0 oy
451 göst.
Aile kategorisinde (1,161 puan) tarafından
ben esimle  kacib evlendim.. her kes evi yok  evlenme dedi annemde vermiyordu bu yuzden yascada 9 yas var aramizda   yakisiklida diyil   her kesin dediklerine gore. ama  ben evlendim 2 senemiz.doldu iykide evlenmisim diyorum kiradayiz. kit kanat keciniyoruz.  ama    inanin  bunlari hic sorun etmiyorun bir tane altinim bile  yok gelinlik bile  giymedim dugun falan hic bir sey olmadi. esimin imkani yok diye istemedim. simdi caliyor.   kurusuna  kadar evde  bir kere. olsun dosari cikmaz  isden gelince evde  olur  pazar gunu bile  bizle  beraber  kecinir.  kizimiz  var.  geceler  kendisi uyutur.  kizim hasta  baya. ayakda sallayarak uyur geceler   geceler kalkar bir iki saat bakar ben uyurum.  yani cok sukur diyorum iyki evlendim.   hic bir seyim olmasada  en guzel  es benim esim kalbini seviyorum.  bize bagliligini seviyorum.  her kes gibi isden gelib kumandani alib tvye bakmaz. asla  kizimizla  oynar  sora  uyutur. kizimi.   o yuzden gercekden paranin  altinin hic bir  onemi yokmus. gercekden. rabbim tum  kadinlarin kocalarinin kalbine merhamet salsin insAllah amin

23 Cevaplar

+1 oy
tarafından
Masllah canım Rabbım daim etsin ..
(1,161 puan) tarafından
amin camin tum kadinlar  mutlu olsun
-Reklam-
+1 oy
tarafından
Huzur varsa gerisini insan pek önemsemiyor Sarayın olsa ama o sarayın içinde huzursuz olsan ne işe yarayacak dimi
(1,161 puan) tarafından
evet  canim ya inan kiz vaktimin elbiselerimi giyorum ama  hic sorun etmem.   esimde  hep der  sen cok dusuncelesin asla  bunlar  icin tartismazsin benle. o kadar  iyi yonleri varki bazi seylerde  susmak gerekiyor. ruzini veren Allah bende  calisib evimize  destek olacam insAllah
+1 oy
tarafından
Yakışıklı zengin olsa ne olur evde huzur olmayacaksa..yakışıklı zengin olsa ne.olir alkol içip şiddet uygulayacaksa..değersiz hissettircekse..eve gelmeyeeksse..görmezden gelecekse..önemli olan.huyu suyu kalbi nasıl sevdiği ..
(1,161 puan) tarafından
cok cok haklisin canm benim
0 oy
(5,311 puan) tarafından
Rabbim daim eylesin muhabbetinizi  
(1,161 puan) tarafından
amin canim tum evlerde rabbim huzur  nasip etsin
(5,311 puan) tarafından
Amin cnm
0 oy
tarafından
Allah mutluluğunuzu daim eylesin canım zengin olup mutsuz insan çok fazla 

Benım eşimde öyle bzde kaçarak evlendik dedıler Kı bunun hc bişeyi yok kız verilmez kaçtık herşeyimizde oldu bin şükür bzimde 2 yıl olmak üzere evleneli yüzüğüm altınım yok düğün kına vs yapma imkanımız yoktu yapmadık imkanın olsaydı yine düğün yapmazdım(o paraya ev peşinat vermeyi tercih ederdim) geceleri hep eşim bakar kızıma akşamları gelir bzımle ılgilenir kızımla oynar uyutur doyurur evden işe işten eve gelir hc Bi yere gitmez pazar gunleri beraber gderiz gidilecek yer varsa çok mutluyuz çok şükür elhamdülillah 
(1,161 puan) tarafından
ay ayni bizim gibi . rabbim hic birimizin mutlulugunu bozmasin canim. benim. bir  omur. mutlu olalim insAllah.
tarafından
İnşallah canım sağol
0 oy
(14,030 puan) tarafından
Benim eşimde öyledir çok şükür Allah herkesin yuvasına huzur versin inşallah
(1,161 puan) tarafından
amin canim benimm. tum evlere  rabbim huzur versin
0 oy
(1,370 puan) tarafından
Tabi paranin   pulun yakisikli olmanin mutluluga engel degil benim gozumde ewim en yakisikli zaten:))) beni mutlu etsn yeter
(1,161 puan) tarafından
aynen zaten oyle  benimde esim benim icin dunyanin en yakisimli erkeyi. zaten her kese soylerim benmim gozumden esimi bir gorsez  boyle  soylemezdiz  diye
(1,370 puan) tarafından
Evet haklisn cnm:)))
0 oy
(15,823 puan) tarafından

Rabbim dahada iyi etsin inşallah zamanla herşey oluyor sağlık ve huzur olsun inanki gerisi boss:)

