denedim almadı. Ben de pes ettim attım hepsini çöpe. Biberon da almıyor. Evde 4 biberon var. Az kaldı onları da atıcam çöpe
0 oy
tarafından
Ne zaman sonra emzik verilmeli bende vermek istiyorum ama daha 4 günlük şimdi çenesi yorulsun istemiyorum
0 oy
(510 puan) tarafından
Benimki 2 ayliken verdim her zaman azına koydum düştü koydum istemedi verdim şimdi cani olmuş vermesem bile ağlıyor 4 aylik
0 oy
tarafından
kac aylik canım

İlgili sorular

0 oy
15 cevap 174 göst.
5 Eylül 2021 Aile kategorisinde Papatya43 (520 puan) tarafından soruldu
0 oy
1 cevap 28 göst.
8 Aralık 2023 Diğer kategorisinde Pinar95 (152 puan) tarafından soruldu
0 oy
1 cevap 57 göst.