+1 oy
625 göst.
Diğer kategorisinde tarafından
Kızlar kız kardeşim oğluma ağza alınmayacak küfürler ediyor güya öyle seviyor K.a.şa.r  gibi ki bu en hafifi hep uyarıyorum ama anlamıyor ezik enayi tabi bu söyleklerim en en basiti anlatamıyorum ya uyarıyorum hep ama laftan anlamıyor napayım evden mi kovayım akıl verin bana 

25 Cevaplar

+4 oy
tarafından
seçilmiş

En İyi Cevap
Ağzına bitane yapistir bence en iyi cozum 
tarafından
Benim aklima gelirde o cocugun aklina gelmemeli valla bence en temizi carpacan agzina bitane bir daha duymuycam daha beterini yaparim dersin bak bakalim yapabiliyomu
tarafından
Mecbur ya dediğini yapacam ya da bir daha evime böyle konuşacaksan gelme diyecem
tarafından
Once yapistir sonra gelme de :)))
(808 puan) tarafından
Aklımdan geçen yorum
tarafından
Dimi ama hakediyo
-Reklam-
0 oy
(3,504 puan) tarafından
Kaç yaşında ki kardeşin 
tarafından
16 yaşında küçükte değil
(3,504 puan) tarafından
Açıkça uyar de ki Bi daha bu kelimeleri kullanacaksan evime gelme
tarafından
Artık öyle diyecem gelme evime diyecem
(3,504 puan) tarafından
En iyisini yaparsın çocuğun terbiyesini bozar iki gün sonra o da ogrenir rezil olursun valla
0 oy
(13,956 puan) tarafından
Kaç yasında kardeşin. Ben olsam kizardim. 
tarafından
16 yaşında kızıyorum hep ama anlamıyor
(13,956 puan) tarafından
Doğru konuş çocukla yoksa oda senin gibi terbiyesiz olur de.
tarafından
Canım neler neler söyledim anlamıyor
0 oy
(191 puan) tarafından
İzin vermeyin sonra çocuk teyzem bana bunu söylüyor annem korumuyor demek ki herkes bana yapabilir diye düşünüyor. Sizi eleştirmiyorum kesinlikle 
tarafından
Oğlum daha 5.5 aylık ama hiç hoşuma gitmiyor kardeşimin tavırları
(191 puan) tarafından
Gelme bir daha diyin ben kardeşlerimi bozuyorum valla erkek kardeşim bir oğluma kızar gibi oldu hemen engelledim bir kere nasıl alışılırsa öyle gider diye düşünüyorum ben kardeşime bir şey söylemesem bu sefer kendin de sürekli hak görecek
tarafından
Artık öyle yapacam gelme diyecem
0 oy
(392 puan) tarafından
Cnm tavrını koy ortaya. Gerekirse kavga et. Şimdi müdahale etmezsen büyüyüncede devam eder çocuğun da ondan huy kapar. 
tarafından
Kavga da ediyorum ne yapsam anlamıyor artık evime gelme diyecem o derece yani çok ağır küfürler ediyor güya seviyormuş öyle
(392 puan) tarafından
Öyle sevmemi olur ayol tövbe estağfurullah
0 oy
tarafından
Valla canım seni dinlemiyorsa annr babana söyle onlar uyarsınlar kızlarını. Hala değişmiyosa kocan uyarsın Bi de
tarafından
Defalarca uyardım yok onların yanında melek oluyor
tarafından
En olmadı Bi gün al ses kaydına göster valla yapacak bir şey yok terbiyesizlik yaptığı
tarafından
Canım neler neler ya erkeklerin cinsel organını bile söylüyor
tarafından
İğrenç ya, minicik gül gibi bebek öyle sevilir mi?annenlere söylesen kendileri duymadan inanmazlar mı, eğer öyleyse al ses kaydına göster
0 oy
tarafından
Hiç yakıştıramadım yaa bir de kız çocuğu nasil laflar o guzelllikle söyle cnm olmazsa artık gereğini yap vallahi   
tarafından
Güzellikle söyledim kavgayla söyledim yok olmadı artık en son gelme artık evime diyecem
tarafından
Em iyisi yaa vallahi ne demek o laflar yaa hiç yakışmaz hic
0 oy
(76 puan) tarafından
Bence sert bir dille uyar yani, küfürle sevme şekli mi olur ya, güzel o kadar kelime varken.
tarafından
Çok uyardım canım çok
0 oy
tarafından
Aşkım tam severken elinin tersi ile böyle orta hızla şappp et ağzına vur de duymiyayım birdaha bak bidaha yapıyor mu
tarafından
Ya işte vurmakta istemiyorum ama evime gelme artık diyecem mecbur
tarafından
Yağmurum ahahaha kahkaha attım senden böyle bir hamle beklemezdim minnoş bebemmm ❤️❤️✨
tarafından
Oyyy ilknurummm ben hala minnoş tatlış bir bebişimm❤️❤️
0 oy
tarafından
Sakın müsadere etme o degisniyjrsa çocuğuna aynı ortama girmesin ,valla çocuğun da alışır 
tarafından
Evet işte bir de daha küçük oğlum öyle küfürler ki anlatamam
tarafından
Benim yeğenlerim de disardan öğrendi çok kutu küfürler ablama dedim cocuklqti çıkarmadı dışarı bir süre çocuklar hem öğreniyor öyle kötü şeyleri
0 oy
(1,081 puan) tarafından
Ben şimdiye yapıştırmıştım tokatı ağzına bebeye küfürlü sevmek nedir yaaa 
0 oy
(27,507 puan) tarafından

