0 oy
452 göst.
Aile kategorisinde (1,161 puan) tarafından
ben esimle  kacib evlendim.. her kes evi yok  evlenme dedi annemde vermiyordu bu yuzden yascada 9 yas var aramizda   yakisiklida diyil   her kesin dediklerine gore. ama  ben evlendim 2 senemiz.doldu iykide evlenmisim diyorum kiradayiz. kit kanat keciniyoruz.  ama    inanin  bunlari hic sorun etmiyorun bir tane altinim bile  yok gelinlik bile  giymedim dugun falan hic bir sey olmadi. esimin imkani yok diye istemedim. simdi caliyor.   kurusuna  kadar evde  bir kere. olsun dosari cikmaz  isden gelince evde  olur  pazar gunu bile  bizle  beraber  kecinir.  kizimiz  var.  geceler  kendisi uyutur.  kizim hasta  baya. ayakda sallayarak uyur geceler   geceler kalkar bir iki saat bakar ben uyurum.  yani cok sukur diyorum iyki evlendim.   hic bir seyim olmasada  en guzel  es benim esim kalbini seviyorum.  bize bagliligini seviyorum.  her kes gibi isden gelib kumandani alib tvye bakmaz. asla  kizimizla  oynar  sora  uyutur. kizimi.   o yuzden gercekden paranin  altinin hic bir  onemi yokmus. gercekden. rabbim tum  kadinlarin kocalarinin kalbine merhamet salsin insAllah amin

23 Cevaplar

0 oy
(1,856 puan) tarafından
Yanlışın var kadını para yokken 

Erkeği de para cokken sinarsin 

Yani şuan kocan sana sukrediyor sen de varlıklı olunca o zaman göreceksin 
(1,161 puan) tarafından
cok doru canim benimm.   biz fakirlikde zenginlikdede  beraber  oluruz
-Reklam-
0 oy
(4,262 puan) tarafından
Masallah Allah mutlulugunuzu arttirsin 

Ama zaten esiniz yapmasi gerekenleri yapiyo, siz zamaninda yanlis yapmissiniz kacarak, bu yanlisi bastirmak icinde yasaminizda ki iyi yanlari ortaya cikariyosunuz, hersey para mal mulk degil tabi, ama parasi olsaydi bakalim nasil olcak, erkegi parasi varken goreceksin derler, siz hic bisey istememissiniz istemiyosunuzda zaten size sukretsin, yapmasi gerekenleri bile yapmamis, maddi olarak hazir degildi de sizi neden kacirdi evlendi 

Ayrica sizi buyuten anneyi babayi hic mi dusunmediniz, yazik degil mi annenize, evden bi kiz kactiktan sonra ki ortam nasil oluyo biliyo musunuz, ailenize cok ayip etmissini, onlarin hakki degil miydi yetistirdikleri kizlarini usulune gore evlendirmek evden telli duvakli gelinlikle cikarmak, yaptiginiz yanlisi iyi biseye donusmus gibi anlatip bekarlara ornek olmayin lutfen, allah sonrasini iyi etmis daha da iyi etsin, ama bu durum bastaki yanlisinizi degistirmez 
(1,161 puan) tarafından
ailem kacacagimi biliyordu onceden canim ben bir  yildanfazla  nisanli kaldim bir yuzuk bile  ailem almadi babamla  annem ben cocukken bosandilar. bizim aile durumumuz cok karisikdi. bu yuzden ailem yuzunden nisanim bozuldu
(4,262 puan) tarafından
Anliyorum aile durumunuz hos degilmis, ama yaptiginiizin yanlis oldugunu degistirmez bu, keske sizde calisip eksiklerinizi alsaydiniz, ben kendim calisip evimin esyasi,ceyizim, yuzugumu falan hep kendim aldim, aile yuzuk almadi diye bahane olmaz kusura bakmayin
(1,161 puan) tarafından
canim benim insan yasadigini kendi biliyor.  ben calisdim canim.    18 yasimdan disaridan universite okudum. kendi universite  parami kazandim. 5  yil calisdim okulumu bitirdim. sukur  diplomam var.  ve   ben calisip  kazandigimin yaridan cogunuda  ailme  verdim. benim annem abilerimi calisdirmazdi ama  beni calistifip parami alirdi.  babam desem bir defe arayib biri sormayam biriydi iki erkek abim calismadi onlari ailem okutdurdu ama  ben kendim okudum bilmeden boyle    insanlari kinamayin ha  ben evlendiyim zamanda  esimin annesi annemi aradi annemde  yuzlerine   veremem dedi. babama soyledik oda  abinin su an universitesiyle  mesqulum bu islerle  sora ilgileniriz  dedi. birini bakip yarqilamak cok kolay. ama  bir insani tanimak yarqilamak icin hayatini yasamak gerek.
0 oy
(1,681 puan) tarafından
Allah'ım daim etsin mutluluğunuzu ama sana katılmıyorum. Evet para mutluluk değildir ama para olmayınca da olmuyor. Yakışıklılık derken de evet aşırı yakışıklı değil ama göz doldurması gerek sonuç olarak bir ömür yüzüne bakacaksın. Ben böyle düşünüyorum. Parasız da mutlu olunmuyor sıkıntı sıkıntı bir yere kadar. Allah'ım herkese yardım etsin devir de zor herşey ateş pahası 
(1,161 puan) tarafından
canim benim isleyib para kazanila bilir.  calisirsin paran olur. bazi erkekler evde oturub kari parasini yiyor. oylelerindense hic olmasin.

İlgili sorular

0 oy
39 cevap 1,119 göst.
13 Temmuz 2022 Diğer kategorisinde Ashshhshs (996 puan) tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 84 göst.
15 Haziran 2023 Diğer kategorisinde denizimsi (6,435 puan) tarafından soruldu
0 oy
7 cevap 331 göst.
16 Nisan 2023 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
5 cevap 182 göst.