0 oy
266 göst.
Diğer kategorisinde (214 puan) tarafından
Rehberinizde konusmadiginiz uzaktan akrabalarınz var mı misal sizi hic aramayip durum atınca hemen bakan tipler böylelerini siliyormusunuz iyi günde kötü günde aramayan yoksa dursun cebimde mi tabi bazıları da işi düşünce mesaj atıyor hal hatır sormadan bunlara ne yapıyorsunuz 

20 Cevaplar

+1 oy
tarafından
Benim rehberimde çok az kişi var hic tutmam gorusmedigim kişileri bos kalabalık sevmem 
-Reklam-
0 oy
(6,231 puan) tarafından
Vallahi konuşmadığım kişiyi Rehberimde bırakmıyorum Ne o boş boş Ben onun durumunu O benim durumuma baksın

Hastalık gibi durumlarda bir şey paylaştığımda ona görüp de bir geçmiş olsun demeyen kişileri de bana anında siliyorum ve muhatap olmuyorum yazsalar bile
(214 puan) tarafından
Demi iyi günde kötü günde aramayan tipler
(6,231 puan) tarafından
Öyle vallahi babama ameliyat oldu resim paylaştım ona geçmiş olsun demeyen ve sonrasında nasıl olduğunu sormayan kim varsa hepsini sildim attıkları Mesajlara da görüldü dahi atmadım sonrasında Çünkü böyle zamanda tanıyorsun kimin ne olduğunu
0 oy
(6,017 puan) tarafından
Baya var hem de. Bazılarını bakıyorum amaaan bunu napacam deyip siliyorum:) sosyal medyada da silerim bazen. Buna şimdi ne gerek var diyerek:)
0 oy
(16,013 puan) tarafından
Yok bende öyle tipler hepsi ara ara konuştuğum kişilerdir boş duran kimse yok 
0 oy
(2,710 puan) tarafından
Öylesine durur kalır rehberde
0 oy
tarafından
Rehberim de hiç kimseyle görüşmem. Kimseyi de arayıp sormam öyle boş boş duruyor. Zaten 30 kişi anca var. Görüştüğüm bir aile üyeleri o kadar. Onun haricindekiler işim düşerse yazarım o kadar. Dursun bir gün lazım olur :) 
0 oy
tarafından
Ben bekletmem direk engeli basarim o hasta olunca durmadan sorarım ama sıra bana gelince beni sormayanin ya da hal hatırımı sormayanin işi olmaz benim rehberimde tek tuşla silerim 
tarafından
Canım ablan nasil oldu
0 oy
(1,054 puan) tarafından
Konusmadigim kişiler oluyo 

Siliyrm biriksn istemyrm
0 oy
(12,671 puan) tarafından
Yok. Sayılı insan var zaten 
0 oy
(11,077 puan) tarafından
Durum atmadığım için bilmiyorum o konuyu ama rehberimde bayramdan bayrama aradığım akrabalar çok. Çoğumuz aynıyız herkes kendi hayatının derdinde kırk yılda bir konuşsak yeter. Alınmam darılmam da kimseye. İşi düşünce arayan yok beni çünkü kimsenin işi düşmüyo :D 
0 oy
(119,348 puan) tarafından
degil rehberimde hayatimdaki tum bos insanlari sildim ☺️hem once engelledim sonra sildim ☺️☺️☺️
0 oy
tarafından

Öyle eş dost pek yok da Dr hemşire memur polis bu tarz numaralar çok var işime yaramasalarda her ihtimale karşı duruyor lar belki lazım olur mantığı ile 

0 oy
(8,337 puan) tarafından
Evet duruyor bir kaç boş insan zamanı var silmem için onun gelmesini bekliyorum.. 
(214 puan) tarafından
İntikam mi alacan sjsjs bana da biri var normalde halimi hatrimi sormaz işi düşünce napander ardından da sorusunu sorar cevap verince iki gün görmez mesajı siliyor heralde böylesine ne yapardın sen
0 oy
(271 puan) tarafından
Var hiç aramadığım aramayan bi kaç kişi oyle 
0 oy
(5,500 puan) tarafından
Öyle konuşmadığım halde numarası duran kişiler ama işi düşünce de konuşmuyoruz sadece takipleşiyorux :) 
0 oy
(394 puan) tarafından
Isim  olmyni  silerim  hammilgmde  3 ay hasntde  yattim  100 kişi varsa  50 si bir gecms  olsn demdi  (paylasimlarimi  gördüler) kızım  dogunca  yine ayni  kisiler  göz aydinlgi  vermedi  180 kisden  100 düşürdüm  isim  olmaz
0 oy
(3,344 puan) tarafından
Yok siliyorum 
0 oy
tarafından
Ben siliyorum da telefon silmiyor ya maile kayıtlı olanlar silinmiyor ama hayatımdan çıkarttığım insanlar direk engellerim hiç acımam 
0 oy
(3,022 puan) tarafından
Var akrabalar babama sebep ekliydiler silemiyorum da 
0 oy
(1,533 puan) tarafından
Hahahah toplasam 13 kişi ancak çıkar fazlasına gerek duymuyorum yerim yok asko :D nerede çokluk orda afedersiniz hiç gerek yok hiç benim yanımda olması gerekenler rehberimde de olur ♥️

İlgili sorular

0 oy
21 cevap 483 göst.
24 Haziran 2022 Diğer kategorisinde Feslegen (830 puan) tarafından soruldu
0 oy
16 cevap 482 göst.
10 Ekim 2022 Aile kategorisinde misafir tarafından soruldu
+1 oy
9 cevap 174 göst.
4 Ocak 2022 Diğer kategorisinde Umutherzamanvar (194 puan) tarafından soruldu
0 oy
27 cevap 993 göst.