0 oy
553 göst.
Aile kategorisinde (268 puan) tarafından
Ben calısmıyorum 3 yaşında bi oqlum var ve 5 aylık hamileyim ama eşim benim ihtiyaclarımı hiç karsılamıyor bişey almaya korkuyorm hemen kçlaf ediyor iki aydır kuaföre qidiyorm agdaya kendi memeleketimde tüm vücut agda 70 tlydi ama burda yani ankarada semtimden dolayı kac yere qittiysem hep 250 300 diyorlar eşimde şimdi diyor neden veriyorsun epilasyon alayım sen yapamıyorsan bn sana yapayım zoruma qitti hep böyle durumu olduqu halde cok zoruma qidiyor

33 Cevaplar

+2 oy
(6,919 puan) tarafından
Kötü bişey dememiş ki adam alayım kendin yap demiş  
-Reklam-
+1 oy
tarafından
Kuzum eğer fazla bir geliriniz yok ise hakli olabilir 250 300 az bir para değil istemese veya iğrense filan teklif dahi etmezdi ben alayım diye
+1 oy
(348 puan) tarafından
Başka ihtiyaçlarını karşılamıyorsa bilemem ama o konuda haklı canım. 200-300de hiç az değil. Benim eşimde diyor yapamadığında ben yaparım diye. Alınacak bir şey yok geçim zor 
0 oy
tarafından
Tabı tüm ihtiyaçlarımızı karşılıyor yapması gerekıyor senın eşininde
0 oy
tarafından
Eger durumu varda ihtiyacini karsilamiyosa niye evlenmis ki bu adam 
0 oy
(8,980 puan) tarafından
Bir ihtiyacim varda almazsam soylemezsem kızar. Kuaföre gitmem ben evde kendi işimi kendim hallederim. Arada bir evde saçımı boyarim. Onun dışında giyim yeme içme her ihtiyacimi seve seve karşılar
0 oy
(1,897 puan) tarafından
Her ay kuaföre 300 veriyorsan bir yandan haklısın çekinip korkmakta 

Adam zengin olsaydı gözüne gelmezdi bu tarz harcamalarin ama seninde dikkat etmen lazım
0 oy
(2,870 puan) tarafından
Evet karşılar sağ olsun ne dersem alır ama sadece ağda için ben olsam vermem o parayı yani jilet te iş görüyor 
0 oy
(4,698 puan) tarafından
Evlilikte iki tarafa düşen bir görev var eşin görevi o evin kazancını doğru ve idareli kullanıp ihtiyaçları gözetmek 
0 oy
tarafından
Eşin kötü birşey dememiş. Adam ben yapayım diye teklif bile etmiş daha ne yapsın bacım? Durumu olsa 300 TL gözüne görünmez zaten..
0 oy
tarafından
İhtiyaclarimi karsilamayacaksa neden eşim olsun sonuçta evliyiz tüm yüküm onun üzerinde ve her ihtiyacımi karşılamak zorunda. Ayrıca neyi nereye harcadığını bile bilmez. Maaş kartı bende durur kredi kartı bende durur nakit elden aldığı parayı da bana verir. Ben zaten çalışıyorum bütün gün iş yerindeyim ne yapacam parayı der kendine biraz harçlık alır o kadar. 
0 oy
tarafından
Herşeyi karşılar. Ama ben zoruna gidecek birşey göremedim hamile oldugun için alingansin bence epilasyon aleti almaktan bahsetmiş her ay o kadar ona vereceğinize onu almayi teklif etmiş ne güzel işte
0 oy
tarafından
Bir erkek karısının ihtiyacını maddi, manevi gideremiyorsa neden evlenir ki evlendiyse her ihtiyacını gidermek zorunda sonuçta seninde kişisel ihtiyaçların var... 
tarafından
Bu arada Allah bin kere razı olsun ne ihtiyacım varsa karşılar
0 oy
(530 puan) tarafından
Valla canım eşim fazla fazla verir bana ama ağda mı kendim yaparim evde. Hem rahat edemem kuaförde hemde ay demeden çıkabiliyor ara ara epilasyon tutuyorum. 250-300 kıl tüy yoldurmak için çok bencede
0 oy
(1,314 puan) tarafından
Yok valla sormaz ne alaçam diye bile kredi kartını maaş kartını veririr al der gerekiyor ki ihitiyaç ki alıyorsun der ben bazen boş alıveriş yapsamda ses etmez binkez razı olsun 
0 oy
(2,651 puan) tarafından
Karşılıyo sağolsun bazen kendimi yük gibi hissediyorum hamilelik psikolojisinden dolayı doğum da yakın bi dediğimi iki etmedi bugüne kadar çok şükür 
0 oy
(422 puan) tarafından
Yani eşim her ihtiyacımı karşılar ama buna dayanarak agdaya 250 300 lira da vermem yani
0 oy
(3,724 puan) tarafından
Kız daha iyi epilasyon dediği lazer aleti mi daha ne istiyorsun bırak alsın adam :D
0 oy
(1,096 puan) tarafından
Hangi semt canım Çankaya falan mı 
0 oy
(2,826 puan) tarafından
Çok şükür ihtiyacımı da beğendiğim bir şey olursa alır maddi imkan zorlamadigi sürece

İlgili sorular

0 oy
20 cevap 523 göst.
26 Aralık 2023 Diğer kategorisinde Bbttnnmm (287 puan) tarafından soruldu
0 oy
20 cevap 265 göst.
19 Aralık 2023 Diğer kategorisinde fatmahilall12 (214 puan) tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 202 göst.
21 Kasım 2023 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Sakinol (79 puan) tarafından soruldu
0 oy
14 cevap 414 göst.
15 Eylül 2023 Aile kategorisinde misafir tarafından soruldu

378,448 soru

11,328,001 cevap

34,783 kullanıcı

...