0 oy
254 göst.
Aile kategorisinde (499 puan) tarafından
Ne zaman tavuk balık et alalım desem eşim sorun çıkartıyor her seferinde kendi yiyecegin kadar pisir diyor  al ben et yiyerek büyümedim diyor hadi kendimi geçtim 15 aylık bebeğim var Allahtan kurban etleri var da misafir gelince et al demeyip onlardan çıkartıyorum ama neden böyle yapıyor anlamıyorum sürekli ot bakliyat mı yiyelim mesela bir buçuk ay olacak neredeyse balık almayalı tavuk ne zaman yedik hatırlamıyorum kırmızı et de misafir geldikçe o da ayda bir anca ne yapmam gerekiyor eşim öyle diyince baba evinde her hafta et balık yerdik çok üzülüyorum durumumuz da iyi ama 

13 Cevaplar

0 oy
tarafından
Vejeteryan ki acaba
(499 puan) tarafından
Değil
-Reklam-
0 oy
tarafından
Sevmiyo demekki adam sen kendine gore yap niye kasıyon kendini onu anlamadim
tarafından
Askimmm
tarafından
Bebegiiimm ❤️
0 oy
tarafından
Bebeğin misafirden daha önemli bebeğine özel yapmalısın o eti misafire değil bence 
0 oy
tarafından
Sen al kendine yap ona et bırakma madem durumunuz iyi sevmiyor demekki yada cimri 
0 oy
(930 puan) tarafından
Var yemez mi vejetaryen mi kocanız anlayamadım
0 oy
tarafından
Maddi açıdan mi diyor acaba yada sevmiyor mu ki
0 oy
(404 puan) tarafından
Ay bende sebzeye hasretim. Eşim etsiz yemek yemez bende eti et olarak pişiririm ama kabak falan sade severim belki esin sevmediği için bahane üretiyor olabilir mi 
0 oy
(253 puan) tarafından
Bnde tavuk et ve balik yemem esim ve cocuguma gore yaparim onalr yer kalanida diger gun yerler. Bnde kendme sata yaparim. Yada baska bsi
0 oy
tarafından
Olabilir canım ya sen alışık oldugun şeye devam etmek istiyorsun eşinde öyle yani şöyle düşünsene yıllarca senin ayrı eşinin ayrı bi damak zevki oluştu 
0 oy
(4,089 puan) tarafından
Sen bebeğine ve kendine yap ona sebze yap 
0 oy
(7,791 puan) tarafından
Sende kendi yiyecegin kadar al yap ye... Oyle oyle o da alusir adam alma demiyomus ki
0 oy
(25,223 puan) tarafından
Ee sevmiyo demekki ne varki bunda benim eşimde balık yemez kendine kadar yap der 
0 oy
(612 puan) tarafından
Bebeğin daha çok küçük onun haftada 4 5 defa et yemesi gerekiyor. Balık da aynı şekilde haftada en az bir kez. Maddiyattan dolayı mı esin sıkıntı çıkarıyor acaba. Yani hadi siz neyse ama bebeğin gelisimi için önemli. 

İlgili sorular

0 oy
11 cevap 128 göst.
18 Şubat 2024 Yemek-Tarifler kategorisinde Gulnazyilmaz (1,184 puan) tarafından soruldu
0 oy
60 cevap 852 göst.
1 Haziran 2022 Yemek-Tarifler kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
14 cevap 172 göst.
0 oy
39 cevap 827 göst.
19 Ocak 2021 Diğer kategorisinde Selo De Bana (25,223 puan) tarafından soruldu

385,014 soru

11,515,184 cevap

35,174 kullanıcı

...