0 oy
475 göst.
Diğer kategorisinde (881 puan) tarafından

image

Kızlar iki gündür 5 defa bu şekilde yaptı ishal gibi aynı. Aile hekimimize götürdüm bugün sadece anne sütü aldıgı için muz ye bol bol geçer dedi gönderdi. Ne yapmam lazım ishalmi bu? Fotoğrafını göstericektim gerek yok dedi zaten bu şekilde devam ederse acile götüreceğim. (Aile hekimimiz hiç ilgilenmedi onuda şikayet ettim zaten sağlık bakanlığını arayıp daha 3 aylık bebek bu muayene bile etmedi)

8 Cevaplar

0 oy
tarafından
Resim yok tatlım
tarafından
Kötü bsy yok ki kuzum bir tahlil edilsin bnm oğlum da hep öyle yapardı
Patates falan ye
(881 puan) tarafından
İshal mi peki önceden biraz katı yapardı :(
tarafından
Biraz sıvı olmuş canım ama günde kaç kez yapıyor bu şekilde eğer 7 den fazla ise ishaldir
(881 puan) tarafından
Dün 3 kez yaptı bugünde 2 kez ama hep aynı hiç katılaşmadı
tarafından
O zaman ishal değil canım bana de gunde 6 7 kez öyle yaparsa ishal demsiti endişe etme
-Reklam-
0 oy
tarafından
Foto yok canım 
(881 puan) tarafından
Ekledm kuzum
tarafından
Evet ishale benziyor canım ne zamandır böyle yapıyor
(881 puan) tarafından
Dün 3 defa bugünde 2 defa yaptı canım
tarafından
Bol bol emzir bir kaç çay kaşığıda su ver canım susuz kalmasın sende muz falan ye
(881 puan) tarafından
Tamam canım çok teşekkür ederim
0 oy
tarafından
Hiç pütürsüz mu yapıyor resim yokta
(881 puan) tarafından
Ekledim canım
tarafından
Bana normal geldi ama bi doktor görse daha iyi olur tabiki benim kızımın ciside benim yediklerime göre sürekli değişiyor salyası arttığı icin de çoğu kez mukuslu yapıyor yani bana normal denildi ama size ne derler bilemem
(881 puan) tarafından
Tekrar yaparsa götüreceğim kuzum ya canm sıkıldı zaten
tarafından
Millete dolup dolup en sessiz sakine patlayiveriyorlar ya şikayet etmişsin zaten en iyisi olmuş sıkma canını
0 oy
(2,032 puan) tarafından
Şikayet etmekle iyi yapmişsin ben aşı için bile saglik ocagina götürmüyorum cok ilgisizler hastanede yapiliyor takibimiz ve aşimiz bu arada resim yok cnm
(881 puan) tarafından
Resimi ekledim canım. Ayrıca dediğin gibi oturdukları yerden para kazanıyorlar ilgi sıfır çok sinirlendm
(2,032 puan) tarafından
Aynen öyle katiliyorum sana cnm kakası mukuslu ishal gibi bi doktora götür derim cnm cok gecmis olsun
(881 puan) tarafından
Teşekkür ederim canım da mukuslu olunca ne oluyor tehlikeli brşeymi?
(2,032 puan) tarafından
Bende tam bilmiyorum cnm doktorumuz mukuslu ishal olursa getir demisti ordan aklimda kaldi yanlia bilgi vermek istemem bide 6 dan az ise kaka sayisi anne sütü alan bebekler icin ishal sayilmaz demisti  ama biz anneler biraz telaşliyiz icimiz rahat etsin istiyoruz
0 oy
(6,825 puan) tarafından
Resim yok cnm 
(881 puan) tarafından
Ekledm canım
0 oy
(413 puan) tarafından
Sıkıntı yapma benimki de genelde boyle yapar hep sulu yapar yani ishal degil bu normal bi renk.
(881 puan) tarafından
Teşekkür ederim canım
0 oy
(4,875 puan) tarafından
Gayet normal bence 
(881 puan) tarafından
Ne bileyim kuzum korktum bende normalde daha sıvı yapardı bu bildiğin su
(4,875 puan) tarafından
Değişir canım  yeşil renkte olmasın sıkıntı yok
0 oy
(843 puan) tarafından

Benim bebeğimde 92 günlük bi kaç gündür böyle yapıyor dönemsel mi acaba :ermm:

İlgili sorular

0 oy
4 cevap 115 göst.
7 Ocak 2024 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Havvanur1 (887 puan) tarafından soruldu
0 oy
2 cevap 79 göst.
23 Mayıs 2023 Aile kategorisinde Selin demirci (2,103 puan) tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 86 göst.
12 Mayıs 2023 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Selin demirci (2,103 puan) tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 119 göst.
2 Aralık 2022 Diğer kategorisinde Prensannesizey (522 puan) tarafından soruldu

379,824 soru

11,369,833 cevap

34,853 kullanıcı

...