0 oy
594 göst.
Aile kategorisinde (55 puan) tarafından
8.5 aylık hamileyim sorunsuz bir gebelik yaşıyorum cinsel ilişkinin doğumu kolaylaştırdigini biliyorum.. iliskiye çok meraklı bir kadın gibi görüp kırıcı yorum yapmayın lütfen biraz üzüntü ile yazıyorum çünkü.. nerdeyse bir aydır esimu cinsel olarak uzak duruyo benden çekici bulmuyo herhalde artık beni karnım iyice büyüdu ilişki esnasında pozisyon olarak zorlanıyodu son zamanlarda sanki bir görev gibi bir hal almıştı şimdi o his de gitti bebeğe zarar olur falan diye düşünmuyoruz öyle bir durum yok çünkü.. başka bir sorunumuz da yok zaten doğuma da az kaldı inşallah ama sonrasında??? Doğumdan sonra bana olan şehveti ilgisi geri gelir mi.. şu anda karnımi ve göğüslerimi görmek bile istemedigini düşünüyorum büyüdüler sarktilar karardilar çekici gelmiyo gozune ve benden sogumamak için yanaşmadıgini düşünüyorum.. bir şey söylemiyo yorgunum falan diyo sen bebeği düşün diyo ama üzülüyorum bu durumada.. 1.5 yıllık evliyiz daha yeni sayıliriz yani..

23 Cevaplar

0 oy
tarafından

Korkuyorlar cnm  seninde hormanlar tavan olduğu için böyle düşünüyor sun doğumdan sonra düzelir

-Reklam-
0 oy
tarafından
Hamılesin doğuma da az kalmış senı yormak istemiyordur belki eşin canım begenmemek gbı bir lüxü yok onun çocugunu taşıyorsun
tarafından
Ben onu kastetmemiştim tabıkıde ıkısının bebegı ıkısının çocugu hayat ortak çocuk ortak
tarafından
Kusura bakma cnm ben tamamen yanlış anlamışım
tarafından
Önemli değil canım anlaştık ya önemli olan o
tarafından
❤️☺️❤️☺️❤️☺️
tarafından
:-)))
0 oy
(1,369 puan) tarafından
Bilmiyorum bazen erkekler bebek büyüdükçe hareketlerini hissetdikçe kıyamıyormuş herhalde.  Gebe psikolojisiyle abartma kendine yüklenme çok için içini yiyorsa mutlaka eşinle konuş 
0 oy
tarafından
Sana asöylemese bile korkuyodur bebeğe bişey olacak diyr
0 oy
(119,268 puan) tarafından
erkeklerin buyuk cogunlugu korkuyo basi assagada yaa degersem dusuncesi oluyo senin vicud deformasyonunla alakali degil
0 oy
tarafından

Niye beğenmiyormuş onun bebeğini taşıyorsun 

Bende hamileyim 40 haftalık

Benim eşim sırf korkusundan yanaşmıyor yatarken bile yatağın en ucuna gidiyor düşmekten son anda kurtuluyor resmen rahat etmiyorum diyor bebeğin hareketlerini hissettikçe daha da geri durmaya başladı normal uzanırken bile otururken bile bak karnın sıkışıyor bak bacağıma çarpıyor bilmem nee.... 

Bir iki kere gizlice açıp hamile eşle birlikte olmakla ilgili vaaz dinlediğini falan duydum sesini kısmış bide ben duymayayim diye birden girdim odaya kapattı direk sonra baktım.ne dinliyordu diye :D