Kardeşine biri edebi öğretmesi lazım özellikle bir büyüğün yaninda sen onun ablasisin essek kadar olmuş o ne terbiyesizlik

0 oy
(731 puan) tarafından
Senin bebeğinin küfürü öğrenmesi için sokağa çıkmasına gerek kalmamış teyzesi el atmış çoktan hakareti küfürü tahrik edici şeyleri öğretmeye başlamış eğer yetişkin biriyse kardeşin sert dille uyar yetişkin bir insanın bebeğe bu cümlelerin kullanılmamasını bilmesi lazım şuan ne dediğini anlamıyor olsa bile bebeğin büyüdüğünde öğrenir er yada geç şimdi sesini çıkarmaz isen onu alışkanlık haline getirir ve daha ağırına kaçmaya başlar önünü al derim 
0 oy
tarafından
Çarp ağzına bi tane aklı başına gelsin valla , herşeye eyvallah ama masum bi bebeğe küfür etmek nedir
0 oy
(1,014 puan) tarafından
Sanırım agzına alıskanlık olmus okul cevresıden falan. Hıc hos degıl tabı. Acıkca konusun yoksa evınw bıdaha gıremeyecegını soyleyın. Cocugunuzun akkı ermeye baslayınca ondanda aynı seylerı duyacaksınız yoksa. 
0 oy
(2,443 puan) tarafından
Ağzıma eder oturturum. Hala devam ediyorsa kovarım bi daha da almam evime. Ne haddine ya babası bile olsa küfür edemez benim bebeğime kimse.
0 oy
tarafından
Ka.şarmı tövbe tövbe ufacık masum çocuuga aklı dengesi yerinde mi özel durumu varmı
0 oy
(6,919 puan) tarafından
Kaç yaşında bu kardeş demekki çevresi böyle konuşuyor ona normal geliyor 
0 oy
tarafından
Ne derdim biliyor musun böyle ağzı pis bir teyze istemiyorum haddini bil o ağzını parçalarım derdim !!!!
0 oy
(3,300 puan) tarafından
Güzel bi dille uyar bence anlat ona örnek oluyorsun öyle deme melek daha o ya diyerek uyar ikaz et. Baktın hala devam ediyor bu sefer dersin evime gelme diye 

İlgili sorular

0 oy
18 cevap 571 göst.
15 Mart 2024 Aile kategorisinde Ozlemadayldrm48 (15 puan) tarafından soruldu
0 oy
15 cevap 390 göst.
16 Ekim 2023 Aile kategorisinde Nrgz (771 puan) tarafından soruldu
0 oy
7 cevap 297 göst.
2 Eylül 2023 Diğer kategorisinde Ceylinasel (21 puan) tarafından soruldu
0 oy
16 cevap 472 göst.