+2 oy
449 göst.
Aile kategorisinde tarafından
Bence iletişim dir

34 Cevaplar

+2 oy
tarafından
Gerçek aşk Allah aşkıdır
-Reklam-
0 oy
(1,862 puan) tarafından
Aşk.... aradigin belayı onda bulmaktır 
tarafından
Güzel söz imiş vay be
(1,862 puan) tarafından
Yani aşk aradığını bulmaktır kısacası sende eksik olan hangi duygu ihtiyacin varsa o kapatır orayı sonrada koca bir delik acar kanayan bir kez yaşanır zaten :)
tarafından
Evet haklisin
0 oy
(12,856 puan) tarafından
Tutkudur bence 
0 oy
(4,985 puan) tarafından

Valla kardeşim bekar diyorum aşk falan yalan bosver maddiyati iyi olsun zamanla seversin :D

tarafından
Hahajaa
0 oy
tarafından

Takıntı

tarafından
Takıntı ilginç bir yaklasim
(2,252 puan) tarafından
Cok mantikli bencr
0 oy
(333 puan) tarafından
Sevgi diye bir duygu vardır, sevgiyi ayakta tutanda, büyüten de saygıdır. Bu büyüyen sevgi zamanla aşka dönüşür aşk ise aşırı sevgi ve bağımlılık demektir.
tarafından
Önce mi sevgi bence önce ask oluyor sonra evlenince sevgiye dönüşüyor
(333 puan) tarafından
Önce sevgi oluyor çünkü sevgi herkese duyuluyor, sonra araya saygı girince bu dahada çok sevgiyi artırıyor ve aşka dönüşüyor. Örnek vereyim diyelim ki biriyle karşılastin iyi bir insan normal bir arkadaşın gibi seviyorsun onu, sonra o kişi sana saygılı bir şekilde davranıyor değer veriyor bu defa kendini çok özel hissedip o kişiye karşı aşırı sevgi duyuyorsun biz ise buna aşk diyoruz.
0 oy
(4,067 puan) tarafından
Belki klişe gelicek sana ama aşk görmediğin her saniye özlemektr bnce çnkü ben eşimn yanımda olmadığı her saniye özlüyorum yanıma geldiğinde ise içim o kdar çoşkulu sevgi dolu olyo ki tarfi yok bu duygnn ya çk seviyorum çok
tarafından
Bu klişe değil herkesin arayipta bulamadığı bir his rabbim yuvanu daim etsin
0 oy
(9 puan) tarafından
Kör olmaktır bacımm
tarafından
Onda haklısın işte koru körüne bağlanıyorsun evlenince de gözün açılıyor bazen sonuç güzel iken bazen hüsran
(9 puan) tarafından
Ama sorunsuz imtihansiz hayat yok ya kaynana ya cocuk ya es ya maddiyat ya saglik imtihan. Rabbim dagina gore kar verir. Ve vardir Allahin bildigi sabirsizsan sabrinu ceker. O kotuyse seni sabirlinkilar cenneti kazanirsin. Ben artik takmiyorum akisina biraktim saclarim beyazladi 27 yasindayim önler bembeyaz 1 gecede oldu. Nefes aliyorum saglikliyim karnim doyuyor cocuklarim saglikli mutlu ya gerisi hal olur..
tarafından
Boya kız saçlarını boşver takma
(9 puan) tarafından
Boyamiyorum 1 yil oldu aynaya her baktigimda kendime hatirlatiyorum eskisi gbi bole saf olur herkese yardim edersen senide bole uzerler diye. kimse umrumda degill merhamet fedakarliga da hic gerek yok haddinden fazla bunu yapiyorum mutluyum. Kendim cocugum sagligim vallahi. :) iyiyim merak etme cnm benim o 1 yilda 5 kat akillanip olgunlaştim
0 oy
(7,026 puan) tarafından
Bence aşk kavuşamamaktır.

Bütün eski aşıklara bakın hiç biri kavuşamamış.
tarafından
Kavusmayinca hep hayali güzel geliyor ama kavuşunca iyi kötü tüm yönleriyle tanıyorsun onu ve böyle kabul edebiliyor isen bence o gerçek ask
(316 puan) tarafından
Bncede bizim akrabalar hepsinin aşık olduğunu insanlar olmuş zamanında hiç biride evlenmemis
0 oy
(7,196 puan) tarafından
Kavusamamak, dokunamamak , iliklerine kadar hissedip bir parca kokusuna hasret kalmak , o duyguyu bir daha hiç bir şekilde farklı kiside yasayamayacak olmak ... Aşk denilince aklıma hep dipsiz bucaksız bir özlem bir hastet gelir ... 
tarafından
Güzel
0 oy
(763 puan) tarafından
Aşk ateştir,aşıkta pervane.. Ateşin etrafında dönüp duruyoruz,yanacağımızı bile bile..
0 oy
(7,654 puan) tarafından
Aşk 

Kalbinin ritmini degistiren kisidir
0 oy
tarafından
Aşk, bir birini tamamlamaktir.

Yani benim eksiklerimi eşim doldurur, onun eksiklerini ben. Rabbim o yuzden bir cift yaratmis, digeri digerini bulsun diye
0 oy
(435 puan) tarafından

Aşk diye bir şey yok bence sadece çok sevmek var zaten kimi çok seversen de çekip gider. Ve Mevlana ekler;

Allah der ki; kimi benden çok seversen onu senden alırım… Ve ekler; “Onsuz yaşayamam” deme, seni onsuz da yaşatırım. Ve mevsim geçer, gölge veren ağaçların dalları kurur, sabır taşar, canından saydığın yar bile bir gün el olur, aklın şaşar. Dostun düşmana dönüşür, düşman kalkar dost olur, öyle garip bir dünya.

0 oy
(9 puan) tarafından
Kesinlikle bizim yaşadığımız şey değil 
0 oy
(316 puan) tarafından
Bana göre adranalin 
0 oy
(1,465 puan) tarafından
Onun sizi düşünüp hareket etmesi bence . Sevdiğiniz tatlıyı almasi yada siz çocuğu uyurken yemeği yapması sizi doyurmaya çalışmasi gibi gibi...

Söylemekten çok göstermek bence sevdiğini
0 oy
(103 puan) tarafından

Oğluma birsey dokundu galiba lahmacundan şüphe ediyorum ilk defa yediği birsey de değil ilk emerken oldu birden kustu dedim herhalde fazla emdi kustu sonra uyudu uyurken birden yine kustu 3 kez kustu 4. De kusmadı midesi bulandı sadece simdi yine geri uyudu yardımcı olurmusunuz ne yapablrm 16 aylk

0 oy
(734 puan) tarafından
Aşk onun mutluluğu için  gitmektir.
0 oy
(119,340 puan) tarafından
bence nefes almaktir

İlgili sorular

0 oy
9 cevap 159 göst.
6 Ağustos 2021 Aile kategorisinde Serra (564 puan) tarafından soruldu
+2 oy
5 cevap 395 göst.