(100 puan) tarafından
Kız okurken ben yazdım sandım :) aynı benim eşim gibi bende 39 haftalığım ilk başlarda bende dedim artık beğenmiyo soğudu falan diye kendi kendimi yedim bitirdim pisikolojimi bozdum ama sonrasında hal ve hareketlerini davranışlarını kıyamayışını görünce benimde düşüncelerim değişti benim ikinci evliliğim ilkinden öyle şeyler gördüm ki şimdi iyi ki diyorum iyiki bu adamla evliyim
(55 puan) tarafından
:)) benimkide dinliyodu öyle şeyler
0 oy
tarafından
Biraz empati yap canım. Sen olsan bencil davranıp eşinden böyle şeyler isteyebilir miydin? Sorun seni beğenmemesi değil. Sen anneysen o da baba olacak. En az senin kadar yavrusunu düşünüyor olaya duygusal bakıyor. Seni de yavruyu da incitmekten korkuyor. Aklına kötü şeyler getirme tatlım 
0 oy
(1,363 puan) tarafından
Benim 2. Gebeligim ve evet bebege bir sakincasi yok, riskim yok, 27+5 haftaligim. Uzaklasmadikta  hiç, ama mesela eşim canin acidimi diye sorar devamli. Karnin agriyomu, iyimisin hani canim yanmasin diye ugrasir. Yoksa ben ona 2 evlat vermisim o benim fiizigimle ilgili agzini acamaz  actirmam da zaten. 
0 oy
tarafından
Canım endişeni anlıyorum evlat elbette önemli ama karı koca olduğunu unutmamalı insan son aylar eşim benden soğur mu diye bende üzülüyordum çünkü onu seviyorum. Yapı olarak eşin nasıl biri bilmiyorum eşim çok Duygusal bana bebek iyice büyüdü kendimi kötü hissediyorum sanki o da yanımızda gibi hissediyorum o varken sana dokunmak kendimi kötü hissettiriyor demişti çok şükür bebeğim 6.ayi bitirdi eşimle eski halimize döndük zaman ve sabır diliyorum bebeğini hayırlısıyla kucağına al herşey normale döner eşini de anla empati kur hamilelik hormanlarım da devrede:) eski vücudun ve kadınlığın çekiciliğin hepsi geri gelecek bir melekle geziyorsun eşinde haklı yuvana bol bol aşk diliyorum ❣️
0 oy
(1,370 puan) tarafından
Bizdede tam tersi   korkuyor olabilir esinde 
0 oy
tarafından
Ya kötü düşünme ben daha hamile kalmadan eşim diyordu ben yapamam çocuga zararı olur sorumlu hissederim vs vs diyordu. İnterntte de okudum eşi hamile olan çoğu erkek bu pskilojiye giriyor. Ben tüp bebekle ikizlere hamileyim 4 bucuk aylık. Tüp bebek tedavisine nisanda başladık ondan öncede eşimle 1 ay ayrı kaldık yurtdısındaydı. O zamandan beri yok cinsel ilişkimiz. Riskli gebelik oldugu için de basından beri yasak şubatta doğumum olucak yaklasık 1 yıla yakın ilişkimiz olmamıs olucak. Doktor müsade etse bile yapmayız korkuyoruz. Eşimde istemiyor. Bence çok düşünme bu konuyu erkekler bir çoğu aynı psikolojide
0 oy
(404 puan) tarafından
Benim eşim bebeğin hareketlerini hissettiğinde beri yanaşmıyor bence sevin nice ****** hisli kocalar var afedersin düşük riski kanama yada eş isteksizliği demeden eşinin tepesinden inmeyen şükür ki eşin sana bebeğine bişey olacak diye korkuyor ben 9 aylık hamileyim tam 4 haftalıkken öğrendim kanamam vardı ilk 3 ay yasaktı sonra doktor serbest kıldı ama eşim hep tedirgin oldu canın yanar dedi yada bebeğe bişey olur 2 defa benim zorlamam ile oldu şimdi desen asla yanasamaz bu beni sevmediği ilgisi kaybettiği anlamına gelmez ağzımdan çıkan 2 letmez yani evlilik sadece cinsellik değil. Dediğim gibi hormonal düşüncelerden kurtul ve şükret ki anlayışlı eşin var 
0 oy
(4,698 puan) tarafından
8 aylık artık ben 8 aylıkken kendim korkuyordum birşey olur diye ki eşimde artık çok korktuğunu söyleyip doğuma kadar yapmadık koronadan dolayı eşim yanımdaydı zaten hep ilgilendi benimle hiç aklıma kötü bir şey gelmedi 
0 oy
tarafından
Korkuyorlar :) doğru pozisyonda zararsız aksine faydalı olduğunu söyle sen yaklas
0 oy
(1,850 puan) tarafından
Ben erkek olsam karnı birnunda bı kadın ile ilişkiye girmeyi kadına eziyet olarak görürüm.

Benim eşim 9 ay nerdeyse 5 6 kez yanaştı bana bebeğe bişey olmasın diye. Ama doğum yaptım 40 nezaman çıkacak diye etegimde dolandı tabiri caizse. Sogumaz esin merak etme herşey cinsellik değil sen şimdilik bebeğini düşün.
0 oy
(2,875 puan) tarafından
Bugün herkes bı gergin niye tartışma yaşanacak şekilde yorum yapıyorsunuz ki cevap vermek isteyen cevap verir :) soru sahibi bence eşin korkuyo bebişe bişey olursa diye az kalmış ya doğuma o yüzden düzelir merak etme.. amaaan 3 günlük yalan dünya kalp kırmamak lazım ♥️
0 oy
(1,577 puan) tarafından
Kız korkuyordur bizimde ne tehlike ne başka bisey vardı ama 6. ayda bıraktık ilişkiyi. Bebeğe bisey olur diyordu benim eşimde. Doğumdan sonra düzelir merak etme. Sen bebeğini sağ salim doğurmaya bak❤
0 oy
(1,924 puan) tarafından
Normal bence altında başka bişey arama. Benim eşime izin versem her gün olur ama artık karnım büyüdüğü için zorlaniyorum genel vücüt olarak ağrım sızım çok oluyo yatarken otururken bile rahat edemediğini gördükçe o da yanaşmıyo dogal olarak. Üzülüyorum seni böyle halsiz yorgun gördükçe diyo. 
0 oy
(670 puan) tarafından
Bizim doktor son iki hafta yasakladı benimde hamileliğim sorunsuzdu eşinle alaka benim eşim yasakladığı için çok üzülmüştü :))
0 oy
(7,377 puan) tarafından
esım askerde doguma 1 ay kala gelcek nolcek 

İlgili sorular

0 oy
4 cevap 343 göst.
17 Eylül 2021 Aile kategorisinde Umber (2,252 puan) tarafından soruldu
0 oy
7 cevap 496 göst.
12 Aralık 2020 Güzellik-Bakım kategorisinde SAsya (1,794 puan) tarafından soruldu
0 oy
24 cevap 868 göst.
17 Kasım 2019 Aile kategorisinde Beyaz Gül (610 puan) tarafından soruldu
0 oy
5 cevap 426 göst.
29 Temmuz 2020 Diğer kategorisinde Alyakus (2,366 puan) tarafından soruldu

379,428 soru

11,357,419 cevap

34,835 kullanıcı

...