0 oy
301 göst.
Diğer kategorisinde (1,253 puan) tarafından
Kızımi oglen uykusuna yatiriyorum fakat yatagina koyuyorum yaninda bekliyorum zaman aliyo uyumasi ama uyuyo siz nasıl uyutuyosunuz hızlı bi şekilde? 

17 Cevaplar

0 oy
(9,022 puan) tarafından
Yanina yatıyorum piş pişlyirum bazen 5 dj da uyuyo bazen bir saati buluyor
(1,253 puan) tarafından
Aynen benimkide oyle
(1,253 puan) tarafından
Ama  daha cabuk uyusun istyrm sallaymmi.napiym blemedim
-Reklam-
0 oy
(4,889 puan) tarafından
27 aylık uyumuyorlar  gündüz kendilerii uyumak isterlerse anca yoksa yok maalesef 
(1,253 puan) tarafından
Szinki büyük mus ama. Oglen uykusunu kesip akşam erken yatirirsinz . Bnmki 22 aylık
0 oy
(1,016 puan) tarafından
 benim de işim oluyor, veya ocakta yemek veya ders çalışmam lazım, ayağımda sallıyorum diğer türlü çok uzuyor benimki de. Kaç da kalkıp kayçta uyuyor sizin
(1,253 puan) tarafından
Bende saallicam bu gidişle. Sabah 9da kalkiyo oglen 2bucuk gbi yatiriyorum. Akşam da 10da
(1,016 puan) tarafından
Canım benimki sabah 7 _8 arası kalkar. Ve öğlen 11 gibi ayağımda sallarım uyur 10_20 dk 1. Buçuk saat uyur. Akşamda 9.30 gibi uyur... Gece 11 de yatırsam da geç kalkmıyor..
Birde sende erken uyutmaya çalış yani en geç gündüz 15.30 kalkmış olsun. Çünkü 16 sonraki gündüz uykuları gece uykusu gibi oluyormuş
(1,253 puan) tarafından
Yaaaaa oylemiiii. En gec 2de yatirmam lzim o zaman. Teşekkür ederim canim
(1,016 puan) tarafından
Aynen erken uyutmaya çalış, geceleri daha rahat yatıyorlar inan... Benimki erkenci anası ğibi
0 oy
(545 puan) tarafından
Benim oğlum büyüdü şimdi 6 yaşında ama o hastayken ben ayağımda sallayarak uyutuyodum gece de beşiğinde salliyodum
(1,253 puan) tarafından
Yaaaa hic sallamadim kızımı saallasam çabuk uyurmu ? Böyle 1 saat başında bekliyorum
(545 puan) tarafından
Bı dene canim belki uyur hiç sallamadiysan alışık değildir uyumaya da bilir
0 oy
(1,718 puan) tarafından
Bazen. Sallıyorum piş piş ac diye telefon veriyor elime acıyorum hemen uyuyo sallarken bazen kucağımda uyumak istiyor omzuma yatırıyorum 5 dakikada uyuyo gündüzleri gecelere biz yatınca yatağına yatıyor kendisi uyuyo bazen de eşimle yanımızda yatmak istiyor ortamizda uyuyo yine kendi
(1,253 puan) tarafından
Szinki uyaryollu :D her şekilde uyuyor maşallah bnmki cok zor uyuyo 1 saat basnda bekliyrm
0 oy
tarafından
Meme dışında asla uyumuyo. Emerken uyuyakalıyo
(1,253 puan) tarafından
Keşke benmkide emse ama malesef.
0 oy
(3,205 puan) tarafından
Malesef oğlen olsun gece olsun ayakta sallamazsam uyumaz, diger turlu saatlerce beklerim öyle 
(1,253 puan) tarafından
Ayakta sallaynca dahami cabuk uyuyo acabaa
(3,205 puan) tarafından
Bizimki daha çabuk uyuyor
0 oy
(913 puan) tarafından
Hızlı bı şekilde uyumuyor Malesef gündüz uykusu zor oluyor çünkü aydınlık uyku moduna geçmesi sknti suyunu alır yatağına yatiririm beklerim yanında yarım saatte uyur geceleride aynı sistemle 15_20 dk sürer
(1,253 puan) tarafından
Bizimkide sütünü içer hayatta icmeden uyumaz. Dedigin gbi galiba gunduz aydinlik olduğu icin uyku moduna geçmek zor oluyor
0 oy
(3,695 puan) tarafından
Benim kız 2.5 yaşında öğle uykusu da olsa gece uykusu da olsa önce bi posta ağlıyo zorla uyuyo.  Gündüz uyutmadan akşam erken yatırmayı denedim yine aynı.. erken de uyumuyo kolay da uyumuyo.. şimdi neyse de 2. Doğacak nasipse 2.5 ay var  o zaman daha da zorlanırım gibime geliyor..
(1,253 puan) tarafından
