+1 oy
607 göst.
Aile kategorisinde (20 puan) tarafından
Eşim benden soğumuş olablirmi fikir verebilir misiniz eşim haftasonlari iki gün evde cumartesi sürekli arkadaşları ile gezmelerde olur gece yarıları eve döner ilgisizlesmeye başladı belki hamileyim bu yüzden oluyor bilmiyorm eskiden ilgisi vardı ben aramazsam arardı sorardı korkardı şimdi ben aramazsam aramaz yazmaz ilgisizligininin nedenini sordum yaşım olgunlastirdi beni diyor yasida 28 ne yapayım nasıl yapayım bilmiyorm elimden geldiğince kendime bakmaya calisiyorm ama hamileyim hamileligim zor geçiyor bir de çocuğumuz var bilmiyorum nasıl davranacagimi akıl verir misiniz lutfen

8 Cevaplar

0 oy
tarafından
Yaşıyla ilgisizligin hiçbir alakası yok buna eminim fakat zaman zaman olabilir böyle eşine gyveniyorsan çok takma belki gecicidir sen de hamilesin hormonlardan dolayı alıngan olabilirsin belki
(675 puan) tarafından
Aha benim esimi yazmissin bu yorumunda hayattanusanmis ama benimde umrumda degil ne kadar umrumda degilse kafamda o kadar rahat amaan o benden ilgi beklesin ben niye beklim
(20 puan) tarafından
Evet çok haklısın ama takmamaya calissamda olmuyor elimde değil ki
(675 puan) tarafından
Hamileyken bende oyleydim ne krizler gecirdim sonra bebegimi uzdugumun farkina vardim ve artık gerçekten kendi kendimi soguttum simdi 7 aylik olcsk bebegim ondsn baska kimse umrumda dahi degil heleki esimin ilgisini asla beklemiyorum 7 aydir beraber uyumuyoruz bile dun ilk defa geldi yanima uyudu oda sadece yatak icin ne bi sarilma ne bi opucuk döndü uyudu bana saril diyo donmussun totonu neyine sariliyim dedim oyle uyudum sarilmadim zorumada gitmiyo artik hic bisey zamaninda cok dua ettim allaha bende onun gibu olayim nolur icime sogukluk ver diye verdi
(20 puan) tarafından
Darısı bana o zaman
(675 puan) tarafından
Bebegini düşün canim stres onu etkiler sen ilgilenecek baska seyler bul.ben amigurimi oyuncak yapiypdum sadece o sekilde rahatlayip sinirimi atiyofm
-Reklam-
0 oy
(1,850 puan) tarafından
İlgisizlesti deneyelim de gerçek guzu ortaya çıktı diyelim istersen 

Bı zaman sonra malesef çoğu böyle
(20 puan) tarafından
Olablr haklısın canım
0 oy
(13 puan) tarafından
Kaç yıllık evlisin cnm anlatıklarin hepsi benim eşimde bana ypyor bnde kendimi çok kötü hissediyorum 
0 oy
tarafından
İnsan  olgunlasınca birbirine saha çok değer verir sizinki ters tepmis heral
0 oy
(1,370 puan) tarafından
Hatta dahada ilgili olmali sana hanilesin diye   yasla alakasi yok benm esim 29 yasinda hic oyle degil 
0 oy
(966 puan) tarafından
Benim eşim de öyleydi aynı anlattığın gibi hayatına başkasını almış öğrendim 
(20 puan) tarafından
Ondan şüphe ediyorum aslnda benimle hiç zaman geçirmez gecirmemeye başladı bilmiorm
(966 puan) tarafından
Gizliden takiple canım telefonunu falan tabi yakalanma bn msji yakalamıştm
0 oy
(1,022 puan) tarafından
Yasla alakali olaydı zamnla evlilikler sonlanirdi heralde bnm esim 34 yasinda ama gayet ilgili biri eşin bahane aramiş bulamamış.. esini taniyan sensin senin analiz etmen lazm canm.
0 oy
(2,671 puan) tarafından
Canım normaldir ben daha 1senelik evliyim eşimle aramızda sevgi yok gibi sadece saygı var yani çok ta takmiyrm artık benim için sadece çocuğum önemli sende takma    canım sana değer versin yeter

İlgili sorular

0 oy
27 cevap 1,358 göst.
0 oy
29 cevap 1,171 göst.
0 oy
10 cevap 323 göst.
0 oy
14 cevap 438 göst.

378,325 soru

11,323,719 cevap

34,775 kullanıcı