0 oy
92 göst.
Aile kategorisinde (134 puan) tarafından
Arkadaşlar Bebeğim 7 aylık ek gıdaya başladık haliyle bir şeyler yerken sürekli üstümüzü batırıyoruz naylon önlük denedim bez denedim peçete denedim hepsini söküp atıyor ya da peçeteyi yemeye çalışıyor giyilen önlükler den aldım o da çok büyük geldiği için istemiyor asılıyor Ben de bir iki tane badisini gözden çıkardım her yemekte giydiriyorum yıkıyorum lekesi az çıksa da yemeklerde tekrar kullanıyorum eşim kayınvalideme götürdü biraz o da tam yemek yiyecekti bende o badiyi giydirmiş Team benim duyduğumu duymadı ama ne bu böyle Dilenci gibi dedi Çok sinir oldum Sonuçta bu yemek yemek için giydirilen bir şey ben asla çocuğumu pisç giydirmem bu konu ile başa çıkabilen var mı Siz nasıl önlemler alıyorsunuz bu giysi batırma hakkında

5 Cevaplar

0 oy
(878 puan) tarafından
Valla batıyor da ben önce prille citiliyorum sonra atıyorum buyuk oranla gidiyor leke
(134 puan) tarafından
Denicem canım bulaşık deterjanı değil mi
(878 puan) tarafından
Evet bulaşık deterjanı
-Reklam-
0 oy
(1,621 puan) tarafından

8 aylık oldu hala bi elimde tabak bi elim de bez yediriyom :ermm: hele geçen gün tabağa bi vurdu üstü başı yerler hep yemek oldu benim yanımda karışacak kimse yok ama normaldede kaynanam falan öyle laf etmez ben kızsam oda bana kızar çocuk batıracak diye 

0 oy
(1,106 puan) tarafından
Vallaha benim kızım her yemeğini kendi yer. 1 yaşından beri. Kıyafetlere hiç umrumda değil kirlenen çok lekelileri atıyorum, lekesi çıkanları giydiriyorum. Sakın bebeğini kısıtlama o konuda.... İlerde ki becerisi öz güveni ek gıdaya başlıyor unutma annesi.... Pis diyenlere hiç aldırma bizde böyle de geç 
(612 puan) tarafından
Aha benden bir tane daha. Yaşasın kendine yetebilen bebekler :)
(1,106 puan) tarafından
Kız maşallah bildiğin koca kız gibi yemek yiyor kızım.... Üzümü salkımıyla veririm çöpünü getirir, zeytini hurmayı çekirdeğiyle veririm çekirdeğini çıkarır getirir.
(612 puan) tarafından
Şuan kaç aylık kızın. Gerçekten çocuklara fırsat verince yapıyolar. Biz blwyle başladık ekgidaya. Zaten en başından alisikti
(1,106 puan) tarafından
Şuan 16 aylık
(612 puan) tarafından
Aa kızımla aynı aydalar:)
0 oy
tarafından
Çocuk bu böyle böyle büyücek kaynanana niye ağzının payını vermedin
0 oy
(612 puan) tarafından

Onaltı aylık hiç önlem almıyorum. Çorbasını dahi kendisi içmek istiyor, asla elinden zorla alıp da yedirmeye çalışmam. Kirlenmesini de umursamam. En fazla leke olur çıkar gider, gitmezse de bebeğimin yemek hatırası olarak kalır :) 

İlgili sorular

0 oy
2 cevap 119 göst.
17 Ocak 2022 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Tusemin Annesi (11,505 puan) tarafından soruldu
0 oy
7 cevap 458 göst.
18 Mayıs 2020 Aile kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
10 cevap 262 göst.
27 Mart 2023 Aile kategorisinde Brf.... (39 puan) tarafından soruldu
0 oy
7 cevap 141 göst.
9 Ocak 2022 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu

379,749 soru

11,368,215 cevap

34,850 kullanıcı