0 oy
90 göst.
Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde tarafından
hanımlar ben şuruplar haplar damlalar hepsini buz dolabının kapağında saklıyorum doğru mu yapıyorum kimi dolapta özelliğini kaybediyor diyo siz nasıl tutuyorsunuz nerde sakliyorsunuz

3 Cevaplar

0 oy
tarafından
Buz dolabina koymuyorum mutfakta bir dolabı sırf ilaca ayirdim güneş görmeyen bir yer olsun yeter
tarafından
şurupları da mi koyuyorsun canm onlar dışarda kalınca bozulacakmış gibi düşünüyorum
tarafından
Evet canım kapağını iyice kapatıp koyuyorum doktor dolaba koymana gerke yok demişti bana
tarafından
hmm anladm canm sağol bende dışarı alayim
-Reklam-
0 oy
(1,207 puan) tarafından
Dolaba koyarım genelde bende zaten  pekte bi ilaç yok kullandığım ağrı kesici bide çocuklara ates düşürücü.  Eğer  şu an hastaysa mesela sık kullanıyosam  dışarıda durur hani öyle diyim ama diğer türlü normal zamanda dolapta durur 
tarafından
bende aynı şekilde canm ama  dolap kapağında gözümü yoruyor birde dolapta özelliğini kaybediyormuş öyle dedi bir kac kisi
(1,207 puan) tarafından
Üstlerinde bile dolaba koymayın yaziyodu sanki emin olamadım canım da ondan bende duydum dolaba koymayın diye diyorum ya çok bisey yok hani bende zaten dışarıda da bıraktığım oluyo bazen koyma hiç dolaba olmadı mutfak dolaplarında  muhafaza et
tarafından
tamm canm sağol :)  bi çanta ayarlayıp ona koyucam mutfak dolabında  hic yerim yok
(1,207 puan) tarafından
Heee en güzeli:)
0 oy
(1,370 puan) tarafından
Bakiyorm hangileri dolapta saklanmasi gerekiyorsa buzdolabinin kapaginda sakliyorm bazilarinida yatak odasindaki  dolapta
tarafından
hangileri mesela buzdolabında sakladign canm  neresinde yazıyor nerden anliyosn dolapta saklanması gerektgini
(1,370 puan) tarafından
Canim fitil falan olunca buz dolabinda sakliyorm eriyor diye bide ilacin icinde kagit var  onu okuyorm kac derecede saklaasi gerekdigini yaziyor
tarafından
hımm  tamm canm teşekkürler:))

İlgili sorular

0 oy
34 cevap 461 göst.
21 Ağustos 2022 Diğer kategorisinde Hillll (606 puan) tarafından soruldu
0 oy
8 cevap 77 göst.
18 Aralık 2023 Yemek-Tarifler kategorisinde Manas (908 puan) tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 71 göst.
15 Temmuz 2023 Diğer kategorisinde MinnosunAnnesii (976 puan) tarafından soruldu
0 oy
28 cevap 427 göst.
13 Eylül 2021 Diğer kategorisinde Bircis (2,291 puan) tarafından soruldu

380,997 soru

11,406,252 cevap

34,944 kullanıcı

...