0 oy
140 göst.
Diğer kategorisinde tarafından
Anneler 14 aylık bir oğlum var rabbim vanini sağ ersin ama çok yoruluyorum şimdi diyeceksiniz yorulmadan annelik olurmu sizinde bebekleriniz böylemi oğlum hiç hit sekilde ek gıda almadı istemedi hiç bir şey yemiyor tek sevdiği cennet hurması muz az şehriye çorbası bu kadar 

Sevmedikleri pirinç pialci bulgur pilavı yoğurt peynir zeytin kabak havuç domates salatalık yani tüm gıdalar hiç birini yemiyor anneler sabahları ne yapacağımı şaşırıyorum inaninki bide asla taneli bişi yemiyor mesela pirinç pilavı ni  yutmuyor bulguru kabağı sıvı şeyleri seviyor ya taneli gıda yemeyen bebw olurmu ek gıdaya 5 aylıkken tadın 6 aylıkken püre yedi aylıkken. Hafif püreli yedirdim günlük bir vay bardağı kadar yoğurt mayaladim taze taze halende yapıyorum taze yoğurt ama yok bebe yüzüne bakmıyor yoruldum artık tükendim kilo alması gerekiyor amaliyat için ofd Allah'ım agliyarak yemek.yedirmeye çalışıyorum kaşığı eline veriyorum tutsun yedin diye yok ağzını kilitliyor yemiyor açmıyor radio açıyorum oyuncak veriyorum ama yok iki tatlı kaşığı miydesine gidiyor çok üzülüyorum kötü bir anne miyim diye düşünüyorum eşim alnimdam öptü daha hiç hasta etmedin şükürler olsun diye çok şükür Rabbime ben sadece bakanım Rabbime emanet bebeğim nerde yanlış yapıyorum düşünüyorum ......

Bunları gözüm dolu yazıyorum doktora gittiğimizde ya yetersiz kiloda olursa geri baştan dön amaliyat olmadı için yeterli kilo olacak ne yapayım siz söyleyin anneler kusuruma bakmayın uzun oldu ama ılık kemik suyu yaptım hatta post açtım yesin diye beslensin diye herşey söylenmiyor herşeyi alıyoruz aklınıza ne gelirse ama yok yüzüne bakmıyor 

7 Cevaplar

0 oy
(4,961 puan) tarafından
Vitaminler değerleri baktır canım normal değil çocuk iştahsız olması bı yerde eksik var kan değerlerine bakit
tarafından
Bakittim bacım vallahi bakittim aman kendi kendine büyüsün demedim hiç hsrseyine bakittim ama yok yemiyor anne sütü ne güveniyor belkide
(4,961 puan) tarafından
Bence sen de sabret canım icmesin süt altarnatif alışsın mecbur belli süre zor olur ama basarirsin
-Reklam-
0 oy
(10,497 puan) tarafından
16 aylık oğlum var hiç bir şey yemiyor su sadece anne sütü şöyle diyeyim daha yemeklerin tadını yeni yeni öğrendi hani bir iki kaşık falan alıp bırakmıyordu seninki gene Cennet hurması falan yiyormuş benimki sadece anne sütü elma başka herşeyin tadını yeni öğrendi hastaneye gittik bir sürü ilaç verdi kan takviyesi alabilir falan diye gönderdi 

Sen de bı git cnm
tarafından
Gittim bacım gittikten sonra cennet hurması yedi işte tek sevdiği o
0 oy
(1,455 puan) tarafından
Ben 1 yaşına kadar her gün elma muz avokado bazen de armutu püre yaptım içine az bişey irmik haşlayıp koydum onu öğün arası olarak yedirdim iyi kilo aldırıyo ve seviyo. Ama benim oğlum taneli şeyleride yer bezelye nohut falan
tarafından
Kız bezelyesi ne nohutu bacım pirinç pilavı yemiyor
0 oy
(162 puan) tarafından
Benimkide 14 aylık püreli ve taneli  şeyler yemiyor ve aşırı hareketli yoruyor beni 
tarafından
Hemde nasil ömrümden ömür gidiyo
0 oy
(373 puan) tarafından
Çok zor Allah kolaylık versin
tarafından
Allah razı olsun canim dua et yeter
0 oy
(1,740 puan) tarafından
Canım dis mi çıkarıyor benim oglumda 15 inde 15 aylik olacak şimdiye kadar  çok şükür herdeyi yedi ama bu aralar bazen istemiyo alt azıları patlamıştı simdi de üstleri patlatıyor  uzun sürüyor inan yıpratıyo bu da ikimizi geceleri ağlayarak uyanıyor dalamıyor oturuyoruz 2 saat resmen seninki de ya disten yemiyodur yada bi kan değerlerine baktır derim cnm b12 demir eksikliği flan da iştahsızlık yapıyormuş 
tarafından
Saoalsin bacım baktırdım kullandık o ilaçlardan onları kullanınca yedi işte iki tatlı kaşığı
(1,740 puan) tarafından
Insallah duzelir canım yer tek hasta olmasınlar sağlıklı olsunlar da istekleri kadar yesinler ama işte biz yıpranıyoruz üzülüyoruz yemiyolar diye
tarafından
Aynen canim hayirlsii olsun
0 oy
(2,415 puan) tarafından
Dönem dönem yediklerini yemiyor tek tipe sarıyor bazen. 18 aylık olduk. Hani öyle çok çokyemesse de ayırt etmesi azaldı en azından.
tarafından
Ay ibslalah benimkide yavaş yavaş düzelir

İlgili sorular

0 oy
3 cevap 111 göst.
0 oy
8 cevap 154 göst.
0 oy
5 cevap 73 göst.
7 Mart 2022 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 65 göst.