(1,161 puan) tarafından
aynen canim bende calisib  yardim edecem bir kac  yila  evimizde olur insallah
0 oy
tarafından
Hamd olsun benim eşimde öyle ev almaya kalktık baktık huzurunuz gidecek vazgeçtik azıcık asım ağrısız başım sarayda oturup akşam sabah aglayacagima böyle çok çok mutluyuz Allah'ıma bin şükür herkese nasip etsin Rabb'im 
(1,161 puan) tarafından
aynen canim ya. bizde ev  alamadik. cok sukur onemli olan huzur evi ev yapan icindeko sevgi sayqi nesedir  bana  gore.
0 oy
tarafından
Şuraya çokça kalp birakiyorum ❤️❤️ :) 
(1,161 puan) tarafından
rabbim o g7zel kalbine  gore versin
0 oy
tarafından
Maşallah ne güzel. 
(1,161 puan) tarafından
cok tsk ederim
0 oy
tarafından
Rabbim daim etsin inşallah canım bir erkeğin kalbi güzel olsun yuz güzelliği gelip geçici 
(1,161 puan) tarafından
aynen canim kalb gozutle  bakinca  zaten canim yuzude  sana guzel geloyor  ben esime  ilk gorusde  asik olmusdum. ilk gorduyum an ona vurulmusdum
0 oy
(4,961 puan) tarafından
Aynen öyle canım para dünya için geçerli mutlu ailenin sırrı paradan altından gecmiyo  rabbim herkesi iyilerle karşılaştırsn. Tek olmasını hazmetmedigim şey kaçıp evlenmek keşke öyle olmasaydi
(1,161 puan) tarafından
canim benim annem babam ayriydi zaten.  ben onceden 1 seneden  cok nisanli kaldim ailem  nisanlima yuzuk bile  alib takmadi nisan bile  yapmadi bu yuzden nisanim bozuldu. gercekden cok kotu durumdaydim biliyordumki yine  oyle  olsa  yine  ailem bir sey yapmaz  en iyisi bu yoluydu bana gore
0 oy
(8,978 puan) tarafından
Masaallah canım...ne kadar para tıp desek de bence en önemli şey işte saygı sevgi kafanın yastığa huzurla koyman
(1,161 puan) tarafından
evet  canim ya  para  calisib kazanilan bir sey onemli olan o paranin eve harcanmasi erkek kazinib dagitdikdan sora  paranin ruzisi kalmaz ya
0 oy
(407 puan) tarafından
Maşallah canım Allah mutluluğunuzu bozmasın bende küçük yaşta eşimi sevip kaçarak evlendim çok şükür hiç yokluk sıkıntısı çekmedim herşeyin vardı eşimde çok yakışıklıydı ama bana karşı hep uzak soğuk oldu ailesi her zaman benden önce geldi hiç kıymet vermedi içimdeki sevgiyi öldürdü artık evlilik sadece mecburi bişeymiş gibi devam ediyor bene onu umarsamıyorum çocuklara verdim kendimi inşallah birgün benim evliliğinde huzura kavuşur
(1,161 puan) tarafından
insAllah canim ya.  Rabbim sabrinin sonunu huzur versin.  en onemlosi bu huzur
0 oy
(5,132 puan) tarafından
Sağlik, iç huzuru evdeki huzur sevgi.... Hiç bir maddiyat yerini tutamaz
(1,161 puan) tarafından
aynen canim benim
0 oy
(1,207 puan) tarafından
Cok  guzek canım Allah daim etsin . Bende kaçarak evlendim inanki insan o yüzden değmesini istiyo kaçıp gittin hani gittiğine değsin gibilerinden  . Merhamet bi insana yakışan en güzel şey bence merhamet varsa hersey vardır.  Para mal mülk bi yere kadar . Düğünüm  falan hepsi oldu benim demen gibi azla da yetindim  Allaha şükür  hiç başım öne eğilmedi  inşallah eğilmez başlar iki sıkıntılarimiz  oldu yalan yok ama maddi anlamda çünkü hayat şartı geçinmek gerçekten zor Allah herkesin yardımcısı olsun o yüzden 
(1,161 puan) tarafından
maddi anlamda gercekden cok zor  kecinmek.  su dovurde hatda bide bebek olunca  lap zor
(1,207 puan) tarafından
Öyle canım krndi ihtiyacını erteliyosun yeri geliyo ama bebek olunca hele bide iki tane olunca hiç bisekilde ertelenmez
(1,161 puan) tarafından
aynen  canim bizdede  vallah oyle.  birine yetismek zor ikisine  daha zor  olur biliyorum
0 oy
tarafından
Evet cnm paranın malın mülkün çokta önemli olmadığını senin gibi çok nadir insanlarda görüyoruz  

En önemli şey SAĞLIK    HUZUR      MUTLULUK
(1,161 puan) tarafından
evet  canim  ne  bileyim eskidende zengin biriyle  evlenmem derdim
0 oy
(1,850 puan) tarafından
Kız anlatma nazar olur maşallah diyelim nazar değmesin Allah mutluluğunuzu daim etsin
(1,161 puan) tarafından
amin insAllah
0 oy
(2,651 puan) tarafından
Maşallah Allah korusun kem gözden yuvanızı 
(1,161 puan) tarafından
amin tum evler3le

İlgili sorular

0 oy
39 cevap 1,118 göst.
13 Temmuz 2022 Diğer kategorisinde Ashshhshs (996 puan) tarafından soruldu
0 oy