+1 oy
353 göst.
Diğer kategorisinde tarafından
Nerden geldi diyeceksiniz benim koca biz sevgiliyken sigara içmezdi kiloluydu sigara içtikten sonra zayıfladı hep acaba diyorum ben bu boğazımı tutamıyorum sigaraya mı başlasam belki iştahım kesilir diye:)) linclemeyin ha yeminle saçma sapan şeyler düşünüyorum veremiyorum kiloları emziriyorum da tabiki içmem sevmiyorum kokusunu bile ama ne bilim aklıma gelmedi değil bu emzirirken zayıflayanlar nasıl oluyor ben emzirdikce de acıkıyorum ya:(

10 Cevaplar

0 oy
tarafından
Yok be kesmez camiş gibi yiyom ben :)
(1,862 puan) tarafından
Zayıflamam lazım yaw:)
tarafından
Sus bee meziriyon diyet yapsan bebenin sutu olmaz ahahha kocakari oldum suan :)
(1,862 puan) tarafından
Amma zayıflamam lazım sezeryan olduydum sporda yapamıyorum:) iki sene bole mi gezcem emiyorsa yani bi kocam var onuda kilomla kaybedemem o dagiderse kimse kalmaz:)
tarafından
Gitmez o senin gibi hatunu bulmus sıkıyosa kacsin :)
(1,862 puan) tarafından
Demi ya haklısın bak :)
-Reklam-
0 oy
(5,132 puan) tarafından
Peki ya sigaraya başlayıp kilon aynı kalırsı, bu sefer 2 sağlık sorunu hem fazla kilo hem sigara  no no no 

Bebeğine de yazık sigara anne sütünden geçer 
tarafından
Yok kız vala kokusuna bile gelemiyorum eşim içiyor dayanamıyorum çok kişi var çevremde içen de ne bilim bir an aklıma geldi işte yazayım dedim hele zayıflatıyor mu diye:)
(5,132 puan) tarafından
Yok ya eşim içiyor, asla bir faydası olmaz bunun. Stresliyken daha çok içiyor daha az yiyor genel olarak fazla kilosu var
0 oy
(7,654 puan) tarafından
Diyet listesinin başında sigara oluyor:))
tarafından
Hahaha dimi onuda yazsın diyetisyen:)
0 oy
(7,791 puan) tarafından
Sigara emtibolizmayi hizlandiri bide su var sen ioini koparinca cikolata cekirdek yiyon kilo aldiran seyler yani o sigara iciyo...
tarafından
Aynen kız meyve getiriyorum tatlı getiriyorum yemez doğru düzgün cips yer misin diyorum adama yok diyor lan insan cips sevmez mi ya cidden yemez hiç tatlı turu şeyleri yine öyle bende nerde kilo yapacak bir şey varsa yerim gece 1 de ekmek arası yiyordum gelmişti fare yine ne yiyorsun diyor hem zayıf hemde laf sokuyor adam bana:)
(7,791 puan) tarafından
İste asil sebep bu  cnm
0 oy
tarafından
Acıktıkça yemek yerine su flan iç o zman zayıflarsın canım :) yediğin sürece istediğini iç veremezsin kilo
tarafından
Bende doğumdan 1 ay sonra 70 kiloya inmiştim 82den sonra yavaş yavaş vermeye devam ettim benimde yitesim geliyo emzirdiğim için ama ben tutuyorum kendmi su içiyorum yemiyorum
tarafından
Kız yemesem basım ağrıyor sabaha kadar uyuyamıyorum gece karnım gurulduyor aşırı kötü oluyorum ben orucken bile millet sularla karnını doyururdu sünnet olmasa suyla bile başlamam direk yemek yiyordum ya sadece tek hatam şuydu 3 ay korunma hapı kullandım onda çok iştah açtı pişman oldum gece 4 de bile neler neler yemezdim acikirdim şuan çocuğum eskiye göre daha çok emiyor ama gece 4 de öyle çok acikmam yani termal tayt falan da alıp evde kosturacam ya 73 kiloyum basenlerim var spor yapmasan kalir çok kilo versem de basen sporsuz gitmiyor kapaliyim bir de tunik giyince arkadan belli ediyor ne kadar geniş alsam da olmuyor
tarafından
Taytlar işe yarıyor canım sporla verirsin o zman gece yemek direkt kilo ypar ya az ye bari duramıyosan da
tarafından
Meyve yiyorum artık vala ekmekten iyidir
tarafından
En mantıklısı canım. Salatalık ya yiyebilirsin acıktıkça
0 oy
tarafından
Teşvik gibi olmasın ama bnde sigarayla zayıfladım 
tarafından
Hahaha yok kız ben öyle irademe hakim olabilirim:)
0 oy
tarafından
Bnm kardeşimde öyleydi kiloluydu sigaraya başlayınca zayıfladı 
tarafından
Vala kimi zayıflıyormus kimi aynıymış
0 oy
(202 puan) tarafından
Sigara istahi kesiyo evet ben sabah kahve sigara yaptim mi 3-4 saat kahvalti aramam. Tabiki yiyorum ama yemesem yemem ac hissetmiyorum yani. Ama zayiflamak icin de sigaraya baslanmaz. Keske birakabilsem de kilo alsam. Sakin ama sakin oyle bi hata yapma. Dertsiz basina dert alirsin.
tarafından
Yok canım ya gece gece öyle bı gelip gitti sabah kalktım yine boğazımı tutamayıp yedim:)
0 oy
(3,730 puan) tarafından
Sigara içince insan daha az acıkıyor iğrenç bir tadı olduğu için yediğin hiç şeyden de zevk alamıyosun 10 yıldır içiyordum hamile kalınca bıraktım şimdi sürekli aklıma geliyor ama inşallah hiç başlamam çok korkuyorum. Kendini ateşe atarsın boşver kilolu kal
tarafından
Herkes öyle diyor ya icende pişman bende kocama diyorum bırak içme ki biraz kilo al diye
(3,730 puan) tarafından
İnşallah oda bırakır canım eşimde bende çocuğumuz sayesinde kurtulduk inşallah hiç başlamayız
tarafından
İnşallah kız vala kokusuna bile gelemiyorum ben bakma içsem zayiflarmiyim dedigime
(3,730 puan) tarafından
Ne güzel valla canım zaten bi kereden bişey olmaz diye başlıyorsun zaman geçtikçe kokusunu da kabulleniyosun gerçekten bağımlılık kafa da başlayıp kafa da biten bişey
0 oy
tarafından

Kızımi. Kaybettigimde. Günde 2 paket içiyordum. Yatmaya yakın 3 CÜ paketi aciyordum. Sonuç 1 gram vermedim.   Sıgara ile kilonun alakası yok yani

İlgili sorular

0 oy
3 cevap 72 göst.
0 oy
2 cevap 143 göst.
10 Ocak 2024 Diğer kategorisinde Hicran_yldz!! (2,307 puan) tarafından soruldu
0 oy
14 cevap 571 göst.
4 Ocak 2022 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
8 cevap 127 göst.
13 Kasım 2022 Diğer kategorisinde Ashshhshs (996 puan) tarafından soruldu