Benimde 1 aylik bebek var cok zorlaniyorum ondan dyrm cabuk uyusa keşke
(3,695 puan) tarafından
Rabbim kolaylaştırsın ya söyle saat 9 dedi mi kendi kendine gidip uyuyan bebekleri çocukları öyle kıskanıyorum ki ☺️☺️☺️ kızım oyle olmadi ama inşallah oğlum öyle olur  aminn :))
(1,253 puan) tarafından
Amin amin inşallah benimkide olur:D
0 oy
(5,366 puan) tarafından
 Emerek yada sallayarak uyuyo
(1,253 puan) tarafından
Emmesi bir arti bence.
0 oy
tarafından
Uyutamiyorim 
tarafından
Aynen ya lambayı kapatınca kaçıyor bak 27 aylık 12 1 gece yarışına kadar uyanık yinede uyumamak için çok kötü ağlıyor eşimle iş bölümü yaptık böyle olmuyor diye ben bebeği alıp salona gidiyorum oda babasıyla yatak odasında uyuyor bebekte uyuyunca ikisini yataklarına alıyorum öyle çözüm bulduk inşalalh böyle devam eder
(1,253 puan) tarafından
Bebegin kac aylik benimde 1 aylik bebegim
tarafından
3 aylık oğlum. Baya gazlıydi yeni yeni azaldı bu yüzden ne o ne kızım uyuyamiyordu biri gazdan dolayı ağlıyordu biri 2 yaş sendromu berbat bi yazdı sıcaktı da ama şu 20 gündür artık biraz rahatim
(1,253 puan) tarafından
Gaz için ne yapiyorsun ben delirmek uzereyim asla ve asla cikaramiyo nurse harvays gaz damlasi aldim veryrm ama banamisin demiyo
tarafından
Her yolu denedim canım damla da şans işi bak sam simlexkizima cok çok iyi geldi. de metsil ve zinco kızımaasla yaramadı. Bende dedim oglanada olur sam simlex verdim fayda etmedi lactacoll bioga da yaramadı dedim dur kıza iyi gelen oğlana olmadı tam tersi yaptım zinco ve metsil aldım gerçekten oğlana oldu bak dene al tam 500 lira verdim ttoplm damlaya ama çözüm en son damlada buldum. 1 ay daha sabret azalır artık gaz çok kötü. Sezeyanlimisin
0 oy
tarafından
Beşiğine yatırıyorum kendisi uyuyor 5 dakkada  23 aylık 
(1,253 puan) tarafından
Maşallah :)) biz yataga geçiş yaptik
tarafından
Bizimde park yatak işte
0 oy
(461 puan) tarafından
Koyuyorum yatağına uyuyo kendisi 
(1,253 puan) tarafından
Masallah ya
0 oy
(44,744 puan) tarafından
Ayağımda sallıyorum 10 dakkaya bayiliyo zaten:Dsonra besigine koyuyorum
(1,253 puan) tarafından
Kac yasinda canim
0 oy
(7 puan) tarafından
Benimki de 22 aylık 2 2bucuk ay yaninda yatarak alışsın artık bide 2. Geliyo diye alıştırmaya çalıştım 1 saat 2 saatte anca kafayı yicektim artık ayaklarım dizlerim bir yandan sızlıyo zaten.. bende geri ayagıma alıyorum öyle sallıyom yine 1 saatte uyyo ama napıyım uyumamasından iyi :(
(1,253 puan) tarafından
Sabah kacta kalkiyor
(7 puan) tarafından
Valla hiç belli olmuyo gece uyumasına bağlı bu sıralar 9.30 10 gibi.. geceleride uyumuyo tabi bu sıralar
0 oy
tarafından
Kendi yatip uyuyor canim ne akdar vakit alirsa alsın ne gündüz ne geçe mudahele etmiyorum uykusu gelince kendi yatıp uyuyor 
(1,253 puan) tarafından
Belli bir saat yokmu ? Mesela ben kizima hadi yataga uyku saati geldi dedigimde direk yataga geciyor o saat geçince huysuzlasiyo ve uyumuyo
tarafından
Saati var tabiki canım gündüz genelde 1 gibi uyur akşam da en geç 10 da uyur gündüz uykusu uyulmadığı zamanlarda oluyor o zaman çok huysuzlanıyo ama gece güzel uyuyor o zamanda
(1,253 puan) tarafından
Maşallah canim.

İlgili sorular

0 oy
17 cevap 285 göst.
15 Ocak 2024 Diğer kategorisinde AlpereninAnnesi (759 puan) tarafından soruldu
0 oy
24 cevap 341 göst.
9 Kasım 2022 Aile kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
21 cevap 563 göst.
1 Ocak 2023 Diğer kategorisinde Hatice061987 (1,325 puan) tarafından soruldu